*** POTRZEBUJĘ TWOJEJ POMOCY *** Przeczytaj

Pogawędki na każdy temat (czyt. spamuj do woli w starym dentonetowym stylu!)

Postprzez Rico » 19 lipca 2016, godz. 14:09

Cześć

Kiedyś uczestniczyłem przez chwilę na tym forum. Później się wypisałem.

Mam poważny problem po operacji - komplikacje.
Potrzebuję Waszej pomocy - szczegóły historii na: http://zrzutka.pl/Lewandowski

Proszę przeczytajcie i wspomóżcie udostępniajcie na portalach społecznościowych.
Bardzo proszę o pomoc. To moja jedyna szansa

Pozdrawiam Was
Rico

Postprzez awzan » 19 lipca 2016, godz. 15:34

levy/xdon?
awzan

Postprzez Rico » 21 lipca 2016, godz. 20:49

Szkoda, że nie pomagacie ... choć nie mogę nalegać
Wylądowałem pod opieką fundacji Avalon - czyli wiarygodniej być nie może

http://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/lewandowski_donat.html

Mimo to, fundacja nie zajmuje się rozpowszechnianiem zbiórki.
Jadę teraz na ważną konsultację za granicę.
Na wszelkie pytania odpowiem w sierpniu.

Nadal potrzebuję Waszej pomocy. Niektórzy z Was wiedzą co to komplikacje po operacji.....
Rico

Postprzez awzan » 22 lipca 2016, godz. 10:25

Rico napisał(a):Szkoda, że nie pomagacie...

Nie wiem, jak się do tego odnieść =P Mojej działalności czariti nie będę Ci opowiadał, ale mogę jedynie powiedzieć, że trochę niefortunnie wybrałeś to forum jako miejsce do proszenia o finansową pomoc, gdyż wszyscy tutaj pieniądze mają i nie mają ;-) Wiesz prawdopodobnie czym są zamrożone środki, gdy kasy masz full, ale nie możesz jej wydać, bo ortodonta/chirurg już czekają na przelew. Tym bardziej jeśli jest to przelew za operację. No więc właśnie.

Życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki, mimo wszystko.
awzan

Postprzez Rico » 23 lipca 2016, godz. 17:54

Nikt nie musi stąd płacić.
Udostępnianie na swoim fejsbuczku czy twitterku nic nie kosztuje , a mi daje dużo

Albo ktoś pomaga, albo nie

tylko, żeby potem nie było płaczu, gdy ktoś trafi w to samo miejsce, gdzie ja.
żeby później sam nie musiał szukać pomocy i też będzie d.... Z jednej strony sami szukamy pomocy, a z drugiej nie zawsze jesteśmy gotowi pomagać innym - to tak ogólnie. Nie odnoszą się do konkretnych osób. Moje spostrzeżenie

Ja nie mam kasy obecnie bo straciłem w sumie 15 000 Euro, a mimo to wpłacam co jakiś czas na czyjeś konto...
Nie znam człowieka, którego zabiłoby pozbycie się 10 zł, a nawet 20zł - takie ja mam podejście

jak to się mówi "biedny jestem, nie mam 10 zł , aby wpłacać potrzebującemu" ... powiedział ktoś kończący ostatniego papierosa z paczki, tuż przed tym gdy rozpakował drugą ;)

A jest ktoś z Was na Twitterze? aby kopsnąć dalej moją zbiórkę ? jeśli tak to dawajcie loginy na priv . Skorzystam z takiej pomocy. Twitter chyba lepiej tu działa niż FB, aczkolwiek to różnie bywa

Co do pomocy, to tylko prośba. Nie ma przymusu. Zajrzę tu dopiero w sierpniu

PS Jeśli ktoś ciekawy, mogę podać linka do wersji rozszerzonej z dokumentacją medyczną.

Najlepszego
Rico

Postprzez Gwen » 23 lipca 2016, godz. 20:45

Rico napisał(a):PS Jeśli ktoś ciekawy, mogę podać linka do wersji rozszerzonej z dokumentacją medyczną.

Spokojnie, my nie jesteśmy urzędnikami tylko pacjentami. Lepiej najzwyczajniej, szczerze opisz co się wydarzyło od zaprzestania twojej aktywności jako levy a dniem dzisiejszym. Ja cię doskonale pamiętam, inni byli modzi też nie mieli problemu żeby skojarzyć fakty, wiec i reszta użytkowników aktywnych w tamtym okresie pamięta i zapewne chciałaby wiedzieć co się dokładnie wydarzyło, a ściślej do kogo trafiłeś w tych Niemczech i jak to się stało, że ten ktoś źle wykonał zabieg i unika odpowiedzialności. Nie ma sensu nic ukrywać i się odcinać. Póki co tak to wygląda i po prostu nie wzbudza zaufania.

Rico napisał(a):Nie znam człowieka, którego zabiłoby pozbycie się 10 zł, a nawet 20zł - takie ja mam podejście

Ja całkiem sporo znam takich, dla których to wciąż kupa kasy. -> Wschodnia Polska.

Rico napisał(a):tylko, żeby potem nie było płaczu, gdy ktoś trafi w to samo miejsce, gdzie ja.

Akurat takimi stwierdzeniami jak to strzelasz sobie w kolano bo dla części obecnych tu jest ono najzwyczajniej obraźliwe - ze względu na własną wcale nie łatwiejszą od twojej sytuację albo właśnie regularną aktywność charytatywną, którą wcale nie mają potrzeby się chwalić stąd jest ona niewidoczna.

Jeszcze raz, spróbuj w prosty sposób wyjaśnić co się działo pomiędzy WiMem a operacją w Niemczech i dlaczego znów nikt w Polsce nie może ci pomóc (nie obrażając przy tym nikogo) a na bank skuteczność akcji wzrośnie.
Gwen

Postprzez Alex11 » 21 kwietnia 2018, godz. 11:20

cześć dowiedziałam się że muszę może wykonaną operację która nie jest refundowana. Może wiecie czy są jakieś sposoby może fundacje by otrzymać pomoc finansową???? Bardzo proszę o odpowiedz. Nie wiem gdzie i do kogo mam się zwrócić??
Alex11

Powrót do Hyde park