Znane osoby z wadami ortognatycznymi

Pogawędki na każdy temat (czyt. spamuj do woli w starym dentonetowym stylu!)

Postprzez jolkaolka » 28 marca 2013, godz. 22:09

Obrazek

A co myślicie o Mariannie Janczarskiej? Córka Ewy Błaszczyk ;-)
orto: dr Samarcew
chirurg: dr Przybysz
operacja: 10.12.2012r. - osteotomia szczęki w obrębie szwu podniebiennego oraz obustronnie w linii Le Fort I, WIM Warszawa
aparat: 17.12.2012 - haas, rozkręcanie od 21.12.2012
jolkaolka

Postprzez Sunrise » 7 kwietnia 2013, godz. 20:22

Pewien rudy, szczupły progenik z reklamy mnie prześladuje: "Mów co to jest... Mów co to jest..."

Niestety nie wiem jak się nazywa, ale jest fajny.

Obrazek
Sunrise

Postprzez sbdb » 25 kwietnia 2013, godz. 07:46

Wydaje mi się że Jacek Cygan ma wadę. Ostatnio zauważyłam że panuje jakaś "moda" na lekką progenie w filmach dla dzieci np. Shrek ma wade teraz ostatnio widziałam plakat bajki Krudowie tam też kilka postaci miało i ogólnie jak oglądam z chrześnicą bajki na DVD to masakra jakaś tak dużo tego! Najlepsza sytuacja dostała gre zgadnij kto to rozszerzona wersja było w niej kilka szablonów jeden szablon był z ludzmi jeden ze zwierzętami a jeden z potworko-ludźmi postacie na tym szablonie były np. zielone, miały jedno oko i każdy wyglądał jakoś dziwnie, jeden miał długą brodę i wysuniętą no i moja chrześniaczka czesto go wybierała raz powiedziałam dla żartu że chyba się w nim zakochała bo ciągle go wybiera a ona oburzona : Nie no co ty! Nieładny jest Augosto ma taką brzydko brode,coś jak ty :facepalm: zatkało mnie ale mi przysoliła :D :D :D sytuacja miała miejsce miesiąc przed operacją teraz jestem miesiąc po operacji i Augusto może mi na skoczyć :D :D :D :D :D
sbdb

Postprzez Sunrise » 26 kwietnia 2013, godz. 09:56

Już wcześniej widziałam, ale przypomniało mi się po natknięciu na artykuł ;-) otóż sporo tzw. "aufzejerek" czyli dozorczyń z niemieckich obozów koncentracyjnych miało progenię, co zapewne rzutowało na ich jeszcze gorszą aparycję...

Herta Bothe
, aufseherin z Bergen-Belsen:

Obrazek

pierwsza z prawej :razz:
Obrazek

Jako ciekawostka nadmieniam, że obecna na zdjęciu pośrodku Irmina Grese w rzeczywistości miała normalną żuchwę:

Obrazek

Irene Haschke:

Obrazek

Obrazek

Hilde Lisiewitz:

Obrazek

Obrazek

Hilde Lohbauer:
Obrazek

...I taki tam pasztet, Franz Hossler:

Obrazek
Sunrise

Postprzez erni13 » 27 kwietnia 2013, godz. 12:24

Ta druga z lewej, nawet niezła dupa.

Sobie żartujesz? :lol: Wszystkie mają jakąs dzikosć w oczach, wszystkie mega brzydkie :]
erni13

Postprzez Alz » 27 kwietnia 2013, godz. 12:42

Taki tam fetysz.
W trakcie planowania.
Alz

Postprzez Sunrise » 27 kwietnia 2013, godz. 13:39

erni13 napisał(a):wszystkie mega brzydkie :]

Ej. Brzydkie bo mają progenię :( przynajmniej niektóre :P bo prócz tego mają np. ładną cerę i oczy :P

A tu np. wspomniana przeze mnie, niejaka Herta Bothe w wieku starczym.
Przeżyła całe życie i umarła z nigdy niewyleczoną progenią:

Obrazek

Obrazek

Doceńmy szansę od losu, że współcześnie możemy leczyć się i operować! :]
Sunrise

Postprzez erni13 » 27 kwietnia 2013, godz. 14:08

Ej. Brzydkie bo mają progenię

Nieee :] Chodzi ogólnie o tą twarz, pełne nienawisci i kompletny brak ciepła. :] Taka w miłosci szczęscia nie da, a po jednorazowej przygodzie potnie cie na kawałki i zje :)
erni13

Postprzez prognatus » 27 kwietnia 2013, godz. 22:25

Rozumiem, że to Hyde park, że wątek stricte rozrywkowy, ale dyskusja o urodzie tych Pań jest bardzo nie na miejscu...
Piszecie o nazistowskich zbrodniarkach wojennych, które mają na sumieniu wiele istnień ludzkich!

Doprawdy gratuluję poczucia humoru i znajomości tematu! No i moderatorów :facepalm:
prognatus

Postprzez Sunrise » 28 kwietnia 2013, godz. 09:34

prognatus napisał(a):Rozumiem, że to Hyde park, że wątek stricte rozrywkowy, ale dyskusja o urodzie tych Pań jest bardzo nie na miejscu...
Piszecie o nazistowskich zbrodniarkach wojennych, które mają na sumieniu wiele istnień ludzkich!

Doprawdy gratuluję poczucia humoru i znajomości tematu! No i moderatorów :facepalm:

Rozumiem że mówisz o moich forumowych 'kolegach' i ich ognistej dyskusji :>

Osobiście nie uważam że historyczne zbrodniarki wojenne są jakąś szczególną kategorią ludzi, o których nie można mówić w kategorii progenii. Sprawiedliwość za zbrodnie to oddzielna sprawa; ona już została wymierzona w procesach sądowych albo przez matkę Naturę. Tu jest mowa wyłącznie o zgryzie ;-)

A propos, Alz ogólnie jest na forum chodzącym krzykiem po moderatora. Nie wiem dlaczego nikt nie sprząta jego postów.
Sunrise

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde park