Opadające powieki :)

Pogawędki na każdy temat (czyt. spamuj do woli w starym dentonetowym stylu!)

Postprzez xdon82 » 1 września 2013, godz. 01:30

ja nie czuje się urażony...ale wyobraźcie sobie odwrotną sytuację
chciałem napisać,żeby się cieszyli, że opadają ;)

neurolog mi mówiła, że w jej rodzinie kiedyś dziewczynka...po złych efektach naprawczych po złamaniu kości twarzy - jechała na rowerze i uderzyła się w lusterko samochodu ....nastawienie kości ręcznie przyniosło średnie rezultaty i próbowała to później lepiej doprawić u chirurga plastyka... wbił źle igłę wstrzyknął coś w nerw twarzowy i do dzisiaj nie może zamknąć powieki... w ogóle...ani drgnie a oko wymaga co chwilę przeczyszczania przez powiekę - mruganie
a ona ma ciągle otwartą... wiele innych z tego problemów
xdon82

Postprzez monia wrocław » 1 września 2013, godz. 05:27

...
Ostatnio edytowano 12 września 2014, godz. 07:32 przez monia wrocław, łącznie edytowano 1 raz
monia wrocław

Postprzez dorcia » 16 września 2013, godz. 21:54

Pójście spać i nie przejmowanie się niczym. :P
Crede, quod habes, et habes. - Wierz, że masz, a będziesz miał.

Wada: progenia, laterogenia
Aparat: 15.01.2009 - 13.10 i 30.11.2011
Łuk podniebienny Goshgarian: 13.07 - 5.10.2009
Szpital: WCM w Opolu
Operacja: szczęki i żuchwy 30.07.2010
Usuwanie płytek: 22.10 i 28.12.2010
dorcia

Postprzez jagooo » 1 lutego 2016, godz. 16:43

hohoh no to się pośmiali a teraz serio pytam osób po operacji bo skoro dużo się zmienia od policzków nosa do samej szczeny czy też same oczy - powieki się zmieniają... sory jesli ktos ma przekonanie że op. plastyczne to coś złego to nie wchodz w temat i nie czytaj :) ciekawi mnie to bo naprawdę kolejny rok jeszcze jak spuchną te flaczki-jest to dokuczliwe,odczuwalne, to spuchnięcie i ciężkość, oko szybciej się męczy itp,ale przedewszystkim średnio wygląda.
tylko przeszło mi przez myśl że może to jest cecha z "zestawu" efektów wynikających z wad zgryzowych, czy już po prostu "taka moja uroda" ... hmm...
bo szczerze mówiąc nie byłoby mi żal wyłożyć 3tys na korekte żeby nie wyglądać ciągle na dzień po melanżu ;)
z drugiej strony jesli jest opcja że jakis procent osob tak miał przed op. wady zgryzu i potem to sie zmieniło to nie a co sie rzucać na korekte plastyczną...

tylko jak ja teraz zbiore jakies sensowne odpowiedzi.
w sumie patrząc po galreii progenicy nie widzę żeby chociaż 1/4 miała takie zwisy :p

chyba bardziej mi to przeszkadza niż dyskomfort wynikający ze złego ustawienia zębów i żuchwy ...
chociaż tak na chłopski rozum po operacji bede miec jeszcze więcej luznej skóry -,-
tyłozgryz całkowity, zgryz głęboki częściowy, gummy smile7mm
w planach: dwuszczękowa- impakcja szczęki, wysunięcie żuchwy.
ortodonta: orto-aidi Poznań, koszt:8.500zł+wizyty
2016-2implanty:4.900zł
maj2018-aparat dół, czerwiec2018-aparat góra
29.08.18 pierwsza konsultacja u Sadowskiego - Opole

Obrazek
jagooo

Poprzednia strona

Powrót do Hyde park