Chwalnik

Pogawędki na każdy temat (czyt. spamuj do woli w starym dentonetowym stylu!)

Chwalnik

Postprzez monia wrocław » 7 maja 2014, godz. 21:31

....
Ostatnio edytowano 18 września 2014, godz. 20:09 przez monia wrocław, łącznie edytowano 1 raz
monia wrocław

Chwalnik

Postprzez dorcia » 7 maja 2014, godz. 23:47

Takie kongresy odbywają się cyklicznie we Wrocławiu. ;)

awzan - może kawę będziesz roznosił? :D
Crede, quod habes, et habes. - Wierz, że masz, a będziesz miał.

Wada: progenia, laterogenia
Aparat: 15.01.2009 - 13.10 i 30.11.2011
Łuk podniebienny Goshgarian: 13.07 - 5.10.2009
Szpital: WCM w Opolu
Operacja: szczęki i żuchwy 30.07.2010
Usuwanie płytek: 22.10 i 28.12.2010
dorcia

Chwalnik

Postprzez awzan » 8 maja 2014, godz. 10:12

Ja mogę podłogę myć w czasie wykładu, pajęczyny z sufitu ściągać, cokolwiek, ale na wykładzie xD

dorcia napisał(a):Takie kongresy odbywają się cyklicznie we Wrocławiu.

Ja tam nie wiem, we Wrocławiu jestem od niedawna ;-) Tu piszą, że pierwszy "Polskiego Towarzystwa Techniki Ortodontycznej", więc może wcześniej były jakieś inne.
awzan

Chwalnik

Postprzez dorcia » 8 maja 2014, godz. 22:23

Być może. W każdym razie kiedyś na czymś podobnym był we Wrocławiu dr W.

Przy okazji tematu szkoleń i wykładów to ja kiedyś byłam obiektem na szkoleniu prowadzonym przez mojego orto. :D Tyle głów zaglądało w moje usta i oglądało na monitorze prezentację o mnie, że lada chwila rozdawałabym autografy. I przy okazji wpadła mi wtedy wizyta gratis. :P
Crede, quod habes, et habes. - Wierz, że masz, a będziesz miał.

Wada: progenia, laterogenia
Aparat: 15.01.2009 - 13.10 i 30.11.2011
Łuk podniebienny Goshgarian: 13.07 - 5.10.2009
Szpital: WCM w Opolu
Operacja: szczęki i żuchwy 30.07.2010
Usuwanie płytek: 22.10 i 28.12.2010
dorcia

Chwalnik

Postprzez awzan » 8 maja 2014, godz. 22:45

dorcia napisał(a):I przy okazji wpadła mi wtedy wizyta gratis.

Dobra waluta :aparat:
awzan

Chwalnik

Postprzez awzan » 17 maja 2014, godz. 19:01

No i udało mi się! :D Bez problemów wkręciłem się dzisiaj na wykład dr Warych i dr Pawlaka :love: Dr Warych mówiła o metodach poszerzania szczęki, z kolei dr Pawlak o operacjach różnych typów wad i - tu muszę przyznać - to co mamy na forum w większości to "zwykłe, proste wady". Przypadki, o których opowiadał dr były czasami tak zadziwiające, że zbierałem moją wielką żuchwę z podłogi. Szczególnie w pamięć zapadła mi historia chłopaka, któremu prawa strona żuchwy rosła szybciej niż lewa, co spowodowało znaczne dysproporcje :shock: Doktor mówił też o technikach operacji (pod jakim kątem ciąć, jakim sprzętem itp.), które mimo niewielkiej ingerencji w kość, pozwalają na dokonanie dużych zmian w ułożeniu tkanki miękkiej.
Do wykładów wyświetlano zdjęcia pacjentów, trafiła się nawet jedna użytkowniczka forum :) Jednak zwolenników teorii, że chirurdzy siedzą całymi dniami na naszym forum muszę uprzedzić, że zdjęcia były robione w gabinecie przez chirurga - nie ukradziono ich z naszej galerii ;-)

No i dowiedziałem się dziś, co to są zdjęcia CBCT, bo wcześniej nie wiedziałem o ich istnieniu :lol:
Chcę takie!
awzan

Chwalnik

Postprzez awzan » 20 maja 2014, godz. 00:30

Louise napisał(a):To jeszcze się pochwal, jak się tam wkręciłeś. Jakaś robota w branży się trafiła?

Wolontariat podczas I Kongresu Polskiego Towarzystwa Techniki Ortodontycznej ;-) Jest wspomniane stronę wcześniej :razz:

Louise napisał(a):Hajsu zebraliśmy o kilkadziesiąt procent więcej, niż zakładaliśmy w scenariuszu optymistycznym. Coś pięknego, coś cudownego! <3

No to świetnie, tylko pogratulować tak udanej akcji!
awzan

Chwalnik

Postprzez monia wrocław » 23 maja 2014, godz. 01:49

...
Ostatnio edytowano 18 września 2014, godz. 20:09 przez monia wrocław, łącznie edytowano 1 raz
monia wrocław

Chwalnik

Postprzez Ania » 23 maja 2014, godz. 17:41

1000 post :D

Dołączył(a):17 lutego 2011, godz. 21:24 jako pacjent po operacji przygotowanej z kamuflażem, w trakcie dekompensacji i przygotowania do reoperacji, studentka godzinami przesiadująca na forum, nie lubiąca nawet zapachu piwa, pisząca posty w ilości ponad potrzebę :P

Dziś 23.05.2014 - wciąż aparatka, ale po reoperacji, szczęśliwa narzeczona :love: lubi swoją pracę w zawodzie, na forum zagląda prawie codziennie, postów prawie nie pisze :P A jak pisze, to przy piwie :D

Ach, jak wiele się zmieniło :D :love:
Ania

Chwalnik

Postprzez Ewi » 23 maja 2014, godz. 20:30

http://www.med4.pl/20131116/wstep.html

To sympozjum odbyło się w ubiegłym roku w listopadzie.
Dr.Pawlak przedstawiał mój przypadek asymetrii ale w galerii nie widać moich zdjęć.
A zdjęcia wykonał mój orto u siebie w gabiecie .
Tak się zastanawiam czy awzan przypadkiem nie widział moich zdjęć bo wyrażałam zgodę na dalszą publikację :] :] :]
Wada:progenia,laterogenia,niedorozwój szczęki
aparat:góra 08. 2010,dół 10. 2010
Orto:dr.Doliński
Szpital:ASK Wrocław
Operacja dwuszczekowa 4 wrzesień 2012
Chirurg:dr.Pawlak
Ewi

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde park