Dostęp osób postronnych do adresu mailowego użytkowników

Postprzez rywka » 28 lipca 2014, godz. 19:41

Dostaję na maila SPAM wykorzystujący mój nick forumowy - "Rywka", który nie jest wysyłany poprzez forum. Wysyłany jest z adresu zewnętrznego przez np. Cyprian z Extradom. Nigdzie indziej nie używam tego nicka. Pytanie - czy osoba, która to wysyła uzyskała mój e-mail rejestrując się na forum?
Szkieletowa wada zgryzu- zgryz otwarty, asymetria szczęki, klasa II szkieletowa,
Ortodonta dr A.M.
15.04.2013 operacja dwuszczękowa: osteotomia szczęki Le Fort I, obustronna strzałkowa osteotomia żuchwy BSSO, dr.W.
05.02.2014 zdjęcie aparatu
25.03.2014 wyjęcie płytek pooperacyjnych
rywka

Postprzez wjewjura » 28 lipca 2014, godz. 19:51

ja dzis nie moglam sie zalogowac do galerii, wyrzucilo mi ze haslo zostalo zmienione :shock:
wjewjura

Postprzez monia wrocław » 28 lipca 2014, godz. 19:56

....
Ostatnio edytowano 7 października 2014, godz. 05:52 przez monia wrocław, łącznie edytowano 1 raz
monia wrocław

Postprzez nik » 28 lipca 2014, godz. 20:05

Zostanie, spokojnie. Nad wszystkim czuwamy. :cool:
nik

Postprzez awzan » 28 lipca 2014, godz. 20:30

Problem w tym, że nie ma żadnego nowego hasła :razz: Wczoraj mieliśmy problemy z dostępem do galerii (zabezpieczenia Google'a prosiły nas o drugie imię ojca - czyjego? - lub numer telefonu, który przy rejestracji został pewnie zmyślony, więc i tak by nic nie dał), więc afi zmieniła hasło na nowe, a potem znowu na stare i działało, a dziś znowu nie działa... Nie wiemy co się dzieje, tu już potrzebny admin. Myślę, że w ciągu kilku najbliższych dni wszystko się wyjaśni, włącznie z tym dostępem do adresów mailowych, o którym w obecnym momencie nic mi nie wiadomo. Jeśli ktoś jeszcze zauważył coś dziwnego to proszę zgłaszać to tutaj.
awzan

Postprzez charonio » 28 lipca 2014, godz. 22:35

Tak zapytam orientacyjnie może ktoś coś wie... Bo niestety nie posiadam dostępu do pewnych danych na forum, to i sobie nie poszukam. Pytanie brzmi, znacie kogoś stąd z Ukrainy lub może ktoś pojechał tam na wakacje? :P
góra ceramika 595 dni, dół metal 509 dni
Ortodonta: dr Wyszomirska
Chirurg: dr Wiśniewski
Operacja: 16.09.2009
Koszta:
  • ortodoncja+inne: 8995 PLN-,
  • operacja: 15500 PLN-, (prywatnie)
charonio

Postprzez nathaly » 28 lipca 2014, godz. 22:49

Elala? :D
Aparat - maj 2011r. (dr Rako__wiecka - Toruń)
Chirurg - dr Ryb_icki - Warszawa/Lindleya
I operacja - osteotomia szczęki LeFort I - 11.07.2012 r.
II operacja - obustronna osteotomia gałęzi żuchwy + setback żuchwy - 07.02.2013 r.
https://plus.google.com/photos/11815820 ... banner=pwa
nathaly

Postprzez charonio » 28 lipca 2014, godz. 23:14

Dobra, Ukraina jest niewinna, kontem bawił się ktoś z okolic Poznania, nieopodal Świebodzina, a dokładniej z Zbąszynka. Drogi użytkowniku jeśli to czytasz, to wiedz, że Twoje zabawy nie są śmieszne, a możemy zgłosić sprawę na Policję :P. Jeśli to się powtórzy będziesz mieć problemy ;D.

Tak jeszcze się zapytam tylko, kto to zrobił, wiem, że się dziewczyno urodziłaś 12 października... masz 26 lat :P przedstaw się.
góra ceramika 595 dni, dół metal 509 dni
Ortodonta: dr Wyszomirska
Chirurg: dr Wiśniewski
Operacja: 16.09.2009
Koszta:
  • ortodoncja+inne: 8995 PLN-,
  • operacja: 15500 PLN-, (prywatnie)
charonio

Postprzez rywka » 29 lipca 2014, godz. 08:15

A ja nie ogarniam myślenia osoby przysyłającej mi ten spam i zwracającej się w nim do mnie "Rywka". Mój e-mail zawiera moje imię i nazwisko więc śmiało proszę i przy okazji nie będzie gryzło w oczy, żeś był/była na forum.
Szkieletowa wada zgryzu- zgryz otwarty, asymetria szczęki, klasa II szkieletowa,
Ortodonta dr A.M.
15.04.2013 operacja dwuszczękowa: osteotomia szczęki Le Fort I, obustronna strzałkowa osteotomia żuchwy BSSO, dr.W.
05.02.2014 zdjęcie aparatu
25.03.2014 wyjęcie płytek pooperacyjnych
rywka

Postprzez awzan » 29 lipca 2014, godz. 20:59

charonio napisał(a):Pytanie brzmi, znacie kogoś stąd z Ukrainy lub może ktoś pojechał tam na wakacje?

Wakacje na Ukrainie tego roku brzmią kusząco :love: =P

Do ludzi proszących mnie o nowe hasło: wszelkie sprawy związane z galerią kierujcie do afi i nika, ja obecnie jestem mało dyspozycyjny i forum ogarniam głównie wieczorem przez godzinkę. W porównaniu z moją normalną obecnością, tj. 22 godziny na dobę, to spora różnica :razz:
awzan

Następna strona

Powrót do Problemy z forum, propozycje zmian i pomysły