Zmiany w Regulaminie

Zmiany w Regulaminie

Postprzez afi » 29 grudnia 2015, godz. 18:41

Ostatnio zaszło sporo zmian w regulaminie forum, a nie pojawiła się na ten temat żadna informacja. Czy mogą pojawiać się na ten temat jakieś wzmianki w przyszłości?
Zwykle klienci/użytkownicy są informowani o wszelkich zmianach we wszelkich umowach i regulaminach, czy tu nie mogłoby być podobnie?

A teraz coś, co mnie nurtuje - jeśli ktoś zgadzał się na regulamin, akceptując go, kilka lat temu, to nie powinny obowiązywać go te same przepisy (to nawet logiczne), a wszelkie zmiany powinny być akceptowane po ich udostępnieniu wszystkim użytkownikom - nawet z możliwością rezygnacji, jeśli użytkownik się z nimi nie zgadza...
Co w takim wypadku?
*zgryz otwarty,lekka asymetria,niedorozwój bródki
*aparat: 30.05.2009-01.09.14, 01.07.2009-28.05.14
*WIM Warszawa,dr P.
*operacja I: dwuszczękowa 20.09.2011
*operacja II: genioplastyka,usunięcie płytek 19.07.2012
wydatki orto : 22 260zł
Obrazek
afi

Zmiany w Regulaminie

Postprzez Ania » 29 grudnia 2015, godz. 18:52

afi, zaznaczam, że wypowiadam się jako zwykły użytkownik ;) Może to jakoś coś Wam rozjaśni, a jak nie to napiszcie do administratora maila w tej sprawie.

Odnosząc się wyłącznie do regulaminu to:
9. Regulamin może zostać zmieniony bez powiadomienia wszystkich użytkowników Forum.

2. Każdy Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z treścią niniejszego regulaminu i akceptuje wszystkie jego postanowienia.

afi napisał(a):Ostatnio zaszło sporo zmian w regulaminie forum, a nie pojawiła się na ten temat żadna informacja. Czy mogą pojawiać się na ten temat jakieś wzmianki w przyszłości?
Zwykle klienci/użytkownicy są informowani o wszelkich zmianach we wszelkich umowach i regulaminach, czy tu nie mogłoby być podobnie?

A teraz coś, co mnie nurtuje - jeśli ktoś zgadzał się na regulamin, akceptując go, kilka lat temu, to nie powinny obowiązywać go te same przepisy (to nawet logiczne), a wszelkie zmiany powinny być akceptowane po ich udostępnieniu wszystkim użytkownikom - nawet z możliwością rezygnacji, jeśli użytkownik się z nimi nie zgadza...
Co w takim wypadku?
Ania

Zmiany w Regulaminie

Postprzez afi » 29 grudnia 2015, godz. 19:01

Ania napisał(a):Może to jakoś coś Wam rozjaśni

Błagam Ania, ja zadaję pytanie w pierwszej osobie, jestem jednostką odrębną i niezależną. Jeśli mi odpowiadasz nie używaj liczby mnogiej, bo to bardzo nieeleganckie, a czasy partyjnego reżimu również mamy za sobą (z resztą ja w partii nigdy nie byłam ;) )

Dziękuję za odpowiedź, ale wiem, że punktu 9 nie było, kiedy ja regulamin akceptowałam. :facepalm: Tym bardziej ciężko by mi było odnosić się do punktu 2, właśnie w jego kontekście.

Ale ok... rozumiem, że kto inny tu ustala zasady, i nawet jak robi to w "sposób mało przyjazny" to nic nam do tego... :)
*zgryz otwarty,lekka asymetria,niedorozwój bródki
*aparat: 30.05.2009-01.09.14, 01.07.2009-28.05.14
*WIM Warszawa,dr P.
*operacja I: dwuszczękowa 20.09.2011
*operacja II: genioplastyka,usunięcie płytek 19.07.2012
wydatki orto : 22 260zł
Obrazek
afi

Zmiany w Regulaminie

Postprzez Ania » 29 grudnia 2015, godz. 19:06

afi napisał(a):Dziękuję za odpowiedź, ale wiem, że punktu 9 nie było, kiedy ja regulamin akceptowałam. Tym bardziej ciężko by mi było odnosić się do punktu 2, właśnie w jego kontekście.

afi, był na bank. Wiedziałabym, gdyby było coś zmieniane w tym zakresie (tylko proszę chociaż Ty nie posądzaj mnie o kłamstwo...). Tak naprawdę ostatnio regulamin został zmieniony, a w zasadzie wyłącznie uściślony (nawet niezmieniony) - tak żeby nie było żadnych wątpliwości, w jednym punkcie, nic więcej.

Administrator, o zmianach w regulaminie, chociaż nie zobowiązał się w nim do tego, ma zwyczaju informować użytkowników poprzez wątki w dziale regulamin forum ;) ale to zapewne zdążyliście zauważyć.

PS przepraszam na formę "Wy".
Ostatnio edytowano 29 grudnia 2015, godz. 19:12 przez Ania, łącznie edytowano 1 raz
Ania

Zmiany w Regulaminie

Postprzez Ania » 29 grudnia 2015, godz. 19:19

Tak jak napisałam wyżej - jestem na tym forum praktycznie od początku jego istnienia i o ZMIANACH w regulaminie, Administrator, chociaż nie zobowiązał się w nim do tego, zawsze informował użytkowników poprzez wątki w dziale regulamin forum ;)

Informacja o zmianie się nie pojawiła najpewniej dlatego, że na moje oko żadne zmiany nie miały miejsca, jedynie dostrzegam uściślenie.
Ania

Powrót do Problemy z forum, propozycje zmian i pomysły