Znikający materiał dowodowy w sprawie elala vs. viper/samba

Postprzez louisegwenbritni » 18 kwietnia 2018, godz. 15:30

Krótko.
Założyłam nowe konto z pełną świadomością, że łamię regulamin, ale nie mam wyboru bo administrator nigdy nie odpowiedział na żadnego z moich maili więc zakładam, że tak byłoby i tym razem.
Wkrótce będę świadczyć w sprawie elali przeciw viperowi/sambie i chcąc się do tego dobrze przygotować kompletuję screeny postów publikowanych w okresie w którym wszystkie te słowne przepychanki miały miejsce. Już kilka miesięcy temu, wiedząc, że Tomek został pozwany, zaczęłam przeglądać forum w celu przypomnienia sobie o co tak naprawdę poszło i skąd ten pozew. Już w tamtym okresie zaczęłam robić screeny z tego co zostało – na wszelki wypadek. Dziś widzę, że jeden z kluczowych wątków – ten o banie dla elali za kradzież hasła moderatorki angeli/zazuu zniknął. Stąd mam pytanie do administracji i moderatorów: Czy spotkaliście się z pojęciem fałszowania dowodów lub matactwa? Chyba z korzyścią dla wszystkich (w mojej prywatnej opinii w większości bezzasadnie) zamieszanych w sprawę będzie ujawnienie całości potencjalnego materiału dowodowego do jakiego mamy dostęp i jak najszybsze zakończenie tej kuriozalnej sprawy ze sprawiedliwym wyrokiem. Dla mnie ta sprawa to jedno wielkie nieporozumienie, ale mam zamiar się do niej rzetelnie przygotować. Nie będę też miała nic przeciwko jeśli moje posty bez względu na zawartość zostaną przywrócone. Z góry dzięki za konstruktywny feedback.

--- 18 kwietnia 2018, godz. 16:34 ---

PS. Uprzejmie proszę o ewentualne odpowiedzi w wątku, nie będę odpowiadać na prywatne wiadomości. Tak będzie uczciwiej.
"Nie zgadzam się z tym co mówisz, ale oddam życie, abyś miał prawo to powiedzieć."

Voltaire
louisegwenbritni

Postprzez Dominus Tenebrae » 18 kwietnia 2018, godz. 17:13

Witaj. Osobiście nie mam pojęcia gdzie są te posty, szukałam w śmietniku i na forum dla moderatorów ale nic nie znalazłam. Możesz przybliżyć datę, w jakim okresie były pisane te posty o ile to możliwe? Tak byłoby też łatwiej w ewentualnych poszukiwaniach. Osobiście też nie rozumiem zarzutu o matactwo modów, bo nie sądzę, żeby był to ktoś z obecnych modów, ale to moja subiektywna opinia. Jeśli przybliżysz mi daty postów to postaram się coś zdziałać, to mogę obiecać
dziennik leczenia: http://www.progenia.org/viewtopic.php?f=9&t=2427

Rozpoznanie: Niedorozwój szczęki w w wymiarze podłużnym i pionowym + asymetria szczęki

Operacja: Zabieg w linii Lefort1 + poszerzenie i pogłębienie nozdrzy

Miejsce i termin:
USK Wrocław 15.11.2016r. dr Wojciech P.
Dominus Tenebrae
Moderator

Postprzez louisegwenbritni » 18 kwietnia 2018, godz. 18:04

Nie pamiętam dat, nie mam dostępu do swoich kont już od dawna, nikogo o nic nie oskarżam, jedynie proszę o uczciwość i nieukrywanie tego co powinno być jawne.
"Nie zgadzam się z tym co mówisz, ale oddam życie, abyś miał prawo to powiedzieć."

Voltaire
louisegwenbritni

Postprzez Dominus Tenebrae » 18 kwietnia 2018, godz. 20:23

louisegwenbritni, z tego co wiem to sprawa z elalą była dość dawno, była jeszcze inna ekipa modów wtedy, żaden z nas nie tykał tych postów. Wieczorem w domu ich na spokojnie poszukam, bo to trochę głębsza sprawa odkopać je w którymś z działów, ale jeśli posty zostały usunięte a nie przeniesione do śmietnika to nie da się tego odzyskać. Nie jest to nasza odpowiedzialność jako modów. Jestem na forum od grudnia 2015, a jakoś niedługo potem samba chyba został zbanowany. Podkreślam chyba bo nie znam historii. Modem zostałam jakos chyba w sierpniu 2016

--- 18 kwietnia 2018, godz. 20:33 ---

Znalazłam tylko kilka postów w forum dla modów i tam wypowiadała sie zazuu oraz krzys, są tez cytaty elali z wiadomosci. Wysyłam na priv. Przejrzalam hyde park, cale forum dla modow i smietnik. Nic innego nie ma
dziennik leczenia: http://www.progenia.org/viewtopic.php?f=9&t=2427

Rozpoznanie: Niedorozwój szczęki w w wymiarze podłużnym i pionowym + asymetria szczęki

Operacja: Zabieg w linii Lefort1 + poszerzenie i pogłębienie nozdrzy

Miejsce i termin:
USK Wrocław 15.11.2016r. dr Wojciech P.
Dominus Tenebrae
Moderator

Postprzez M@CI£K » 19 kwietnia 2018, godz. 10:36

Potwierdzam, to co pisze Dominus Tenebrae, jest trochę bałagan z powodu usuwania postów przez elalę i trochę ciężko jest uzyskać jakąś spójną, logiczną całość.
Na pewno nie mamy na celu przeszkadzać w zbieraniu materiałów dowodowych.
11.01.2016 - Montaż aparatu górnego
13.01.2016 - Operacja poszerzenia szczęki (Zielona Góra)
25.01.2016 - Aktywacja dystraktora
12.08.2016 - Usunięcie dystraktora (Zielona Góra)
29.03.2017 - Montaż aparatu dolnego
Dziennik leczenia - http://www.progenia.org/viewtopic.php?t=2408
M@CI£K
Moderator

Postprzez Ania » 19 kwietnia 2018, godz. 21:02

Jesli mnie pamiec nie myli (podkreslam), to samba, voper etc. raz czy nawet dwa prosil o usuniecie konta wraz ze wszystkimi postami. Zarzutu, jakoby Krzy$ usuwal jakies posty nawet nie ma co komentowac-sami wielokrotnie podkreslaliscie do czego sprowadza się tutaj jego aktywnosc... Dochodza niestety kwestie prawne i odpowiedzialnosc za wpisy uzytkownikow ;) dlatego jak juz kiedys napisam m.in. viperowi sugerujac edycje postu, uwazajcie co piszecie na innych uzytkownikow, na lekarzy etc.Zresztą Ty też Louise czy Britini żadałas usunięcia postow... Nie wiem czy jest możliwe ich przywrócenie, na pewno wymagałoby to poświęcenia czasu przez Krzysia jeśli ma kopie z tego okresu. Nie chce się wypowiadać za niego, dlatego proponuję napisać maila. Może odpowie, jeśli uzna to jako zasadne.
Ania

Postprzez louisegwenbritni » 19 kwietnia 2018, godz. 21:52

OK Ania, jeśli się nie da to się nie da, trudno. Ja w zasadzie już w tej chwili mam to czego potrzebuje do potwierdzenia własnych zeznań wliczając kilometry wiadomości prywatnych ale tak jak mówię dla przejrzystości poprosiłam o udostępnienie tego co jest, jeśli jeszcze coś jest. Tak byłoby najprościej nakreślić kontekst tego absurdu a tak trzeba będzie opisywać i Bóg wie ile jeszcze osób zostanie w to zamieszanych.

Voltaire
louisegwenbritni

Postprzez afi » 20 kwietnia 2018, godz. 12:40

Ania napisał(a):Zarzutu, jakoby Krzy$ usuwal jakies posty nawet nie ma co komentowac

A gdzie jest taki fragment w tym wątku? Bo nie ukrywam, że przeczytałam 3 razy pierwszy post i nie znalazłam tam cienia takiego zarzutu... chyba, że ja nie rozumiem :)

Myślę, że chodzi przede wszystkim o otrzymanie materiałów, które jeszcze gdzieś tam są lub są niewidoczne z pułapu użytkownika, a wiemy że były na moderatorskim.
A ja pamiętam, że było tam tego dość dużo, zanim je opuściłam i zanim miał miejsce przesławny "włam" na konto jednej z moderatorek.
*zgryz otwarty,lekka asymetria,niedorozwój bródki
*aparat: 30.05.2009-01.09.14, 01.07.2009-28.05.14
*WIM Warszawa,dr P.
*operacja I: dwuszczękowa 20.09.2011
*operacja II: genioplastyka,usunięcie płytek 19.07.2012
wydatki orto : 22 260zł
Obrazek
afi

Postprzez JohnDoe » 1 maja 2018, godz. 03:18

Trochę spóźniony, ale może próbuj tutaj:
http://web.archive.org/web/*/progenia.org