Nowe działy?

Nowe działy?

Postprzez Lord Voldemort » 6 czerwca 2011, godz. 22:48

charonio napisał(a):Czyli pisać można każdy bzdet, by podnieść kogoś na duchu, typu:
Tlua: hej, jestem nowa, wstawiam zdjęcie zgryzu, ile potrwa moje leczenie?
hsronio: dwa tygodnie
orcia: miesiąc
asztankowa: trzy tygodnie
Rankof: lubię placki i się nie znam
kex-adolf: rok-półtora, pzdr kex-adolf
Ada$: spokojnie wyrobisz się w 3 miesiące, bo masz zęby proste w łuku.

Czuje sie pominięty.... :( nikt mnie juz nie lubi...chyba sobie pójdę :-| :roll:
AVADA KEDAVRA
Lord Voldemort

Nowe działy?

Postprzez dorcia » 6 czerwca 2011, godz. 23:01

Lord Voldemort napisał(a):Czuje sie pominięty.... :( nikt mnie juz nie lubi...chyba sobie pójdę :-| :roll:

Ty jesteś Wariner i Warinerem pozostaniesz, przykro mi. :mrgreen: :aparat:
Crede, quod habes, et habes. - Wierz, że masz, a będziesz miał.

Wada: progenia, laterogenia
Aparat: 15.01.2009 - 13.10 i 30.11.2011
Łuk podniebienny Goshgarian: 13.07 - 5.10.2009
Szpital: WCM w Opolu
Operacja: szczęki i żuchwy 30.07.2010
Usuwanie płytek: 22.10 i 28.12.2010
dorcia

Nowe działy?

Postprzez Lord Voldemort » 6 czerwca 2011, godz. 23:38

akurat :o
AVADA KEDAVRA
Lord Voldemort

Nowe działy?

Postprzez kitty » 7 czerwca 2011, godz. 01:02

kasztanowa, niestety nie jestem na bieżąco i nie mam pojęcia jakie pytania padają... mogę wywnioskować jedynie tyle, że świadomość posiadania wady wśród ludzi jest znikoma. To, że my mamy jej świadomość, nie znaczy że inni też. Często ludzie widzą, że coś jest nie tak, nie mają jednak żadnej wiedzy na ten temat, dlatego poszukują, co może być przyczyną - stąd pewnie niektóre pytania. Niestety nie każdego rodzice interesowali się leczeniem ortodontycznym, nie każdy miał możliwość, nie każdy zdaje sobie sprawę, że progenię można leczyć, a pewnie większość nawet nie wie, że ją posiada. W każdym bądź razie, głównie wy zarządzacie tym forum - podejmiecie decyzję, jaka będzie słuszna : ))
kitty

Nowe działy?

Postprzez kasztanowa » 7 czerwca 2011, godz. 08:10

kitty napisał(a):kasztanowa, niestety nie jestem na bieżąco i nie mam pojęcia jakie pytania padają...

Są tylko 3 takie tematy, jak na razie ^^

kitty napisał(a):mogę wywnioskować jedynie tyle, że świadomość posiadania wady wśród ludzi jest znikoma.
kitty napisał(a):. Niestety nie każdego rodzice interesowali się leczeniem ortodontycznym, nie każdy miał możliwość, nie każdy zdaje sobie sprawę, że progenię można leczyć, a pewnie większość nawet nie wie, że ją posiada.

Ale czy ma to coś do rzeczy? :aparat: Przecież to, że wszedł na to forum i zakłada temat "Czy mam iść na operację?", jest równoznaczne z tym, że wie, że jest taka wada zgryzu jak progenia (i inne) i to się operuje i podejrzewa to u siebie. To czy ludzie ogólnie wiedzą o tej wadzie to już inna sprawa.

kitty napisał(a): Często ludzie widzą, że coś jest nie tak, nie mają jednak żadnej wiedzy na ten temat, dlatego poszukują, co może być przyczyną - stąd pewnie niektóre pytania.

Raczej chodzi nam o te tematy: "Mam progenię czy nie? Zdiagnozujcie mnie!", na resztę przecież jest odpowiedź na forum albo można zadać pytanie. Moim zdaniem jedyna rozsądna odpowiedź na taki temat to "Idź do ortodonty z polecenia z forum, on Ci powie", a nie stawianie amatorskiej diagnozy ze zdjęć... Ktoś się naczyta od użytkowników, że nie ma progenii i nie pójdzie do ortodonty, choć tak naprawdę miał - i co wtedy?
"Jeśli jesteś dobrą piłką, to im silniej cię uderzą - tym wyżej się wzniesiesz."
| progenia, niedorozwój szczęki, zgryz otwarty (long face, gummy smile)
| operacja: 19.04.2011, dwuszcz., USK Wrocław, dr N., dr P.
| orto: dr B.W., aparat górny od 19.11.08, dolny od 02.03.09 - do 08.05.12
Dziennik leczenia
kasztanowa

Nowe działy?

Postprzez Franko » 8 czerwca 2011, godz. 11:26

Też chcę być diagnostą! :aparat:
"Masz ewidentną biprokantynię ukośną z charakterystyczną stawoklecją odgórną. Widzę również niewielki problem z anagrawacją liniową środka i birdencją gardacyjną lewej gałęzi mikrostawoidalnej".

Bardzo chętnie widziałbym również inny dział, a mianowicie "Rate my boobs". :P
| wada: spooora progenia żuchwy, mała retrogenia szczęki
| orto: dr. Kapera
| operacja: jednoszczękowa, Lublin, 22.01.2010
| etap: po operacji, rozaparacony (26.05.2010)

http://picasaweb.google.com/progenicy/Franko
Franko

Nowe działy?

Postprzez dex-adam » 8 czerwca 2011, godz. 11:37

Franko napisał(a):Bardzo chętnie widziałbym również inny dział, a mianowicie "Rate my boobs".

A dla równowagi "Rate my dick".

Trzeba by określić jakieś normy oceny, no i wyłonić jury ;-)

pzdr
adam
Aparat, góra dół: 28.06.2010
Wada: Retrognacja, zgryz prosty
Operacja: jednoszczękowa, 30.11.2010, CMD
Orto: A.J. Chirurg: M.J.
Zdjęcie aparatu: 3.10.2011

-------------
http://picasaweb.google.com/progenicy/D ... ocked=true
dex-adam

Nowe działy?

Postprzez charonio » 8 czerwca 2011, godz. 15:56

dex-adam napisał(a): Franko napisał(a):Bardzo chętnie widziałbym również inny dział, a mianowicie "Rate my boobs".

LOL, Adam zaczynam się ciebie bać... Bo ja nie wiem, czy chcesz się chwalić, czy podziwiać, niby żona i dwie córki, a tu o..
Kolejny głos za pomysłem Franka =D.
góra ceramika 595 dni, dół metal 509 dni
Ortodonta: dr Wyszomirska
Chirurg: dr Wiśniewski
Operacja: 16.09.2009
Koszta:
  • ortodoncja+inne: 8995 PLN-,
  • operacja: 15500 PLN-, (prywatnie)
charonio

Nowe działy?

Postprzez Sunrise » 8 czerwca 2011, godz. 16:37

charonio napisał(a):
dex-adam napisał(a): Franko napisał(a):Bardzo chętnie widziałbym również inny dział, a mianowicie "Rate my boobs".

LOL, Adam zaczynam się ciebie bać... Bo ja nie wiem, czy chcesz się chwalić, czy podziwiać, niby żona i dwie córki, a tu o..

:mrgreen: Po prostu się boisz takiego rankingu bo możliwe że uplasowałbyś się w smętnej końcówce :lol: :cool: Gdybym w jury była JA :cool: :love:
Sunrise

Nowe działy?

Postprzez charonio » 8 czerwca 2011, godz. 16:54

Hyraxowa napisał(a)::mrgreen: Po prostu się boisz takiego rankingu bo możliwe że uplasowałbyś się w smętnej końcówce :lol: :cool: Gdybym w jury była JA :cool: :love:

Tak przejrzałaś mnie, mam małego i w ogóle zakompleksiony chodzę i wstydzę się na ten temat pisać. Przy okazji jeśli chciałabyś wiedzieć, czemu nigdy w życiu nie będę z Tobą w żadnego typu związku to obejrzyj obrazek http://terazwww.pl/uploadUsers/strona_g ... ission.gif . Pozdrawiam, buziolki.
No i oczywiście brak Ciebie w jury wszystko by zmienił, wtedy bym wygrał, co nie?
góra ceramika 595 dni, dół metal 509 dni
Ortodonta: dr Wyszomirska
Chirurg: dr Wiśniewski
Operacja: 16.09.2009
Koszta:
  • ortodoncja+inne: 8995 PLN-,
  • operacja: 15500 PLN-, (prywatnie)
charonio

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Problemy z forum, propozycje zmian i pomysły