ULOTKA dla niezorientowanych jeszcze w temacie

Postprzez goya7 » 9 lipca 2011, godz. 17:15

charonio napisał(a):ja talentu plastycznego nie posiadam xD

Może jednak uda Ci się coś sklecić?? Nie trzeba być uzdolnionym plastycznie jak ja i Tula :mrgreen: :D :mrgreen: :D :mrgreen: :D
charonio napisał(a):Ciekawi mnie mina kogoś, kto dostaje ulotkę i najpierw patrzy na obrazek ;).

wydrukuj, wręcz...i się przekonaj;)
Wada: prolaterongacja
Ap. metal: 25.10.2006-08.02.2011
Chir:dr J.P./WIM
Op.1szczękowa: 21.01.2010
NFZ=0zł
goya7

Postprzez Tula » 9 lipca 2011, godz. 17:41

charonio napisał(a):Nie zaczyna się zdania od ale :).

Znowu się czepiasz! :evil:
charonio napisał(a):Ciekawi mnie mina kogoś, kto dostaje ulotkę i najpierw patrzy na obrazek ;).

Mnie też. :D
aparat: I.2007 - VIII.2011
8.XII.2010 - operacja jednoszczękowa,
7.IV.2011 - operacja dwuszczękowa.
aparat: VI.2012 - ?
6.III.2013 - operacja jednoszczękowa.
Tula

Postprzez dorcia » 10 lipca 2011, godz. 09:43

Z jednej strony to prawda, progenicy są czasem wyczuleni i jak ja bym była zielona w temacie a ktoś by mi wręczył taki obrazek to bym stwierdziła, że chcą mnie wyśmiać albo nie wiem co. :aparat:
Nie mówię, że pomysł jest zły, trzeba chyba sprawdzić w naturze.
Crede, quod habes, et habes. - Wierz, że masz, a będziesz miał.

Wada: progenia, laterogenia
Aparat: 15.01.2009 - 13.10 i 30.11.2011
Łuk podniebienny Goshgarian: 13.07 - 5.10.2009
Szpital: WCM w Opolu
Operacja: szczęki i żuchwy 30.07.2010
Usuwanie płytek: 22.10 i 28.12.2010
dorcia

Postprzez goya7 » 10 lipca 2011, godz. 09:47

Ale to nie jest wręczenie samego obrazka...jest też treść, która ostatecznie kieruje do forum, gdzie można znaleźć info co z tym fantem zrobić....

Na razie są 3-4 obrazki. Wymyślajcie swoje:)

--- 10 lipca 2011, godz. 14:52 ---

oo, widzę, że Renesens wykasowała swój post.... lub ktoś inny to uczynił.

Skomentuję mimo wszystko.
1. samo wręczenie TAKIEJ ulotki - jeśli chodzi o treść.... może już dać komuś do myślenia:"o kurcze, to jednak tę wadę widać skoro obcy mnie zaczepiają" i nie wiem czy w tym wypadku akurat przejąłby się wielkością brody na ulotce....
2. karykatura ma to do siebie, że wyolbrzymia pewne charakterystyczne cechy wyglądu.
Wada: prolaterongacja
Ap. metal: 25.10.2006-08.02.2011
Chir:dr J.P./WIM
Op.1szczękowa: 21.01.2010
NFZ=0zł
goya7

Postprzez elmirka » 5 września 2012, godz. 06:16

fajnie by było jakby ktoś stworzył ostateczny wygląd ulotki, chętnie udostępniłabym ją na fejsbuku :]
Wada: progenia
Aparat: góra i dół - 11.08.2011 (!)
Orto: Katarzyna Zaleska (Szczecin) - nie polecam, od 11.2015 dr Krieg (Magdeburg)
Operacja: Magdeburg
Poniesione koszta: ok. 7500 zł

https://picasaweb.google.com/1181582060 ... 2/Elmirka#
elmirka

Postprzez Progeniczka » 14 listopada 2012, godz. 21:25

Super pomysł. Jeżeli chodzi o fundusze- ulotka może składać się z czterech stron (w stylu wyrwanej "środkowej kartki" zeszytu). Jedną stronę można przeznaczyć na reklamy np. gabinetów stomatologicznych (ta strona różniłaby się w każdym większym mieście, w których byłyby one koloportażowane) lub np. reklamy konkretnej pasty, kleju do protez, itp. (w całym kraju jednakowe ulotki). Fundusze na wydrukowanie ulotek zyskalibyśmy właśnie z tych reklam. Jeżeli chodzi o kolportaż to najmniejszy problem. Istnieją studenckie towarzystwa takie jak: IFMSA (Międzynarodowe Stowarzyszenie Studnetów Medycyny) oraz PTSS ( Polskie Towarzystwo Studnetów Stomatologii). Jka to wyglada w PTSS nie wiem, ale studenci nalezący do IFMSA biora udział w wielu akcjach ulotkowo-plakatowych. Nie dostają pieniędzy za roznoszenie ulotek. Ja mogłabym zając się koordynowaniem kolportażu ulotek w miastach, w których są uczelnie medyczne. Ktoś moglby napisac parę maili do firm produkujących pasty do zębów, kleje do protez itp.?

--- 14 listopada 2012, godz. 21:25 ---

Super pomysł. Jeżeli chodzi o fundusze- ulotka może składać się z czterech stron (w stylu wyrwanej "środkowej kartki" zeszytu). Jedną stronę można przeznaczyć na reklamy np. gabinetów stomatologicznych (ta strona różniłaby się w każdym większym mieście, w których byłyby one koloportażowane) lub np. reklamy konkretnej pasty, kleju do protez, itp. (w całym kraju jednakowe ulotki). Fundusze na wydrukowanie ulotek zyskalibyśmy właśnie z tych reklam. Jeżeli chodzi o kolportaż to najmniejszy problem. Istnieją studenckie towarzystwa takie jak: IFMSA (Międzynarodowe Stowarzyszenie Studnetów Medycyny) oraz PTSS ( Polskie Towarzystwo Studnetów Stomatologii). Jka to wyglada w PTSS nie wiem, ale studenci nalezący do IFMSA biora udział w wielu akcjach ulotkowo-plakatowych. Nie dostają pieniędzy za roznoszenie ulotek. Ja mogłabym zając się koordynowaniem kolportażu ulotek w miastach, w których są uczelnie medyczne. Ktoś moglby napisac parę maili do firm produkujących pasty do zębów, kleje do protez itp.?

--- 14 listopada 2012, godz. 21:29 ---

Jeżeli storzylibyśmy taka ulotkę, uważam,że powinna zawierac także rysunki przedstawiające retrogenię, uśmiech dziąsłowy, nie tylko progenię. Retrogenia w końcu jest najczęstsza. Wiele razy spotkałam się z twierdzeniem: to juz taka uroda, odziedziczona po rodzicach i nikt się nie da z nią zrobić. Trzeba pokazać, że da się coś z nią zrobić i podpowiedzi można szukać na progenia.org ;-)
Progeniczka

Postprzez awzan » 19 sierpnia 2014, godz. 20:06

Elala, po pierwsze to bez zalogowania się nie mogę zobaczyć zawartości podanego przez Ciebie linka, więc może zrób zrzut ekranu i wrzuć na hosting? A po drugie to stali użytkownicy zazwyczaj nie dostają banów za reklamy, bo wiemy, że nie mają złych intencji, w przeciwieństwie do tych z jednym czy dwoma postami :razz:
awzan

Poprzednia strona

Powrót do Problemy z forum, propozycje zmian i pomysły