Wątki forumowiczów

Wątki forumowiczów

Postprzez Franko » 17 stycznia 2011, godz. 18:27

Poza tym obawiam się, że tego typu rozwiązanie mogłoby być niezłą szpilą dla niektórych "chirurgów"czy "ortodontów" (kto był na dentonecie ten wie), a nas narazić na niepotrzebne nieprzyjemności. Chyba jednak lepiej by to się działo samo w ramach działów już istniejących, niż intencjonalnie było przez nas prokurowane. W ten sposób zrzucamy z siebie potencjalną współwinę...
| wada: spooora progenia żuchwy, mała retrogenia szczęki
| orto: dr. Kapera
| operacja: jednoszczękowa, Lublin, 22.01.2010
| etap: po operacji, rozaparacony (26.05.2010)

http://picasaweb.google.com/progenicy/Franko
Franko

Wątki forumowiczów

Postprzez maxi » 17 stycznia 2011, godz. 18:32

Krzy$iu nie denerwuj sie :) Ja chcę tylko dzielić sie swoimi przeżyciami i obserwacjami no i oczywiście korzystać z wiedzy innych.Tylko nie chce przy tym niepotrzebnie zaśmiecać forum.Franko nie rozumiem....współwinnych..czego współwinnych?
Ostatnio edytowano 17 stycznia 2011, godz. 18:35 przez maxi, łącznie edytowano 1 raz
maxi

Wątki forumowiczów

Postprzez Krzy$ » 17 stycznia 2011, godz. 18:33

Nie denerwuję się, tylko zapomniałem dodać jakąś emotikonkę :]
» progenia, niedorozwój szczęki, zgryz otwarty, asymetria
» 10.05.2011 -ASK Wrocław - zabieg przecięcia szczęki i szwu podniebiennego - założenie dystraktora na podniebieniu.
» 18.05.2011-1.06.2011 - dystrakcja - poszerzenie szczęki o ponad 8mm.
» 8.08.2011 -aparat dół
» 17.11.2011 -aparat góra+bihelix
Mój dziennik
Krzy$
Administrator

Wątki forumowiczów

Postprzez kasztanowa » 17 stycznia 2011, godz. 18:47

maxi napisał(a):Krzy$iu nie denerwuj sie :) Ja chcę tylko dzielić sie swoimi przeżyciami i obserwacjami no i oczywiście korzystać z wiedzy innych.

Właśnie takie coś będzie w tym dziale "Dyskusja na temat szpitali i chirurgów" :) Jeśli chodzi o operacje gnatyczne, w przeciwieństwie do plastycznych w Polsce zajmuje się tym tylko bodajże kilka - kilkanaście klinik i jeden chirurg jest przyporządkowany do jednej kliniki, np. zobacz wątek "Wrocław", nie ma w nich do wyboru kilku lekarzy, jedynie "Warszawa" się tym wyróżnia ;)
Na razie czekamy, aż ktoś opisze jakieś przeżycia (choć na te bardziej szczegółowe najlepsze jest miejsce w "Dziennikach leczenia"), zaczęliśmy od suchych informacji, bo to jest podstawa (i często o to pytają) i dopiero zaczynamy, a miejsce jest na to udostępnione. A np. w wątku "Opole" czy "Lublin" ci zoperowani już coś opisali.

maxi napisał(a):Ja chcę tylko dzielić sie swoimi przeżyciami i obserwacjami no i oczywiście korzystać z wiedzy innych.Tylko nie chce przy tym niepotrzebnie zaśmiecać forum.

"Dziennik leczenia" :) Zapraszam do opisywania historii :)

Krzy$ napisał(a):Nie denerwuję się, tylko zapomniałem dodać jakąś emotikonkę :]

Hehehe, skąd ja to znam, że bez emotikon coś jest odbierane w zupełnie innym tonie :D
"Jeśli jesteś dobrą piłką, to im silniej cię uderzą - tym wyżej się wzniesiesz."
| progenia, niedorozwój szczęki, zgryz otwarty (long face, gummy smile)
| operacja: 19.04.2011, dwuszcz., USK Wrocław, dr N., dr P.
| orto: dr B.W., aparat górny od 19.11.08, dolny od 02.03.09 - do 08.05.12
Dziennik leczenia
kasztanowa

Wątki forumowiczów

Postprzez ansza » 17 stycznia 2011, godz. 21:26

Myslałam, że będzie to forum głownie dotyczące stomatologii i ortodoncji a nie operacji plastycznych wszelkiej maści ....

@maxi

O operacji biustu i innych części ciała możesz sobie inne forum naleźć.

Wg mnie jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego!
Take me by the hand and dance with me in my dreams...
ansza

Wątki forumowiczów

Postprzez kasztanowa » 17 stycznia 2011, godz. 21:28

maxi nie chodzi o forum o operacjach plastycznych, tylko żeby to forum o operacjach gnatycznych było w stylu tamtego, w sensie podziałów i budowy...
"Jeśli jesteś dobrą piłką, to im silniej cię uderzą - tym wyżej się wzniesiesz."
| progenia, niedorozwój szczęki, zgryz otwarty (long face, gummy smile)
| operacja: 19.04.2011, dwuszcz., USK Wrocław, dr N., dr P.
| orto: dr B.W., aparat górny od 19.11.08, dolny od 02.03.09 - do 08.05.12
Dziennik leczenia
kasztanowa

Wątki forumowiczów

Postprzez dorcia » 17 stycznia 2011, godz. 21:36

Jeśli chodzi o dyskusję na temat lekarzy to w chirurgii szczękowo-twarzowej jest tak, że w jednym szpitalu jest najczęściej jeden specjalista - guru, więc nie widzę większego sensu pisać w osobnych wątkach - jeden temat o szpitalu, drugi o lekarzu, bo jedno wiąże sie z drugim. O samym chirurgu jako człowieku można napisać w wątku o placówce, w której on operuje.To samo można zrobić, jeśli ktoś chce koniecznie opisać jakiegoś innego członka personelu.

Ludzie najczęściej najpierw kojarzą szpital/miasto, a potem chirurga, który w nim operuje.
Crede, quod habes, et habes. - Wierz, że masz, a będziesz miał.

Wada: progenia, laterogenia
Aparat: 15.01.2009 - 13.10 i 30.11.2011
Łuk podniebienny Goshgarian: 13.07 - 5.10.2009
Szpital: WCM w Opolu
Operacja: szczęki i żuchwy 30.07.2010
Usuwanie płytek: 22.10 i 28.12.2010
dorcia

Poprzednia strona

Powrót do Problemy z forum, propozycje zmian i pomysły