Dyskusja o galerii z dziennika Madeleine

Madeleine (pszczo.lenka) czyli spontan we Wrocławiu :)

Postprzez Madeleine » 6 września 2011, godz. 16:42

Cieszę się, że powstają nowe wizje tego jak będzie wyglądała nasza galeria, ale może by umieścić te wpisy w odpowiednim wątku? Wiem, że pierwsza napisałam o tym, że zniknęły mi komentarzy, ale dalsza część dyskusji nijak ma się do mojego leczenia :)
Dziękuję :aparat:

--- 6 września 2011, godz. 17:45 ---

Cieszę się, że powstają nowe wizje tego jak będzie wyglądała nasza galeria, ale może by umieścić te wpisy w odpowiednim wątku? Wiem, że pierwsza napisałam o tym, że zniknęły mi komentarzy, ale dalsza część dyskusji nijak ma się do mojego leczenia :)
Madeleine

Postprzez charonio » 6 września 2011, godz. 17:21

Madeleine napisał(a):Cieszę się, że powstają nowe wizje tego jak będzie wyglądała nasza galeria, ale może by umieścić te wpisy w odpowiednim wątku? Wiem, że pierwsza napisałam o tym, że zniknęły mi komentarzy, ale dalsza część dyskusji nijak ma się do mojego leczenia :)

Mówisz masz, nie musiałaś tego powtarzać dwa razy ;).
góra ceramika 595 dni, dół metal 509 dni
Ortodonta: dr Wyszomirska
Chirurg: dr Wiśniewski
Operacja: 16.09.2009
Koszta:
  • ortodoncja+inne: 8995 PLN-,
  • operacja: 15500 PLN-, (prywatnie)
charonio

Postprzez goya7 » 6 września 2011, godz. 17:23

charonio napisał(a):Mówisz masz, nie musiałaś tego powtarzać dwa razy ;).

ta dam!:D

Charonio mistrz:P
Wada: prolaterongacja
Ap. metal: 25.10.2006-08.02.2011
Chir:dr J.P./WIM
Op.1szczękowa: 21.01.2010
NFZ=0zł
goya7

Postprzez Renesens » 6 września 2011, godz. 18:06

kasztanowa napisał(a):
Krzy$ napisał(a):Taka galeria zeżre znacznie więcej transferu niż samo forum, na przeszkodzie stoją sprawy finansowe.

Myślę, że znajdzie się wielu chętnych do składki. W tym i ja :cool: Na wielu wyjdzie taniej ;)
ja również mogłabym się dokładać. Tak jak już wspomniała kasztanowa, gdyby kilka osób się złożyło byłoby łatwiej to opłacić :)
"Opublikowanie przez Angle'a w 1890 r. klasyfikacji wad zgryzu było ważnym krokiem w rozwoju ortodoncji. Poza wyodrębnieniem zasadniczych typów wad zgryzu została podana po raz pierwszy precyzyjna i prosta definicja prawidłowej okluzji naturalnego uzębienia."
Renesens

Postprzez dav » 6 września 2011, godz. 18:07

charonio napisał(a):Taa, zaraz reklamy google się w ogóle pojawią =D Chociaz w sumie, to nie głupi pomysł, forum może utrzymywać się same.. Anyway Franek postawił już galerię na jednym z darmowych serwerów, póki co skrypt przechodzi testy i robione są poprawki :P.

Ee tam, ludzie już na takie reklamy nie zwracają uwagi, ewentualnie posiadają adblocka :P Poza tym łatwo dostać bana bez podania przyczyny. Już lepiej np. sprzedawać umieszczanie linków pozycjonujących, domena ma PageRank 4 więc by ładnie schodziło. Może i ja bym się skusił :)
Fajnie, że ktoś już się zajął galerią, bo zanim ja bym się za to zabrał, to by wieki minęły (mam kilka innych zleceń i musiałbym się najpierw z nimi uporać, a od października studia, więc jeszcze mniej czasu).
dav

Postprzez Forkate » 24 stycznia 2012, godz. 12:09

Nie mogę wrzucić zdjęcia do mojego albumu, czy ktoś ma podobny problem? "Wyskakuje" mi "Zdjęcie odrzucone przez serwer". Nie jest duże, ma chyba 645kb :/

Edit: Ok doszłam chyba, że chodzi o zmianę hasła do galerii - kto i dlaczego??? :o
Forkate

Postprzez Sunrise » 24 stycznia 2012, godz. 20:31

Ktoś wyczyścił komentarze pod zdjęciami na Picassie (nie wiem, czy pod wszystkimi)
ale czemu, kto i po co? :]
Część z tych komentarzy miała wartość sentymentalną.. :( o co chodzi?
Sunrise

Postprzez nathaly » 24 stycznia 2012, godz. 20:50

Komentarz został usunięty przez ACTA
Aparat - maj 2011r. (dr Rako__wiecka - Toruń)
Chirurg - dr Ryb_icki - Warszawa/Lindleya
I operacja - osteotomia szczęki LeFort I - 11.07.2012 r.
II operacja - obustronna osteotomia gałęzi żuchwy + setback żuchwy - 07.02.2013 r.
https://plus.google.com/photos/11815820 ... banner=pwa
nathaly

Postprzez herrero » 25 stycznia 2012, godz. 08:43

Kto i dlaczego zmienił hasło do galerii????? Bo chyba nie acta:)
Jak tam teraz się dostać?
herrero
herrero

Postprzez Renesens » 25 stycznia 2012, godz. 12:35

herrero napisał(a):Kto i dlaczego zmienił hasło do galerii?????
był wczoraj problem z picasą, ale jest już ok. Niestety dla bezpieczeństwa musieliśmy zmienić hasło. Zaraz wyslę Ci na PW.
"Opublikowanie przez Angle'a w 1890 r. klasyfikacji wad zgryzu było ważnym krokiem w rozwoju ortodoncji. Poza wyodrębnieniem zasadniczych typów wad zgryzu została podana po raz pierwszy precyzyjna i prosta definicja prawidłowej okluzji naturalnego uzębienia."
Renesens

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Problemy z forum, propozycje zmian i pomysły