Początki walki z progenią :)

Informacje ogólne o wadzie, jak rozpoznać i leczyć. Pytania na temat wady.

Postprzez Ana » 14 lutego 2016, godz. 22:28

Hej, mam nadzieję, że znajdzie się tu ktoś, kto mógłby mi pomóc i odpowiedzieć na różne pytania dotyczące leczenia progenii :)
Bardzo bym chciała rozpocząć walkę z nią. Mam za sobą dopiero jedną wizytę u ortodontki, która jednak nie podjęła się mojego leczenia. Była to niestety moja pierwsza wizyta u ortodonty, w dzieciństwie ani lekarz rodzinny, ani żaden dentysta nie wysłał mnie do specjalisty, a rodzice może po prostu nie byli świadomi wagi tego problemu. Dostałam od niej namiary na klinikę w Warszawie (mieszkam w okolicach Rzeszowa), gdzie mogłabym najlepiej wyleczyć tą wadę, jednak nie mam możliwości takiego leczenia z powodów finansowych.
Czy jest tu może ktoś to leczył progenię w Rzeszowie? Jeśli tak byłabym ogromnie wdzięczna za kontakt.
I mam także inne pytanie, czy mam szukać dalej ortodonty, który by się podjął leczenia mnie, czy lepiej udać się od razu do chirurga twarzowo szczękowego i on skieruje mnie do ortodonty, który z nim współpracuje?
Mam nadzieję, że będziecie w stanie mi pomóc. Z góry dziękuję :)
Ana

Postprzez Hubukkt » 15 lutego 2016, godz. 00:09

Najlepiej najpierw pójść do ortodonty, ale jak pójdziesz do chirurga to raczej powinien ci dać namiary na dobrą ortodontkę w okolicy.
Hubukkt

Powrót do Progenia