operacja na slasku

Informacje ogólne o wadzie, jak rozpoznać i leczyć. Pytania na temat wady.

operacja na slasku

Postprzez slomeczka697 » 22 marca 2016, godz. 09:42

Witajcie, jestem tu nowa. Mam ma imie Renata, mam 26lat i wlasnie zaczynam walke z progenia. Operacja jej jest dosc kosztowna. Moglby mi ktosc powiedziec jak wyglada sytuacja z operacja na nfz na slasku? I gdzie mozna by taka zrobic? Jaki jest czas oczekiwania? Najpierw mam sie udac do ortodonty(wizyta juz umowiona) czy do chirurga?
slomeczka697

operacja na slasku

Postprzez MaryA » 22 marca 2016, godz. 10:32

Witaj na forum,
na śląsku masz kilka opcji - albo operacja w klinice na ul. Francuskiej, albo prywatnie u Pani profesor, albo w klinice Mavit - jeśli o mnie chodzi nie polecam żadnej z tych opcji, jeśli jesteś na początku leczenia, a zależy Ci na operacji blisko Śląska rozważ może Opole - poczytaj trochę forum, opinie, dzienniki - będziesz miała szerszy pogląd na sprawę. Do którego ortodonty się wybierasz?
MaryA

operacja na slasku

Postprzez slomeczka697 » 22 marca 2016, godz. 11:17

Wizyte mam umowiona u dr. Dorothea Fila w Katowicach. Wyczytalam na necie ze jest dobra. termin mam na 7 kwietnia. A w Opolu to gdzie operuja na nfz?
slomeczka697

operacja na slasku

Postprzez MaryA » 22 marca 2016, godz. 11:32

viewtopic.php?f=5&t=33&hilit=opole
tu masz wątek Opola, ogólnie w prawym górnym rogu możesz wpisać w okienko wyszukiwania "sadowski" albo "opole" i wtedy wyświetlą Ci się wątki związane z operacją tam.
Być może Pani doktor ma jakiegoś chirurga z którym współpracuje, z pewnością będziesz ją mogła o to zapytać podczas wizyty.
MaryA

Powrót do Progenia