Pomocy ^`

Informacje ogólne o wadzie, jak rozpoznać i leczyć. Pytania na temat wady.

Pomocy ^`

Postprzez PanMichal » 17 lipca 2017, godz. 10:05

Witam , bardzo przepraszam moze nie przeczytalem calego forum i uzyskalbym odpowiedz w innych watkach , ale jestem bardzo zapracowanym czlowiekiem. Mam kilka pytan odnosnie zabiegu . Zabieg chce wykonac prywatnie i teraz prosze was abyscie doradzili mi miejsce . Mam dom w Bydgoszczy i Utrechcie ,wiec dobrze byloby , aby zabieg odbyl sie w klinice na terenie Polski lub Holandii , lecz nie ma problemu , aby byl to inny eurpejski kraj , gdzie lekarze moga poslugiwac sie NIderlandzkim , Angielskim lub Niemieckim . Zalezy mi , zeby zabieg odbyl sie jak najszybciej i byl jak najlepie zrobiony , moze ktos mi polecic jakiegos dobrego lekarza?
PanMichal

Pomocy ^`

Postprzez Valentina » 26 lipca 2017, godz. 17:26

Nie wiem czy mogę już wypowiadać się na temat chirurga, bo jestem dopiero przed zabiegiem. Natomiast leczenie się w Face Clinic w Warszawie, dojezdzam z Tarnowa, cały dzień poświęcam na dojazd. Myślę że tak miało być. Bliżej nie znalazłam lekarza, który by wzbudził moje zaufanie tak jak zespół lekarski małżeństwa Walerzak. Ona ortodonta, on chirurg, mam nadzieję, że jest przepływ informacji dobry, sprawnie pójdzie
Progenia, aktualnie leczenie ortodontyczne przedoperacyjne, Warszawa, prywatnie
Valentina

Powrót do Progenia