Potrzebuje rady

Nie wiesz gdzie zadać pytanie? Twoje pytanie nie pasuje do żadnego z powyższych działów? Możesz je zadać tutaj.

Potrzebuje rady

Postprzez strach » 30 sierpnia 2018, godz. 16:45

Witam mój straszny problem polega na strasznej upartości ale przejdźmy do rzeczy.
mam 24 lata i mam progenię ale też krzywe zęby i niektórych nie posiadam chciałbym to wszystko naprawić lecz nie wiem czy progenię mogę wyleczyć mając krzywe zęby w sumie na konsultację już się umówiłem ale spytam was o radę.

Pozdrawiam
strach

Potrzebuje rady

Postprzez Dominus Tenebrae » 30 sierpnia 2018, godz. 18:46

strach, jak najbardziej, można. Przed operacją ustawia się zęby ortodontycznie, tak, by pasowały do nowego ustawienia kości, wtedy też wyrównuje się je i poprawia
dziennik leczenia: http://www.progenia.org/viewtopic.php?f=9&t=2427

Rozpoznanie: Niedorozwój szczęki w w wymiarze podłużnym i pionowym + asymetria szczęki

Operacja: Zabieg w linii Lefort1 + poszerzenie i pogłębienie nozdrzy

Miejsce i termin:
USK Wrocław 15.11.2016r. dr Wojciech P.
Dominus Tenebrae
Moderator

Potrzebuje rady

Postprzez strach » 31 sierpnia 2018, godz. 16:34

Czyli nie muszę najpierw wszystkiego wyprościć??
strach

Potrzebuje rady

Postprzez Dominus Tenebrae » 1 września 2018, godz. 10:04

strach, tym zajmie się ortodonta w trakcie przygotowania ortodontycznego przed operacją. Na pewno do operacji trzeba będzie je wyprostować, ale najpierw wizyta u chirurga szczękowego zajmującego się ortognatyką. Najpierw pójdź na konsultację do chirurga. Przejrzyj sobie dział o szpitalach i chirurgach, tam masz spis chirurgów, którzy się tym zajmują, bo to nie każdy lekarz operuje takie wady. On poleci ci ortodontę z którym współpracuje
dziennik leczenia: http://www.progenia.org/viewtopic.php?f=9&t=2427

Rozpoznanie: Niedorozwój szczęki w w wymiarze podłużnym i pionowym + asymetria szczęki

Operacja: Zabieg w linii Lefort1 + poszerzenie i pogłębienie nozdrzy

Miejsce i termin:
USK Wrocław 15.11.2016r. dr Wojciech P.
Dominus Tenebrae
Moderator

Potrzebuje rady

Postprzez strach » 24 września 2018, godz. 14:13

Witam jestem już po spotkaniu konsultacyjnym i dowiedziałem się że przed aparatem nie mogę mieć żadnych implantów i żeby podjęto się muszę mieć wszystkie zęby wyleczone itp.
Czy ktoś z was wie kto w Krakowie robi to z NFZ bo byłem w VERONA DENT
i jaki jest czas oczekiwania?
strach

Powrót do Pytania ogólne