Czy to możliwe ?

Nie wiesz gdzie zadać pytanie? Twoje pytanie nie pasuje do żadnego z powyższych działów? Możesz je zadać tutaj.

Czy to możliwe ?

Postprzez levy » 24 maja 2015, godz. 00:45

Tylko u 2% pacjentów nerwy nie zregenerowały się do 100%
a u 81% podczas operacji nie doszło do najmniejszego ich uszkodzenia

http://www.europeanreview.org/wp/wp-con ... 79-384.pdf
levy

Czy to możliwe ?

Postprzez cappy » 24 maja 2015, godz. 06:49

Według tego co piszą i załączonej literatury, to jak najbardziej. Jakiś czas temu szukałem również takich informacji i rezultaty były podobne.

Warto też wziąć pod uwagę ten fragment:

Furthermore, it is important to consider that the data shown and also the ones quoted in the literature refer to University and/or Hospital Departments, where surgery is not only performed by experienced surgeons but, very often, by trainees who require time to learn properly the surgical techniques.
cappy

Czy to możliwe ?

Postprzez ania94 » 24 maja 2015, godz. 17:52

u mnie 4 miesiące po operacji, nie mam większych problemów z nerwami, lekko zaburzone w niektórych miejscach jest bardziej wrażliwe w innych mniej, ale czucie mam także to z pewnością bardzo indywidualna sprawa
Operacja dwuszczękowa - 14.01.15 USK Wrocław dr W.P, dr K.Ł, dr K.N
ania94

Czy to możliwe ?

Postprzez bart1244 » 7 czerwca 2015, godz. 18:06

Ja po leforcie 2 nie straciłem nigdzie czucia mimo iż operacja obejmowała całą twarzoczaszkę. Dzień po zabiegu nie odczuwałem żadnych zmian.
bart1244

Czy to możliwe ?

Postprzez asik154 » 9 kwietnia 2018, godz. 21:33

U mnie nie tak różowo.Dzień po operacji brak czucia od dolnych powiek ,przez nos,policzki aż po koniec brody,dramat.Dzisiaj jestem 9 tyg po i nadal nie jest rewelacyjnie.Czucie wraca ale bardzo powoli i nie wszędzie.Nadal nie mam w tylnej części gardła,w górnych dziąsłach.Na twarzy w 40 procentach wróciło.Dodam że intensywnie się rehabilituję .
Operacja dwuszczękowa - 07.02.18 Wrocław
dr W.P, dr K.Ł, dr K.N
asik154

Powrót do Pytania ogólne