Gdzie, kiedy, z czym?

Nie wiesz gdzie zadać pytanie? Twoje pytanie nie pasuje do żadnego z powyższych działów? Możesz je zadać tutaj.

Gdzie, kiedy, z czym?

Postprzez SlimDejVid » 26 września 2016, godz. 16:19

Witam.

Dawno mnie tutaj nie było, ponieważ nic się ciekawego ze mną nie działo (wizyty jak wizyty, zmiana druta i goodbye - bankrut :D ).

Jednak dzisiaj otrzymałem zdjęcie RTG, Cefalometryczne + zwykłe zdjęcia + wycisk no i oczywiście skierowanie na konsultację z potwierdzeniem przygotowania.
Zadzwoniłem do Bydgoszczy (tam miałem celować wedle ortodontki), jednak gdy usłyszałem termin konsultacji 25 listopada to się o mało nie przeżegnałem. Mało info o tym miejscu na forum + wyczytałem, że długi czas ustalania terminu jest...
Pierwsze co mi przyszło na myśl, to Saszerów. Zadzwoniłem. Termin wypadł na 11 października. Mimo, że jestem z Torunia, szybszy termin mnie uszczęśliwia. Pytanie tylko :

1:Jak wypada teraz Saszerów z terminami + "jakością"?

2:Może jeszcze ktoś ma jakieś informacje o Bdg Alfa-Med?

3: Pani słysząc, że mam skierowanie od prywatnego ortodonty, powiedziała, że musi mi je lekarz rodzinny przepisać aby było na NFZ. (Rozumiem, że to zwykłe skierowanie, na konsultacje chirurgiczną w celu: "Przygotowany do operacji dwuszczękowej ortognatycznej"? Bo takie otrzymałem przed chwilą po wizycie u rodzinnego).

Nie ukrywam, że czas mi z jednej strony sprzyja, gdyż mam ostatni semestr inż (śmiesznie mało zajęć), potem być może przerwa chwilowa w razie potrzeby. Zdrugiej strony, chciałbym po prostu mieć możliwość skorzystania z jakiegoś Work and travel w życiu czy coś w ten deseń i przeraża mnie wizja czekania ~roku do operacji.
Za odpowiedzi i wszelkie wskazówki/porady będę wdzięczny :)
SlimDejVid

Powrót do Pytania ogólne