Zmiana lekarza oraz poradni.

Nie wiesz gdzie zadać pytanie? Twoje pytanie nie pasuje do żadnego z powyższych działów? Możesz je zadać tutaj.

Postprzez whitebuzz » 27 lipca 2017, godz. 11:26

Hej,
dwa lata temu miałam dystrakcję szczęki. Badania miałam robione na Borowskiej we Wrocławiu, tam też chodziłam do poradni do chirurga. Czeka mnie jeszcze operacja dwuszczękowa, ale dowiedziałam się, że ten chirurg nie przyjmuje już w szpitalu i że muszę iść prywatnie. Do Wrocławia mam kawałek drogi (mieszkam na południu województwa śląskiego) oraz obecnie stoję słabo z finansami i myślałam nad zmianą lekarza i poradni.
Czy mogłabym iść ot tak do gabinetu w innym mieście? Czy muszę jechać do Wrocławia i składać jakąś deklarację(?), że rezygnuję i skserować kartotekę stamtąd? Nie wiem jakie są procedury.
Dodam, że wszystkie papiery związane z moim leczeniem posiadam we własnej teczce.
whitebuzz

Postprzez Radunia » 27 lipca 2017, godz. 22:38

Spokojnie możesz jechać ze posiadaną dokumentacją do innego szpitala.
Jeśli we Wrocławiu miałaś już zarezerwowany termin dwuszczękowej operacji, to byłoby miło gdybyś go odwołała, np. telefonicznie, nie musisz się tłumaczyć z jakiego powodu.
progenia
aparat góra+dół: 4.07.2016
pogrubienie dziąseł: 28.11.2016
Radunia

Powrót do Pytania ogólne