Pogłębienie wady przez aparat.

Nie wiesz gdzie zadać pytanie? Twoje pytanie nie pasuje do żadnego z powyższych działów? Możesz je zadać tutaj.

Postprzez xPatryczeQ » 8 stycznia 2018, godz. 18:56

Z tego co się dowiedziałem, aby przygotować zgryz do operacji, trzeba pogłębić wadę aparatem. Stąd moje pytanie: jak bardzo trzeba tę wadę pogłębić i jak bardzo wpływa to na wygląd zewnętrzny?
xPatryczeQ

Postprzez Gladiii » 8 stycznia 2018, godz. 19:57

wszystko zależy od wady jaką posiadasz, sprawa indywidualna u jednego bardziej u innego mniej :-)
dystraktor SARPE 2014
aparat 2014
grudzień 2017 BSSO, lefort 1, genioplastyka
Gladiii

Postprzez martttunia » 8 stycznia 2018, godz. 22:38

Dokładnie, wiele zależy, od tego jak duza jest wada i od proporcji twarzy. U mnie np jest ok, zgryz przygotowany i naprawdę nikt nie zwrócił uwagi na jakiekolwiek zmiany w zgryzie. Bez obaw. Proces dekompensacji jest długotrwały i rozłożony w czasie, często otoczenie nie zauważa minimalnie postępujących zmian.
martttunia

Postprzez sylwia12345 » 9 stycznia 2018, godz. 21:44

pogłębieniem wady nie ma co się martwić, bo im bardziej się pogłębi to tym lepszy efekt się otrzyma po operacji( bo będzie większa możliwość przesunięcia szczęki i żuchwy) u mnie np nie ma wielkiej różnicy wyglądzie zewnętrznym z tego powodu ;-)
sylwia12345

Powrót do Pytania ogólne