Wada szczęki?

Nie wiesz gdzie zadać pytanie? Twoje pytanie nie pasuje do żadnego z powyższych działów? Możesz je zadać tutaj.

Wada szczęki?

Postprzez justynka0204 » 24 lipca 2013, godz. 22:53

Dziękuję za odpowiedz.
U mnie na co dzień również nie jest to bardzo widoczne, nauczyłam się maskować :) przy poznawaniu nowych osób delikwent nie ma pojęcia, że coś jest nie tak hehe jednak nie da się ukryć że przy pełnym ,,rozwarciu'' wygląda to fatalnie i jest wielkim kompleksem..
Zabieram się za poszukiwanie dobrego ortodonty w okolicy.
justynka0204

Wada szczęki?

Postprzez Krzy$ » 25 lipca 2013, godz. 07:55

justynka0204 napisał(a):Witam. :)
Jestem tu nowa...

Witaj :)

Laterogenia jest widoczna na zdjęciach, ale pamiętaj że nie jesteśmy specjalistami :) Udaj się tak jak zamierzasz do ortodonty :). Ja oprócz progenii mam też laterogenię, i nawet w tą samą stronę mam przesunięcie, uwidacznia się to w asymetrii dolnej części twarzy.

Powodzenia w leczeniu:)

charonio napisał(a):Poczytaj o laterogenii i następnym razem załóż swój własny temat, bo Cię jeszcze jakiś moderator zbeszta ;).

Nikt nie będzie beształ :cool: Koleżanka podłączyła się pod istniejący temat, i bardzo dobrze, za dużo jest już tych osobnych tematów "rozpoznawczo-pytających". Myślę nad ich posegregowaniem.
» progenia, niedorozwój szczęki, zgryz otwarty, asymetria
» 10.05.2011 -ASK Wrocław - zabieg przecięcia szczęki i szwu podniebiennego - założenie dystraktora na podniebieniu.
» 18.05.2011-1.06.2011 - dystrakcja - poszerzenie szczęki o ponad 8mm.
» 8.08.2011 -aparat dół
» 17.11.2011 -aparat góra+bihelix
Mój dziennik
Krzy$
Administrator

Wada szczęki?

Postprzez Mag81 » 24 maja 2015, godz. 16:51

Justytnka0204 czy podjęłaś leczenie? Ja mam bardzo podobnie i zdecydowanie wada się pogłębia.
Mag81

Poprzednia strona

Powrót do Pytania ogólne