M. Walerzak cennik

Szukasz ortodonty znającego się na wadach ortognatycznych w Twojej okolicy, zapytaj tutaj.

orto. M. Walerzak cennik

Postprzez martka » 19 października 2013, godz. 19:08

aha dzieki.bo zastanawiam sie co robic ,bo bylam ostatnio na konsultacji w zakladzie ortodoncji na lindleya i zastanawiam sie czy wlasnie tam pozostac czy poszukac ortodonty prywatnie np. wlasnie M.Walerzak.cena aparatu podobna jedynie koszty wizyt troche mniejsze ale to nie o to chodzi ,najbardziej chodzi mi o to aby dostac sie w dobre rece.
martka

orto. M. Walerzak cennik

Postprzez afi » 19 października 2013, godz. 20:10

martka napisał(a):aha dzieki.bo zastanawiam sie co robic ,bo bylam ostatnio na konsultacji w zakladzie ortodoncji na lindleya i zastanawiam sie czy wlasnie tam pozostac czy poszukac ortodonty prywatnie np. wlasnie M.Walerzak.cena aparatu podobna jedynie koszty wizyt troche mniejsze ale to nie o to chodzi ,najbardziej chodzi mi o to aby dostac sie w dobre rece.

Uciekaj z zakładu ortodoncji. Ja również leczę się u Pani dr i często opowiada mi o tym jaki sajgon tam panuje. I tak płacisz, więc wybierz prywatny gabinet, bardziej przyjazny pacjentowi (również wizualnie :] ). Poza tym kolejki tam podobno nieziemskie.
*zgryz otwarty,lekka asymetria,niedorozwój bródki
*aparat: 30.05.2009-01.09.14, 01.07.2009-28.05.14
*WIM Warszawa,dr P.
*operacja I: dwuszczękowa 20.09.2011
*operacja II: genioplastyka,usunięcie płytek 19.07.2012
wydatki orto : 22 260zł
Obrazek
afi

orto. M. Walerzak cennik

Postprzez martka » 19 października 2013, godz. 21:00

a u jakiej ortodontki sie leczysz?
martka

orto. M. Walerzak cennik

Postprzez afi » 20 października 2013, godz. 07:06

martka napisał(a):a u jakiej ortodontki sie leczysz?

Jak w tytule ;-)
*WIM Warszawa,dr P.
Obrazek
afi

orto. M. Walerzak cennik

Postprzez martka » 20 października 2013, godz. 09:20

afi a powiedz mi czy jak sie leczysz u doktor M.W to nie chcialaś byc operowana przez jej meza,to nie jest tak ze jak sie leczysz u niej prywatnie to ona umozliwia dostep do meza nawet jesli operacja na NFZ to pomaga ci aby to odbyło siew miare szybciej.z tego co slyszylam jest bardzo dobry robi przed operacja symulacje 3D ale u niego na NFZ moja znajoma czeka juz z 1.5 roku ,ciagle cos i cos.a prywatny koszt jest spory.

-- 20 października 2013, godz. 10:20 --

afi a powiedz mi czy jak sie leczysz u doktor M.W to nie chcialaś byc operowana przez jej meza,to nie jest tak ze jak sie leczysz u niej prywatnie to ona umozliwia dostep do meza nawet jesli operacja na NFZ to pomaga ci aby to odbyło siew miare szybciej.z tego co slyszylam jest bardzo dobry robi przed operacja symulacje 3D ale u niego na NFZ moja znajoma czeka juz z 1.5 roku ,ciagle cos i cos.a prywatny koszt jest spory.

-- 20 października 2013, godz. 10:21 --

martka

orto. M. Walerzak cennik

Postprzez afi » 20 października 2013, godz. 09:55

martka napisał(a):afi a powiedz mi czy jak sie leczysz u doktor M.W to nie chcialaś byc operowana przez jej meza,to nie jest tak ze jak sie leczysz u niej prywatnie to ona umozliwia dostep do meza nawet jesli operacja na NFZ to pomaga ci aby to odbyło siew miare szybciej.z tego co slyszylam jest bardzo dobry robi przed operacja symulacje 3D ale u niego na NFZ moja znajoma czeka juz z 1.5 roku ,ciagle cos i cos.a prywatny koszt jest spory.

Nie leczyłam się od początku u dr W. To jest moja kolejna orto. Fakt, chciałam być operowana przez jej męża, ale wyszło, jak wyszło, miałam lekki niefart ze szpitalem na Lindleya.
Myślę, że jeśli zaczniesz się leczyć u Pani W, na pewno w jakiś sposób będzie Ci łatwiej trafić pod skrzydła jej męża. Nie mówię, że leczenie u Pani W = operacja u Pana W, ale współpraca między nimi sporo dobrego wniesie do leczenia. Na Twoim miejscu poważnie bym się zastanowiła. A że w życiu bywa różnie, po dłuższym czasie leczenia być może sama zdecydujesz, że chcesz sie operowac u kogoś innego ;-)
*WIM Warszawa,dr P.
Obrazek
afi

orto. M. Walerzak cennik

Postprzez aga90210 » 20 października 2013, godz. 10:14

martka napisał(a): to ona umozliwia dostep do meza

hehe, smiesznie to zabrzmiało :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
aga90210

orto. M. Walerzak cennik

Postprzez martka » 20 października 2013, godz. 11:16

hehe masz racje smiesznie ale szybko pisalam i sie nad tym nie zastanawialam :aparat:
martka

orto. M. Walerzak cennik

Postprzez aga90210 » 20 października 2013, godz. 11:32

Marta, jak pomyslę to ja za pierwszą wizytę u M. Walerzak w ogóle nie płaciłam. Obejrzala mi zeby, obejrzala zdjecia pogadała i spytała, czy przygotowac plan leczenia. Dopiero za ten plan leczenia placilam, na drugiej wizycie. Stad proponuję ci zrobic wziąc pantomogram, cefalogram i wyciski (ja taki komplet miałam) i po prostu pójśc do niej. Zapisac sie trezba prawie miesiąc wcześniej niestety.

Możesz z góry jej powiedziec, ze planujesz operację na lindleya u męża i jak wyglada współpraca w takiej sytuacji.
aga90210

orto. M. Walerzak cennik

Postprzez martka » 20 października 2013, godz. 11:41

dzieki aga, a ty tez do operacji?i kiedy i u kogo zamierzasz?prywatnie czy NFZ?

-- 20 października 2013, godz. 12:46 --

sluchaj a jesli ja robilam wyciski u innej orto. to jak powiem ze narazie jednak rezygnuje to ona mi te wyciski da i te moje zdjecia?
martka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja na temat gabinetów ortodontycznych i ortodontów