M. Walerzak cennik

Szukasz ortodonty znającego się na wadach ortognatycznych w Twojej okolicy, zapytaj tutaj.

orto. M. Walerzak cennik

Postprzez afi » 30 czerwca 2014, godz. 16:43

elala napisał(a):Aparat: 1600 za jeden (tak, jak napisane), 3200 za dwa. To już mam.

Wizyty kontrolne: jeszcze nie miałam :) Pierwsza będzie w sierpniu. Ale pamiętam, że mówił, gdy przedstawiał plan leczenia: 240... [pauza] ... 300. O metalowym. Chodziło też o dwa łuki. Wiem, że w innych gabinetach (w tym w tym MPcoś) funkcjonuje inaczej: wizyta kontrolna z aktywacją (jeden łuk) 130 PLN, dwa łuki 200; ale chyba na Nowogrodzkiej to się sumuje: bez aktywacji 2X120, z aktywacją 2X150. Tak zrozumiałam. Jeżeli się mylę, to chętnie poznam prawdę :) ale wątpię. Może Dziubas skomentuje? Bo ona tam jest od dawna.

A zaraz do niej napiszę, może się odezwie.

Najpierw to skomentuję, a potem zakończę offtop i Was upomnę.

Po pierwsze przypominam, że temat dotyczy dr W i F-C, więc proszę nie wprowadzać zamętu i nie pisać o Nowogrodzkiej, czy innych gabinetach.

Rywka już pisała, ale ja powtórzę, w F-C:
wizyta kontrolna (metal) - 1 łuk - 150
2 łuki -250
procelana - 2 łuki - 300
metal - ja płaciłam 1600 za łuk (co było nawet taniej niż kiedy zakładałam taki sam aparat 5 lat temu u innej orto).

Dla mnie jedną z ważniejszych rzeczy było to, że dr W, pracuje regularnie i co miesiąc wymienia i łuki i wszystko, co zakłada (ligatury, kliny, i inne). Może ja tak mam, ale unikam jak ognia ortodontów, którzy pracują właśnie w sposób opisany powyżej - nie zmieniając łuków i nazywając te wizyty "bez aktywacji"... jak dla mnie to jest właśnie niejasny sposób pracy i we mnie wzbudza podejrzenia co do długości leczenia, na takich "używkach". Wiem, że jeszcze jedna słynna dr, ma podobne metody, którym ja osobiście mówię - nie! :]

I z własnego doświadczenia wiem, że dr W absolutnie nie narzuca wyboru chirurga, nie neguje pracy innych, docenia nie tylko swojego męża. Dobrze zna np. dra P :]
Nie namawia nikogo na prywatne operacje i myślę, że w każdej sprawie, jeśli będzie się rozmawiać i pytać, jest się w stanie dogadać.

Jej oburzenie na temat Ciechanowa miało związek z brakiem wiedzy, że tam w ogóle ktoś się porządnie pacjentami zajmuje i kto dokładnie operuje. (Wiem, bo z nią rozmawiałam :aparat: i opowiedziałam kto tam tnie)

Jeszcze raz upominam Was dziewczęta, żeby pisać tu tylko sprawdzone informacje, które zapewne posiadają pacjenci fc. Tu na razie tylko kiwam głową do elala - na opisywanie i chwalenie Nowogrodzkiej proszę założyć odrębny temat.

KONIEC OFF TOPU

A jeszcze pytanie do marta_sa - czy w F-C robiłaś RTG panto i cefalo, kiedy płaciłaś 100, czy oba?
*zgryz otwarty,lekka asymetria,niedorozwój bródki
*aparat: 30.05.2009-01.09.14, 01.07.2009-28.05.14
*WIM Warszawa,dr P.
*operacja I: dwuszczękowa 20.09.2011
*operacja II: genioplastyka,usunięcie płytek 19.07.2012
wydatki orto : 22 260zł
Obrazek
afi

orto. M. Walerzak cennik

Postprzez marta_sa » 1 lipca 2014, godz. 07:55

ad. pytania Afi o zdjęcie :]

robiłam tylko RTG panto jedno zdjęcie i za nie 100 zł

-- 1 lipca 2014, godz. 07:58 --

aga90210 napisał(a):o 14.45

eh, szkoda że mi nie będzie dane podziwiać, będę trochę później

-- 1 lipca 2014, godz. 07:59 --

elala napisał(a):afi,

żeby wyjaśnić - nie chwalę Nowogrodzkiej, bo na razie nie mam za co - dopiero zaczynam tam leczenie, i nie mam jeszcze pewności, czy to była dobra decyzja. To dopiero się okaże. Na pewno ich rejestrację (jak dla mnie) można tylko krytykować. Właściwie skończyłam już OT, ale były pytania marty_sa, więc odpowiedziałam. Ale zgadzam się z tym, że to nie jest ten wątek, więc po raz kolejny kończę OT.

Mam do Ciebie pytanie na PW.

PS jeżeli uważasz, że posty nie dotyczące FC nie są na miejscu (a nie są), to spokojnie możesz je usunąć, prawda? :)

biorę na siebie całą winę, bo to ja ciągnęłam elala za język, bo byłam ciekawa cen, przepraszam za off topa :oops:
marta_sa

orto. M. Walerzak cennik

Postprzez awzan » 6 lipca 2014, godz. 00:30

W tym wątku ostatnio bardzo szybko się offtopy robią. Ja wiem, że z cennika łatwo zejść na inny temat poboczny, ale proszę się trzymać, że tak powiem, kręgosłupa wątku, bo ostatnio sprzątania tu więcej niż u mnie w piwnicy (nie, to nie jest zachęta do kontynuowania wątku o mojej ani czyjejś innej piwnicy) =P
Pamiętajcie, pisząc w tym wątku miejcie na myśli tylko jedno słowo: CENNIK. Powtarzajcie sobie: "cennik, cennik, cennik, cennik, cennik, cennik, cennik, cennik..." a wszystko będzie super :D
awzan

orto. M. Walerzak cennik

Postprzez marta_sa » 8 lipca 2014, godz. 13:52

a co się dzieje z tymi postami, są usuwane bezpowrotnie??? nie było mnie na forum parę dni i niestety nie zdązyłam przeczytać odpowiedzi na moje zapytania :(
marta_sa

M. Walerzak cennik

Postprzez melva14 » 26 stycznia 2016, godz. 22:07

Odnośnie cen aparatów to mogę powiedzieć,że się nie zmieniły. 1600zł za jeden łuk metalowy:-)

Dzisiaj byłam na wizycie u Pani M.W. na przedstawienie planu leczenia i jedno mnie zastanowiło. Wszystko mi dokładnie opisała związku z moją wadą. Ale na tej wizycie nawet nie spojrzała na moje ząbki,czy nie ma jakiś ubytków lub mankamentów,które trzeba zmienić. W końcu na następnej wizycie będę miała już zakładany aparat. Czy ktoś z Was tak miał? :?:
melva14

M. Walerzak cennik

Postprzez awzan » 30 stycznia 2016, godz. 16:49

melva14 napisał(a):Ale na tej wizycie nawet nie spojrzała na moje ząbki,czy nie ma jakiś ubytków lub mankamentów,które trzeba zmienić. W końcu na następnej wizycie będę miała już zakładany aparat. Czy ktoś z Was tak miał?

Powinnaś iść sama do dentysty na kontrolę i ewentualne leczenie. Ja też tak miałem. Przed założeniem aparatu wyleczyłem wszystko co było do wyleczenia.
awzan

M. Walerzak cennik

Postprzez melva14 » 2 lutego 2016, godz. 19:55

awzan napisał(a):
melva14 napisał(a):Ale na tej wizycie nawet nie spojrzała na moje ząbki,czy nie ma jakiś ubytków lub mankamentów,które trzeba zmienić. W końcu na następnej wizycie będę miała już zakładany aparat. Czy ktoś z Was tak miał?

Powinnaś iść sama do dentysty na kontrolę i ewentualne leczenie. Ja też tak miałem. Przed założeniem aparatu wyleczyłem wszystko co było do wyleczenia.

Byłam na zwykłej kontroli u dentysty,wszystko poleczone:)
Tylko teraz sie dowiedzialam po wizycie,że 2 zęby do odbudować,jednak w planie leczenia nie mam napisane w jaki sposób dentysta ma mi odbudować te zęby.

Przyznam szczerze trochę się pogubiłam. Zastanawia mnie czemu od razu nie zostało to mi powiedziane hmm. A poza tym odbudowa kompozytem jest na tyle wytrzymała,że da radę z aparatem?

Bo mi mój dentysta powiedział,że co prawda jest to tańsza opcja,ale mało wytrzymała:)
melva14

M. Walerzak cennik

Postprzez celka » 12 czerwca 2018, godz. 20:37

Dzwoniłam do dr M. Walerzak i pani z recepcji powiedziała że cena za aparat metalowy 3000 zł, góra i dół a za wizyty kontrolne 250 - 350 zł.
celka

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusja na temat gabinetów ortodontycznych i ortodontów