Poznań

Szukasz ortodonty znającego się na wadach ortognatycznych w Twojej okolicy, zapytaj tutaj.

Ortodonta - Poznań

Postprzez miolcia » 23 lipca 2013, godz. 14:22

bardzo ci dziękuje za info :)
miolcia

Ortodonta - Poznań

Postprzez Poszkodowani » 19 października 2013, godz. 22:44

HAYENNE ??? Napisz proszę nazwisko "lekarza" który rozwalił Tobie zęby? Mnie rozpierdo......ła górne i dolne zęby MONIKA MEISSNER z Poznania. Oto przestroga dla wszystkich. Proszę również informować ludzi o tych co nie znają podstaw ortodoncji. Jest to ważne unikną cierpienia i okaleczenia.
Do tej pani zgłosiłam się z 2 mm odstępem pomiędzy 4-2 na górnym łuku (prosiłam aby przesunęła ku tyłowi zęby 3,2,1) i wysunięciem dwóch dolnych zębów prawej 4 i 3 o 1mm. Zgłosiłam się ze zgryzem zamkniętym i ładnymi zębami-gryzłam. O to prosiłam. Pani zaczęła podnosić, obniżać, przestawiać zęby we wszystkie strony.
O niekorzystnych zmianach informowałam na każdej wizycie a pani odpowiadała:" wszystko się zrobi, wyprostuje na drucie "",trzeba popsuć żeby zrobić". Zapewniała, zawierzyłam. W lipcu 2012r. po 8 miesiącach psucia byłam stanowcza i powiedziałam że ze zgryzem lewostronnym krzyżowym, otwartym się nie zgłosiłam oraz o zwężenie górnego łuku i wypychanie do przodu 1,2 nie prosiłam (zaczynałam wyglądać jak królik!!!) Pani odpowiedziała zdenerwowana krzycząc, robiąc się czerwona: "tak już musi być , nic już się nie da zrobić, nie da się, Tak musi być!" Powiedziała " więcej niech mi pani nie przychodzi" TAK REAGUJE "LEKARZ STOMATOLOG" , KTÓRY POPSUŁ I NIE POTRAFI NAPRAWIĆ, BEZ SPECJALIZACJI W DZIEDZINIE ORTODONCJI PO ZWYKŁYCH KURSIKACH. Nie wskazała przy tym lekarza(co nakazuje ustawa), który podjąłby się naprawić wyrządzone szkody przez tą panią. Zmuszona byłam postraszyć Izbą Lekarską - dopiero wtedy mnie przyjęła. Przez ponad rok tz. do dziś nic nie zrobiła, mam ruinę w buzi. Szkody ogromne, konsultowałam się u 16 specjalistów ortodontów- potwierdzają wyrządzone skody oraz to że aparat jest źle założony, źle zamki przyklejone. Koszt naprawy 13-14 tysięcy na nowym aparacie - ponieważ każdy lek. chce na nowym pracować i zarobić:( Konsultując się dwóch ortodontów było szczerych " przez te błędy i latanie zębami we wszystkie strony wypadną pani zęby dużo wcześniej, naprawdę"...

Za 2-3 mies. napiszę dosłownie wszystko; na razie nie mogę. Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 16 listopada 2013, godz. 14:01 przez Poszkodowani, łącznie edytowano 3 razy
Poszkodowani

Ortodonta - Poznań

Postprzez nik » 20 października 2013, godz. 19:59

W kwestii Poznania sprawa jest bardzo jasna. Dr Kurzawski w Poznaniu to marka - fachowość, zajęcie się pacjentem zawsze stoi w jego praktyce na najwyższym poziomie. Potem można np. usłyszeć od Dra P. z Warszawy, że ortodonta odwalił ze zgryzem kapitalną robotę i warto mu za to po ludzku podziękować...

Dziwię się ludziom, którzy wybierają innych ortodontów...
nik

Ortodonta - Poznań

Postprzez anulka23 » 20 października 2013, godz. 20:41

Dr Przybysz to samo mi o ortodoncie powiedział, nawet napisał Mu krótki liścik gratulacyjny :) Ale jak wiadomo każdy ma prawo wyboru Nik :aparat:
retrognacja szczęki, prolatergognacja żuchwy
aparat i leczenie: 28.09.11r . - 14.04.2014 r. M.K w Poznaniu
operacja: 17.09.2013r., J.P WIM Warszawa
anulka23

Ortodonta - Poznań

Postprzez Poszkodowani » 21 października 2013, godz. 00:02

ŻAL mi siebie, żal innych, którzy mają taki problem jak ja (noszę 3,5 roku aparat) zęby mnie bolą, ruszają, ale dosłownie ruszają i chrupią, cały czas to słyszę już dłużej tego nie wytrzymam...
Może powinno powstać forum o tych ZŁYCH "lekarzach".
Poszkodowani

Ortodonta - Poznań

Postprzez awzan » 21 października 2013, godz. 00:06

Poszkodowani napisał(a):ŻAL mi siebie, żal innych, którzy mają taki problem jak ja (noszę 3,5 roku aparat) zęby mnie bolą, ruszają, ale dosłownie ruszają i chrupią, cały czas to słyszę już dłużej tego nie wytrzymam...
Może powinno powstać forum o tych ZŁYCH "lekarzach".

Myślę, że dział "dyskusja" wystarczy. Gdzie jeszcze się konsultowałaś, jakieś kliniki, prywatne gabinety?
awzan

Ortodonta - Poznań

Postprzez AgatkaLiss » 5 listopada 2013, godz. 08:47

MONIKA MEISSNER gdzie przyjmuje?
AgatkaLiss

Ortodonta - Poznań

Postprzez afi » 5 listopada 2013, godz. 10:29

AgatkaLiss napisał(a):MONIKA MEISSNER gdzie przyjmuje?

A od czego mamy google?
*zgryz otwarty,lekka asymetria,niedorozwój bródki
*aparat: 30.05.2009-01.09.14, 01.07.2009-28.05.14
*WIM Warszawa,dr P.
*operacja I: dwuszczękowa 20.09.2011
*operacja II: genioplastyka,usunięcie płytek 19.07.2012
wydatki orto : 22 260zł
Obrazek
afi

Ortodonta - Poznań

Postprzez awzan » 5 listopada 2013, godz. 17:16

Afi, pani tylko posty nabija :razz: