Poznań

Szukasz ortodonty znającego się na wadach ortognatycznych w Twojej okolicy, zapytaj tutaj.

Ortodonta - Poznań

Postprzez Poszkodowani » 8 listopada 2013, godz. 16:50

AgatkaLiss napisał(a):MONIKA MEISSNER gdzie przyjmuje?

Brak specjalizacji, brak jakiejkolwiek wiedzy. Nie ja jedna, niezadowolonych coraz więcej.
W Poznaniu na ul. Strzeszyńskiej 68, Pniewska37
Każdy ma wybór, ale to oczywiste, że powinniśmy iść tylko i wyłącznie do SPECJALISTY!
Poszkodowani

Ortodonta - Poznań

Postprzez Amani » 10 listopada 2013, godz. 07:20

A nik to chyba jakas rodzinka dr Kurzawskiego. Zaczyna mi to działac na nerwy już. Czytając posty mam takie wrażenie. Albo sam dr Kurzawski we własnej osobie. Takie wychwalanie pod niebiosa bez żadnych konkretów.
Amani

Ortodonta - Poznań

Postprzez nik » 10 listopada 2013, godz. 08:44

Amani, idź na spacer lepiej ;)
nik

Ortodonta - Poznań

Postprzez Joanna » 18 lutego 2014, godz. 12:44

Witam.
Chciałabym przestrzec wszystkich przed ortodontką Moniką Meissner z Poznania. Jestem po 1,5 rocznym leczeniu u niej i niestety mam w ustach ruinę... zamki źle założone, całkowity brak planu leczenia, wszystko robione chaotycznie, "na oko", pani coraz bardziej nerwowa i nieprzyjemna, straciła kontrolę nad leczeniem lub - jak sądzę - zwyczajnie brak jej wiedzy w dziedzinie ortodoncji. Byłam w 3 innych ortodontów. Tylko jeden z nich zdecydował się kontynuować moje leczenie. Wszyscy jednogłośnie robotę tej pani nazwali zwykłym partactwem. Wczoraj miałam usuwane dwa zęby, co powinno być zrobione już na początku leczenia. Zakładałam aparat ceramiczny, za który zapłaciłam mnóstwo pieniędzy, a okazało się, że mam założoną mierną podróbę i obecny lekarz przeklina na każdej wizycie te zamki. Jestem załamana tym, do czego mnie doprowadziła ta kobieta. 1,5 roku zmarnowane, wyrzucone pieniądze - kto miał aparat, wie, że bardzo duże... - ból, a to wszystko po to, żeby doczekać się jeszcze gorszego bałaganu niż ten, z którym do niej przyszłam... Kolejne 2 lata leczenia (co najmniej) przede mną. Dziękuję Pani Moniko!!! Niech ta opinia będzie moją odpowiedzią na Pani usługi. Mam nadzieję, że kogoś ostrzegłam...
Joanna

Ortodonta - Poznań

Postprzez Poszkodowani » 25 lutego 2014, godz. 10:28

Joanna napisał(a):Witam.
Chciałabym przestrzec wszystkich przed ortodontką Moniką Meissner z Poznania. Jestem po 1,5 rocznym leczeniu u niej i niestety mam w ustach ruinę... zamki źle założone, całkowity brak planu leczenia, wszystko robione chaotycznie, "na oko", pani coraz bardziej nerwowa i nieprzyjemna, straciła kontrolę nad leczeniem lub - jak sądzę - zwyczajnie brak jej wiedzy w dziedzinie ortodoncji. Byłam w 3 innych ortodontów. Tylko jeden z nich zdecydował się kontynuować moje leczenie. Wszyscy jednogłośnie robotę tej pani nazwali zwykłym partactwem. Wczoraj miałam usuwane dwa zęby, co powinno być zrobione już na początku leczenia. Zakładałam aparat ceramiczny, za który zapłaciłam mnóstwo pieniędzy, a okazało się, że mam założoną mierną podróbę i obecny lekarz przeklina na każdej wizycie te zamki. Jestem załamana tym, do czego mnie doprowadziła ta kobieta. 1,5 roku zmarnowane, wyrzucone pieniądze - kto miał aparat, wie, że bardzo duże... - ból, a to wszystko po to, żeby doczekać się jeszcze gorszego bałaganu niż ten, z którym do niej przyszłam... Kolejne 2 lata leczenia (co najmniej) przede mną. Dziękuję Pani Moniko!!! Niech ta opinia będzie moją odpowiedzią na Pani usługi. Mam nadzieję, że kogoś ostrzegłam...

Joanno! dokładnie to samo miałam przez dwa lata! Już mam paradentozę, szyjki zębów odsłaniają dziąsła, bardzo powoli to przebiega, boli (: szkliwo pozdzierane. TRAGEDIA!!! Z moich obserwacji najlepszym lekarzem ortodontą jest Ewa Firlej w Poznaniu na ul. Pobiedziskiej a byłam u naprawdę wielu. P. Firlej jak nikt analizuje dosłownie wszystko jest zaangazowana w swoją pracę pozwolę sobie to napisać jak NIKT! Szczerze polecam jest oddana pacjentowi. Mało znana w Poznaniu ale polecają ją jako najlepszą spec. ortodontę. Jest to ostatni lekarz ortodonta do którego trafiłam:) i byłam zaskoczona profesjonalizmem i wiedzą! Żaden lekarz ortodonta nie sięga tej Pani do pięt WSTYDZCIE SIĘ LEKARZE! Mołabym dużo pisać, ale wstyd za tych ludzi i podejście, których na nieszczęście spotkałam na swojej drodze. Joanno działąj, nie czekaj, nie zwlekaj!!!!!Pozdrawiam, wiem jak jest ciężko
Poszkodowani

Ortodonta - Poznań

Postprzez Siska25 » 17 czerwca 2014, godz. 09:41

polecam dr Kurzawskiego - świetnie przygotował moje zeby do zabiegu - o czym słyszałam w szpitalu kilka razy od chirurga
Siska25

Ortodonta - Poznań

Postprzez nik » 17 czerwca 2014, godz. 12:13

Czyżby kolejna rodzinka dr Kurzawskiego polecała Jego usługi?
Amani, jesteś ostatnio aktywna na forum, więc odpowiedz;)

Amani napisał(a):A nik to chyba jakas rodzinka dr Kurzawskiego. Zaczyna mi to działac na nerwy już. Czytając posty mam takie wrażenie. Albo sam dr Kurzawski we własnej osobie. Takie wychwalanie pod niebiosa bez żadnych konkretów.
nik

Ortodonta - Poznań

Postprzez Amani » 23 czerwca 2014, godz. 20:13

A w którym miejscu ja napisałam, że polecam Kurzawskiego, bo chyba ślepa jestem. Nigdy u niego nie byłam. chyba o sobie piszesz.
Amani

Ortodonta - Poznań

Postprzez maweave » 26 czerwca 2014, godz. 17:52

Amani napisał(a):A w którym miejscu ja napisałam, że polecam Kurzawskiego, bo chyba ślepa jestem. Nigdy u niego nie byłam. chyba o sobie piszesz.

Przecież nik pisze o Siska25 ...
maweave

Ortodonta - Poznań

Postprzez nik » 26 czerwca 2014, godz. 22:40

Dokładnie.

Ciekawostka - dziś odwiedziłem stomatologa w Poznaniu, któremu już wcześniej wspominałem, że leczę się u dr K. Stomatolog na to: gratulacje, M.K to pierwsza liga i bije na łeb na szyję wielu ortodontów. Dzisiaj zdążyłem podpytać jak ocenia pracę mojego orto, stwierdził krótko: "Profeska..., lepiej nie dało się tego zrobić".

To chyba o czymś świadczy. Może to jednak Ty jesteś z konkurencji?;)
nik

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja na temat gabinetów ortodontycznych i ortodontów