Poznań

Szukasz ortodonty znającego się na wadach ortognatycznych w Twojej okolicy, zapytaj tutaj.

Ortodonta - Poznań

Postprzez anulka23 » 27 czerwca 2014, godz. 17:45

Miałam podobną sytuację u stomatologa na wiadomość o leczeniu u dr Kurzawskiego
retrognacja szczęki, prolatergognacja żuchwy
aparat i leczenie: 28.09.11r . - 14.04.2014 r. M.K w Poznaniu
operacja: 17.09.2013r., J.P WIM Warszawa
anulka23

Ortodonta - Poznań

Postprzez Poszkodowani » 27 czerwca 2014, godz. 21:22

Lekarz ortodonta w Poznaniu: pani Ewa Firlej, podobno zalicza się do tych najlepszych ortodontów. Pozdrawiam
Poszkodowani

Ortodonta - Poznań

Postprzez Amani » 28 czerwca 2014, godz. 15:50

Mój chirurg chwalił ortodontę mojego i co z tego. O Firlej słyszałam tez pozytywne opinie. Ja ze swojego jestem zadowolona.
Amani

Poznań

Postprzez Kurdas » 19 stycznia 2016, godz. 00:33

Poda ktoś namiary do dr Kurzawskiego? Bo chciałbym rozpocząć leczenie a widzę, że to chyba najlepszy wybór jeżeli chodzi o Poznań
Kurdas

Poznań

Postprzez zazuu » 19 stycznia 2016, godz. 01:12

Są zdecydowanie lepsze opcje.
zazuu

Poznań

Postprzez Eva1979 » 11 czerwca 2016, godz. 14:55

Witam, ja rowniez chce przestrzedz ludzi przed Monika Meissner. Chcodzilam do niej ponad 2,5 nie potrafila mi ustawic zebow, zamki ciagle spadaly.Nie miala wogole planu leczenia sama na wizycie mowilam gdzie mi jeszcze gumek brakuje bo zebi mi sie rozchodza. Po 2,5 roku jak zapytalam kiedy aprat bede miala zdjety bo ciagle sie wymigiwala powiedziala w w wakacje , na nastepnej wizycie ze nie wie jak bedzie dobrze. Poszlam do innego specjalisty i powiedzial ze mam zrottowane zeby zle ustawiane gorzej jak mialam swoje. Zdzierala zamki i ustawial na oko nigdy nie uzywala zadnego przyrzadu do pomiaru ustawienia w efekcie jedna strone miala wydluzona druga krotsza. Jak jej powiedzialm ze zeby sa nie rowne powiedziala zebym wstala z fotela bo na nim nie widac tak jak na stojaco( zenada).Dal tej pani tylko sie licza pieniadze ona nie ma powolania do zawodu. Mam nadzieje ze za krzywde ktora mi wyrzadzial i innym osoba trafi w koncu na kogos kto ja za to rozliczy. Pisze to bo jestem ofiara wydalm pieniadze ktorych nie mialam( wzielam kredyt) i zniszczyla mi zeby.Aha dodam ze wizyty ma co 3 tyg nie jak normalnego ortodonty co 6 tyg bo zawsze to wiecej do kieszeni jej wpada.Z dokumentacj jaka odebralam od niej nie bylo nic umieszczone poprostu jej nie prowadzila nie bylo wiadomo jakie druty zaklada ani plan leczenia ortodonta jak to zobaczyl to nie mogl uwierzyc.
Eva1979

Poznań

Postprzez Karolina F-k » 31 stycznia 2017, godz. 12:06

Czy ktoś ma może poprawny kontrakt do dr Kurzawskiego? Próbuje się do niego zapisać na pierwszą wizytę , ale to człowiek widmo w internecie. Numer komórkowy (602746983) nie istnieje a numer stacjonarny milczy (618473467). :?: A może on już nie przyjmuje w Poznaniu? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź :)
Karolina F-k

Poznań

Postprzez aniula » 12 lutego 2017, godz. 13:50

A czy znacie dr. Jaroszyka? Wiem ,że współpracował z N.Aidi. Przekonuje mnie do założenia aparatu( mam fatalny zgryz). Wiem ,że cały czas się doszkala ale nie wiem czy w ortodoncji??? Słyszeliście coś o efektach jego pracy?
aniula

Poznań

Postprzez piax88 » 14 lutego 2017, godz. 08:54

Karolina F-k napisał(a):Czy ktoś ma może poprawny kontrakt do dr Kurzawskiego? Próbuje się do niego zapisać na pierwszą wizytę , ale to człowiek widmo w internecie. Numer komórkowy (602746983) nie istnieje a numer stacjonarny milczy (618473467). :?: A może on już nie przyjmuje w Poznaniu? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź :)

Musi przyjmować w Poznaniu, ponieważ złapała mnie wczoraj Policja, i Pan policjant chwalił się że dr. Kurzawski w dniu wczorajszym ściągał mu aparat z górnego łuku.

;)
piax88

Poznań

Postprzez duszek » 7 września 2017, godz. 21:54

Czy jest ktos tu na forum, kto probował odzyskać pieniażki za leczenie ortodontyczne u Pani Meissner??
Bardzo prosze o kontakt.
duszek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja na temat gabinetów ortodontycznych i ortodontów