APdent Piastów k.Warszawy

Szukasz ortodonty znającego się na wadach ortognatycznych w Twojej okolicy, zapytaj tutaj.

Postprzez melva14 » 25 stycznia 2016, godz. 15:13

Hej ,

Jestem nowa na forum. I chciałabym się z Wami podzielić swoimi doświadczeniami o ortodontce, która przyjmuje w Piastowie koło Warszawy. Nie mam dobrych doświadczeń z Panią A.Z., która tam pracuje. Pani doktor chwaliła się wieloma osiągnięciami, braniu udziału w wielu szkoleniach zagranica i znajomością profesora w USA.
Na początku myślałam sobie, że wow, że fajnie, że trafiłam do tak doświadczonego lekarza. Zaproponowano mi plan leczenia, który miał być tzw. "maskowanie" wady.
Okej, jeżeli ktoś się boi operacji to nie ma nic złego w tym planie leczenia.

Otwarcie mówiłam, że chce wyleczyć/pozbyć się tej wady, żeby mieć piękny uśmiech. Usłyszałam wiele ładnych słów, ale tym planem leczenie to osiągniemy. A operacja to dużo ryzyko i może wystąpić wiele powikłań. Na początku dałam się na to złapać i uwierzyłam, dopiero później mnie coś tknęło. Kilka osób które znam miały się leczyć u tej lekarki. I mogę stwierdzić jedno, mam wrażenie że wszystkich leczy jedną metodą.

Ja przez swoją głupotę, że posłuchałam się tej ortodontki wyrwałam dwa zdrowe zęby, czego żałuje. Bo nic mi już ich nie przywróci :cry:
Dlatego też nie leczę się u tej Pani, zmieniłam lekarza. I nikomu nie polecam tej ortodontki.

Lepiej iść do kilku lekarzy na konsultacje i zdecydować. Mój błąd, że ja tego nie zrobiłam i trafiłam na niekompetentnego lekarza
melva14

Postprzez ska3ka » 14 maja 2016, godz. 09:15

Chwali się znajomością profesora z USA... :facepalm:

Nie mówiąc już o tym, że tego typu szkolenia są odpłatne i wstęp jest praktycznie wolny, niekiedy trwają one 2 dni, zatem to sukces przede wszystkim biznesowy.
ska3ka

Postprzez misiaewusia » 17 maja 2016, godz. 19:16

Ponieważ mieszkam w Piastowie, mam dość trudną wadę, obecnie leczę komplikacje po zabiegu poszerzenia szczęki i mam porządnego ortodontę to chętnie wybiorę się do tej Pani celem konsultacji mojego przypadku i poprawy sobie humoru :lol:
aparat: dół - 01.2014, góra - 09. 2014
17.10.2014: poszerzenie szczęki /dystraktor/, Zielona Góra
04.2016: kortykotomia, Zielona Góra dr N
09.01.2017: osteotomia szczęki z segmentacją klinową w linii pośrodkowej
ortodonta: dr P. Fudalej chirurg: teraz dr W.
koszta leczenia: ok. 22000zł + 19000zł /operacja/
misiaewusia

Powrót do Dyskusja na temat gabinetów ortodontycznych i ortodontów