Opole jacy ortodonci współpracują z Dr. Sadowskim

Szukasz ortodonty znającego się na wadach ortognatycznych w Twojej okolicy, zapytaj tutaj.

Postprzez anna785 » 18 lutego 2016, godz. 17:02

Witam
Szukałam informacji odnośnie ortodontów którzy współpracują z dr. Sadowskim i nie znalazłam, może nie potrafię dobrze szukać :(
Chciałabym zrobić operacje Retrogenia w Opolu i szukam ortodonty który mnie przygotuje do operacji. Próbowałam już we Wrocławiu ale jak kobieta dała mi kosztorys to myślałam że padnę 24 000tys bez usuwania ósemek i bez podniesienia zatoki, tak więc szukam innego ortodonty celem skonsultowania mojego przypadku.
Proszę te dziewczyny które były operowane przez dr. Sadowskiego o podanie jacy ortodonci ich przygotowywali do operacji, oczywiście jeśli to nie problem.
Pozdrawiam
Wada: Retrogenia, zgryz głęboki, uśmiech dziąsłowy, skrzywiona przegroda nosowa.
Aparat: góra + dół . 18.10.2016
Operacja: dwuszczękowa 11.04.2018 Lübeck, Niemcy (wysunięcie żuchwy; wsunięcie i podniesienie szczęki)
anna785

Postprzez kasztanowa » 20 lutego 2016, godz. 20:01

http://www.ortodonta-malinowski.pl/kontakt.html , zobacz sobie profil 'dorcia' ;)
"Jeśli jesteś dobrą piłką, to im silniej cię uderzą - tym wyżej się wzniesiesz."
| progenia, niedorozwój szczęki, zgryz otwarty (long face, gummy smile)
| operacja: 19.04.2011, dwuszcz., USK Wrocław, dr N., dr P.
| orto: dr B.W., aparat górny od 19.11.08, dolny od 02.03.09 - do 08.05.12
Dziennik leczenia
kasztanowa

Postprzez anna785 » 22 lutego 2016, godz. 14:02

Bardzo dziękuje za podania namiarów.
Gratuluje :) przejścia przez tą niełatwą drogę która czeka na osoby z takimi schorzeniami jak my.
Pozdrawiam
Wada: Retrogenia, zgryz głęboki, uśmiech dziąsłowy, skrzywiona przegroda nosowa.
Aparat: góra + dół . 18.10.2016
Operacja: dwuszczękowa 11.04.2018 Lübeck, Niemcy (wysunięcie żuchwy; wsunięcie i podniesienie szczęki)
anna785

Postprzez sailordream » 16 października 2017, godz. 22:49

Mnie przygotowała do zabiegu Alina Strzałkowska z Orthosmile. Od 10 lat pracuje z Sadowskim i jej pacjenci mają u niego pierwszeństwo do zabiegu, gdyby coś się zwolniło.
sailordream

Postprzez OlexRollex » 6 lutego 2018, godz. 09:44

Pani Doktor Jolanta Jarka współpracuje z doktorem Sadowskim, ja dzięki jej kontakcie z wcm wyrwałam szybszy termin jak się zwolnił i zamiast operacji za 2,5 roku będę miała za 2 miechy. Wiec bardzo poleca Dr Jarkę bardzo profesjonalna i opiekuńcza kobieta :)
OlexRollex

Postprzez kuku » 9 lutego 2018, godz. 12:11

OlexRollex,

szybszym termin jest wtedy jak ktoś zrezygnuje/ z innych przyczyn nie może?
czy Pani doktor ogólnie pomaga załatwić szybszy termin?
kuku

Powrót do Dyskusja na temat gabinetów ortodontycznych i ortodontów