Kraków

Szukasz ortodonty znającego się na wadach ortognatycznych w Twojej okolicy, zapytaj tutaj.

Kraków

Postprzez brunetka518 » 4 marca 2016, godz. 19:27

Z tego co wiem,to operacje wad zgryzu są wykonywane tylko na Rydygiera przez Prof.Zapałę :)
Oh,mam nadzieję,że termin operacji dwuszczękowej dostanę równie szybko :)
brunetka518

Kraków

Postprzez PrincessConsuela » 6 maja 2016, godz. 13:42

dreamer943 napisał(a):A ktoś jeszcze kto nie bierze 1800 złotych za jeden łuk, trzeba brać pod uwagę możliwości finansowe studenta :D

Hej,

już pewnie masz aparat i odzywam się trochę "po zawodach" ale jeśli nie to może przyda Ci się to info :)
Ja płaciłam 1600 zł za jeden łuk :D jak potrzebujesz więcej info daj znać :mrgreen:
w pogoni za pięknym uśmiechem :aparat:

Lekarz prowadzący: Dr Piotr Kapera
termin założenia aparatu: 5 marca 2015
operacja: jeszcze nie teraz :mrgreen:
PrincessConsuela

Kraków

Postprzez xkasienka » 5 grudnia 2016, godz. 16:45

Hej, czy jest ktoś na bieżąco z wątkiem?
Chciałabym się dowiedzieć jakich ortodontów w Krakowie polecacie (czytałam wątek - jest dość długi, chaotyczny i nie wiem też na ile aktualny).
Potrzebuję kogoś, komu można zaufać i jeśli mi powie że moją wadę się da wyleczyć bez operacji to dlatego, że tak jest na prawdę a nie dlatego, że się nie zna albo chce stosować "kamuflarz" i półśrodki :)

Najlepiej od razu z ceną za wizytę ;)

Pozdrawiam i czekam niecierpliwie na odpowiedzi :)
xkasienka

Kraków

Postprzez chonka » 5 grudnia 2016, godz. 19:16

Ja ogólnie ciągle będę polecała ortodontów na montelupich. Zwłaszcza profesora Lostera. Tam zajmują się głównie przypadkami właśnie wad szczękowych. Tylko, że też czeka się trochę..
Zwężenie podniebienia, zgryz krzyżowy, asymetria, progenia, zbaczanie bródki na lewą stronę.
*Koszty leczenia - 7180 zł*
*14.01.2016 rok - operacja założenia dystraktora podniebiennego*
*31.03.2016/29.06.2016 rok - założenie aparatu górnego i dolnego*
*01.08.2017 rok - zabieg usunięcia dystraktora*
chonka
Moderator

Kraków

Postprzez xkasienka » 6 grudnia 2016, godz. 10:31

Już się prawie zapisałam, ale się okazuje, że przyjmują tylko we wtorki, mnie interesują jedynie poniedziałki lub piątki :(
Jacyś inni ortodonci?
Help, nie chcę już tego odwlekać ;)

-- 14 grudnia 2016, godz. 12:41 --

Halo halo.
Niech ktoś coś ;)
xkasienka

Kraków

Postprzez monfe » 21 lutego 2017, godz. 19:52

bubu napisał(a):
Anacampo napisał(a):Witam serdecznie,

Jestem tutaj nowa i chciałabym zająć się swoimi ząbkami. Mam już 24 lata więc liczę się z tym, że leczenie nie będzie ani krótkie ani też tanie. Chciałabym jednak by ktoś polecił mi dobrego ortodontę w Krakowie. Byłam już u jednej pani ortodonty w rodzinnych stronach, która niestety nie podjęła się leczenia, bo jak powiedziała "wada jest zbyt duża". :-| Dostałam namiary na chirurga (dr Karwan), który za 5 minutową wizytę (na której nawet nie zbadał mojej wady) policzył 100 zł i dał namiary do kolejnej ortodontki - pani Golarz-Nosek. Po przeczytaniu wielu opinii (niekoniecznie dobrych) o tej pani doktor trafiłam właśnie na to forum. I jestem w kropce. Nie umówiłam się jeszcze na wizytę. Wiem, że chirurg z ortodontą dobrze współpracują a operacja jest przeprowadzana w Olsztynie, jednak cena (200 zł za kilkuminutowe wizyty kontrolne) po prostu mnie przeraża bo wiem, że nie jest adekwatna do świadczonej usługi i mogłaby być o wiele niższa. Oczywiście jestem w stanie tyle zapłacić, jednak tylko wtedy gdy mam pewność, że lekarz, do którego trafiłam jest doświadczony i wie co robi. Mam już wykonane zdjęcia i wyciski. Zastanawiałam się nad dr Kaperą lub dr Motyl... Zależy mi na tym by wszystko odbywało się w Krakowie. Byłabym wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam

trzymaj się z daleka od dr Golarz :evil:

co jest powodem takiej złej opinii o Pani doktor?

-- 21 lutego 2017, godz. 19:53 --

Balaban napisał(a):ja też mogę polecić dr Kaperę - leczę się obecnie u Niego natomiast nie polecam kliniki studio SE + na ulicy Batorego a w szczególności dr Golarz - zdecydowanie odradzam ten gabinet !!!

Hej, dlaczego odradzasz lecznenie u doktor Golarz?

-- 24 lutego 2017, godz. 16:24 --

Hej, nikt nie leczy się u Pani doktor Golarz-Nosek? :(
monfe

Kraków

Postprzez tuptus » 27 lutego 2017, godz. 23:29

dzieki :lol: sprobuje narazie jeszcze jestem umowiona do Pani dr Dziuby Osikiewicz a bylam juz wlasnie u Kapery i Niedzielskiej i niestety ale musialabym wyrwac zeby kolejne.. lub wstawic implanty z tego co sie dowiedzialam :oops:
tuptus

Kraków

Postprzez Lia » 2 marca 2017, godz. 11:14

Zaczynam leczenie, jestem po kilku konsultacjach u różnych orto, dr Motyl sprawia wrażenie bardzo fachowej ;) zresztą jest szeroko polecana w internetach, z cenami się można dogadać (raty itd), jedyny problem że współpracuje tylko z drem Nowakiem wiec operacja we Wrocławiu / Zielonej Górze. Byłam tez u dr Dziuby i pierwsze wrażenie fajne ale później okazało się że zaproponowała mi polsrodki typu aparat haasa :/ teraz wybieram się do drugiego Stósa, tez ma bardzo dobre opinie i dodatkowo współpracuje z Katowicami które są zdecydowanie bliżej :)
Lia

Kraków

Postprzez Courtney2821 » 25 maja 2017, godz. 21:55

Czy ktoś leczył zęby w ortomanii u dr Moszynskiego? I może polecić? Byłam na konsultacji ma razie tylko i nie wiem co myśleć
Courtney2821

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusja na temat gabinetów ortodontycznych i ortodontów