Kraków

Szukasz ortodonty znającego się na wadach ortognatycznych w Twojej okolicy, zapytaj tutaj.

Kraków

Postprzez kokosek » 8 lipca 2015, godz. 20:39

Nie rozumiem tej edycji mojego posta, ale ok. Przecież używając w tym przypadku nazwisk lekarzy, którzy są osobami publicznymi, pisze jedynie informacyjnie, nie wyrażam o nikim własnej opinii, chciałam tylko wytłumaczyć Qwerty kto jest kim.
Dzięki B***, na przyszłość ja K*** pisząc o szpitalu w mieście W***w lub o orto M*** z miasta K*** będę używać ************ żeby tekst był neutralny, rozumiały dla nowych osób nieogarniętych jeszcze w temacie i nie godził w niczyje dobre imię.
Ludzie czy Wy trochę nie przesadzacie?
kokosek

Kraków

Postprzez qwerty » 9 lipca 2015, godz. 06:52

Dziękuję bardzo za informacje ;)
qwerty

Kraków

Postprzez Anacampo » 15 lipca 2015, godz. 11:50

Witam serdecznie,

Jestem tutaj nowa i chciałabym zająć się swoimi ząbkami. Mam już 24 lata więc liczę się z tym, że leczenie nie będzie ani krótkie ani też tanie. Chciałabym jednak by ktoś polecił mi dobrego ortodontę w Krakowie. Byłam już u jednej pani ortodonty w rodzinnych stronach, która niestety nie podjęła się leczenia, bo jak powiedziała "wada jest zbyt duża". :-| Dostałam namiary na chirurga (dr Karwan), który za 5 minutową wizytę (na której nawet nie zbadał mojej wady) policzył 100 zł i dał namiary do kolejnej ortodontki - pani Golarz-Nosek. Po przeczytaniu wielu opinii (niekoniecznie dobrych) o tej pani doktor trafiłam właśnie na to forum. I jestem w kropce. Nie umówiłam się jeszcze na wizytę. Wiem, że chirurg z ortodontą dobrze współpracują a operacja jest przeprowadzana w Olsztynie, jednak cena (200 zł za kilkuminutowe wizyty kontrolne) po prostu mnie przeraża bo wiem, że nie jest adekwatna do świadczonej usługi i mogłaby być o wiele niższa. Oczywiście jestem w stanie tyle zapłacić, jednak tylko wtedy gdy mam pewność, że lekarz, do którego trafiłam jest doświadczony i wie co robi. Mam już wykonane zdjęcia i wyciski. Zastanawiałam się nad dr Kaperą lub dr Motyl... Zależy mi na tym by wszystko odbywało się w Krakowie. Byłabym wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam
Anacampo

Kraków

Postprzez PrincessConsuela » 16 lipca 2015, godz. 09:27

Hej,
zacznę od tego, że ja leczę wadę u dr Kapery, jestem bardzo zadowolona. To był jeden z lepszych wyborów :D możesz poczytać mój dziennik leczenia tam znajdziesz więcej informacji na jego temat.
On współpracuje z prof Zapałą a późniejsza operacja odbywa się w właśnie w Krakowie.
Cena 200zł za wizyty kontrolne to chyba raczej standard.
Ale ja akurat nie żałuję tych pieniędzy. Dr Kapera prowadzi leczenie w 100% zgodnie z moim oczekiwaniem.
Po drodze też okazało się, że jest dla mnie szansa uniknięcie operacji. Żaden z wcześniejszych ortodontów nie podjął się leczenia mojej wady. Ci polecani na forum już tak ale to dlaczego ich nie wybrałam to już inna bajka.
Oczywiście decyzja należy do Ciebie i warto też iść na wizytę wstępna do kilku lekarzy żeby się przekonać co CI odpowiada a co nie. Ja mogę dr K polecić z czystym sumieniem :mrgreen:

tak pod wiek, ja mam 25 lat i postanowiłam leczyć wadę (na to nigdy nie jest za późno ;-) )

jakbyś miała więcej pytań pisz :D
w pogoni za pięknym uśmiechem :aparat:

Lekarz prowadzący: Dr Piotr Kapera
termin założenia aparatu: 5 marca 2015
operacja: jeszcze nie teraz :mrgreen:
PrincessConsuela

Kraków

Postprzez bubu » 16 lipca 2015, godz. 18:20

Anacampo napisał(a):Witam serdecznie,

Jestem tutaj nowa i chciałabym zająć się swoimi ząbkami. Mam już 24 lata więc liczę się z tym, że leczenie nie będzie ani krótkie ani też tanie. Chciałabym jednak by ktoś polecił mi dobrego ortodontę w Krakowie. Byłam już u jednej pani ortodonty w rodzinnych stronach, która niestety nie podjęła się leczenia, bo jak powiedziała "wada jest zbyt duża". :-| Dostałam namiary na chirurga (dr Karwan), który za 5 minutową wizytę (na której nawet nie zbadał mojej wady) policzył 100 zł i dał namiary do kolejnej ortodontki - pani Golarz-Nosek. Po przeczytaniu wielu opinii (niekoniecznie dobrych) o tej pani doktor trafiłam właśnie na to forum. I jestem w kropce. Nie umówiłam się jeszcze na wizytę. Wiem, że chirurg z ortodontą dobrze współpracują a operacja jest przeprowadzana w Olsztynie, jednak cena (200 zł za kilkuminutowe wizyty kontrolne) po prostu mnie przeraża bo wiem, że nie jest adekwatna do świadczonej usługi i mogłaby być o wiele niższa. Oczywiście jestem w stanie tyle zapłacić, jednak tylko wtedy gdy mam pewność, że lekarz, do którego trafiłam jest doświadczony i wie co robi. Mam już wykonane zdjęcia i wyciski. Zastanawiałam się nad dr Kaperą lub dr Motyl... Zależy mi na tym by wszystko odbywało się w Krakowie. Byłabym wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam

trzymaj się z daleka od dr Golarz :evil:
bubu

Kraków

Postprzez Anacampo » 26 lipca 2015, godz. 16:24

Bardzo dziękuję za odpowiedź :)
Anacampo

Kraków

Postprzez brunetka518 » 16 sierpnia 2015, godz. 19:33

Witam. Mnie do operacji dwuszczękowej przygotowuje Dr.Kalina Trautzel-Niedzielska-jestem zadowolona :) Operował mnie będzie Prof.Zapała :)
Jeśli ktoś ma pytania,chętnie odpowiem :)
brunetka518

Kraków

Postprzez arczi29 » 29 sierpnia 2015, godz. 11:10

Skierowane do brunetka518 moglabys coś wiecej napisać o przygotowaniu do operacji poprzrz p.kaline niedzielską jak to się odbywało,czy to ona dała ci namiary na chirurga?opisz w skrucie jak wyglafaly wizyty
arczi29

Kraków

Postprzez brunetka518 » 31 sierpnia 2015, godz. 22:38

arczi29 napisał(a):Skierowane do brunetka518 moglabys coś wiecej napisać o przygotowaniu do operacji poprzrz p.kaline niedzielską jak to się odbywało,czy to ona dała ci namiary na chirurga?opisz w skrucie jak wyglafaly wizyty

Oczywiście,że mogę napisać :)
Ja się leczę u Dr. Niedzielskiej od lutego zeszłego roku. Przygotowuje mnie do operacji dwuszczękowej. Ja się uparłam i chcę być operowana w Krakowie,a Dr.Kalina upiera się ,żeby jednak ją wykonać we Wrocławiu,lub w Warszawie. Mój Chirurg , Prof.Zapała współpracuje z Dr. Szyper-Szczurowską,i do niej jeżdżę na wizyty kontrole,żeby dała wskazówki dr.Kalinie co jeszcze ewentualnie trzeba poprawić. Wiem,że nie zgadzają się na taki układ,żeby ktoś inny przygotowywał,więc ja jestem tak z doskoku . Jednak co do Dr. Kaliny to BARDZO polecam,super mi się z nią współpracuje,i przede wszystkim ceny mają całkiem okej ,jak na Kraków.:)
Wizyta jak to wizyta,nic szczególnego ....co 5-6 tyg .
Jeśli chcesz jeszcze coś wiedzieć ,to śmiało pytaj,może akurat jeszcze ktoś inny przegląda forum,i przydadzą mu się wiadomości :)

-- 31 sierpnia 2015, godz. 22:38 --
brunetka518

Kraków

Postprzez arczi29 » 18 października 2015, godz. 13:16

Skierowane do brunetka 518. Prosiłbym do Ciebie jakies namiary nr tel lub e mail chciałbym sie wiecej dowiedzieć. Powiedz mi jezeli chodzisz do pani Kaliny to po co chodzisz też do pani Joanny Szyper? Kogo mi polecasz.?
arczi29

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja na temat gabinetów ortodontycznych i ortodontów