orto czewa, katowice i okolice

Szukasz ortodonty znającego się na wadach ortognatycznych w Twojej okolicy, zapytaj tutaj.

Postprzez slomeczka697 » 25 marca 2016, godz. 07:26

Witajcie jestem z czestochowy i poszukuje dobrego ortodonty w okolicy. Chce zeby mnie przygotowal pod operacje progenii. Moze ktos poleci?
slomeczka697

Postprzez sabinełe » 27 marca 2016, godz. 12:29

Mogę polecić mojego, którego z kolei polecono mi w Kato na Francuskiej. Pan dr Michał Tarnawski, pon-śr przyjmuje w Zabrzu, w czwartki w Kato. Jest drogi bo wizyta 200 zł a za jeden łuk płaciłam 3000. Na pewno są tańsi i tak samo skuteczni ale mi zależało na ortodoncie, który zajmuje się typowo przygotowaniami do operacji i zna w ogóle temat, a poza tym nie chciało mi się już dalej szukać. Jednak z Częstochowy do kato, zabrza trochę daleko :]
sabinełe

Postprzez slomeczka697 » 27 marca 2016, godz. 16:56

No jest kawalek. Na chwile obecna znalazlam w katowicach Pania dr. Fila i jade tam 7 kwietnia. Zobacze co mi powie.
slomeczka697

Postprzez girlwitheart » 15 grudnia 2016, godz. 12:27

Hej, jestem ciekawa jak wrażenia po wizycie u Pani dr. Fila. Na kogo się zdecydowałaś? Osobiście waham się pomiędzy Dr. Fila a Tarnawskim.
girlwitheart

Powrót do Dyskusja na temat gabinetów ortodontycznych i ortodontów