Katowice / Gliwice

Szukasz ortodonty znającego się na wadach ortognatycznych w Twojej okolicy, zapytaj tutaj.

Ortodonta - Katowice / Gliwice

Postprzez inambush » 17 stycznia 2014, godz. 21:24

Wizyta kosztuje 60 zł, z kolei jeden łuk aparatu - 2000 zł. ;)
wada: niedorozwój szczęki, progenia
ortodonta: dr A. Michalik - Gliwice

górny łuk: 20 marca 2013r.
dolny łuk: 28 sierpnia 2013r.

operacja: Wrocław
inambush

Postprzez diouf89 » 19 stycznia 2014, godz. 12:00

o dzieki a ile kosztuje luk aparatu damon clear ; p orientuje sie ktos moze ? :D
diouf89

Postprzez AlaAla » 29 stycznia 2014, godz. 15:18

ja jakieś dwa miesiące temu zapłaciłam 60 zł :)
AlaAla

Postprzez EdenHazard » 16 września 2014, godz. 19:35

Czesc czy ktos moze polecic dobrego orto z okolic Gliwic , Rybnika i okolic ? pytam poniewaz najblizej mnie jest jedyny orto niechce tutaj reklamowac niczego ale niewiem czy bylby to dobry wybor jesli chodzi o jakosc uslug jak i cennik http://stomadental.pl/ - co o tym myslicie ? wiem ze ortodonty nie mozna oceniac jesli sie u niego nie bylo a z racji ze nikt jeszcze z forum nie slyszal chyba o tym ani nic to niewiem czy zaryzykowac i sie tam udac i sprobowac , sprawdzic tego orto czy lepiej nie ryzykowac w razie czegos i przejsc sie do sprawdzonego .
EdenHazard

Postprzez inambush » 23 września 2014, godz. 16:11

Ja i jeszcze kilka osób z tego forum leczę się u doktor A. Michalik w Gliwicach - ma duże doświadczenie w prowadzeniu leczenia wad ortognatycznych i współpracuje z wrocławską ekipą więc i tam zawsze wysyła na konsultacje i późniejszą operację. ;) Osobiście bardzo polecam, gabinet, jak ktoś wcześniej wspomniał kameralny, ale pełen profesjonalizm. :)

inambush

Postprzez EdenHazard » 23 września 2014, godz. 19:32

a czy jest konieczna operacja we wroclawiu bo to troche daleko ode mnie i wolalbym przykladowo opole lub katowice . A jak wyglada z terminami w tym wroclawiu ? odlegle terminy maja bo to duze miasto , wiec moze duzo osob tam chodzi i duze kolejki moga byc a niechcialbym np roku czy wiecej czekac :( a jak z cennikiem u pani Michalik ? drogo czy ceny sa raczej nizsze niz powiedzmy w warszawie ?
EdenHazard

Postprzez inambush » 23 września 2014, godz. 20:18

a czy jest konieczna operacja we wroclawiu bo to troche daleko ode mnie i wolalbym przykladowo opole lub katowice . A jak wyglada z terminami w tym wroclawiu ? odlegle terminy maja bo to duze miasto , wiec moze duzo osob tam chodzi i duze kolejki moga byc a niechcialbym np roku czy wiecej czekac

Nie jestem pewna, ja od początku chciałam Wrocław, a że dr Michalik tam wysyła to dla mnie było tylko lepiej. Możesz do niej przedzwonić albo umówić się na wizytę, być może jest możliwość żebyś przeszedł operację gdzie indziej. Co do terminów we Wrocławiu - zapisy na ope są dwa razy w roku (z resztą wszytko jest napisane w tym wątku: viewtopic.php?f=5&t=34) więc otrzymanie terminu to kwestia paru miesięcy, ale wiadomo - wszystko zależy od okoliczności. I fakt, Wrocław jest dość oblegany przez progeników. ;)

a jak z cennikiem u pani Michalik ? drogo czy ceny sa raczej nizsze niz powiedzmy w warszawie ?

Tak jak napisałam już trochę wyżej - wizyta 60 zł (bez względu na to co będzie wykonywane, tak samo modele gipsowe są już w cenie więc nie trzeba za nie płacić osobno), z kolei jeden łuk to koszt 2 tysięcy. Nie wiem jak jest w Warszawie, ale myślę, że za wizytę płaci się znacznie więcej, za sam aparat ciężko stwierdzić, bo spotykałam się z mniejszymi opłatami za łuki, ale też i ze znacznie większymi. ;) Jednak koszt wizyty chyba to rekompensuje w pewnym stopniu. Dr Michalik jest konkretna, rzeczowa i bardzo sympatyczna. :)

inambush

Postprzez EdenHazard » 24 września 2014, godz. 20:08

Az niechce mi sie wierzyc ze 60 zl i w tej cenie za darmo modele gipsowe itd jest :O to jakas promocja ? z tego co pytalem to jedna wizyta kosztuje okolo 150 zl plus 60 zl zdjecie , plus dodatkowe koszty za wyciski i inne rzeczy . Czyli widze ceny normalne a nawet bardzo tanio ! wiec moze wkrotce sie zapisze do pani doktor :) mam jakies 50 km niecale do gliwic wiec mysle ze nie bedzie wiekszego problemu , a widze ze ja polecacie wiec musi byc pelna profeska :)
EdenHazard

Postprzez inambush » 25 września 2014, godz. 10:07

Za modele nie płacę, ale za zdjęcia już tak, bo te się robi na własną rękę u siebie w mieście i to juz z nimi najlepiej przyjechać na pierwszą konsultację. ;)

inambush

Postprzez MojPierwszyRaz » 26 września 2014, godz. 20:32

hm... mi sie wydaje że za modele płaciłam - chyba 30zł, w październiku będę robiła to napisze. Wizyty płace też 60zł, raz zapłaciłam tylko więcej - chyba 100zł ale miałam wymieniane oba łuki i do tego zakładany bihelix :mrgreen: i ja również polecam, też chciałam Wrocław więc to mi pasuje - a niby daleko a kupiłam bilety na listopad na konsultacje za 2 zł w jedną stronę :shock:
retrognacja, zgryz głęboki, zgryz krzyżowy

Ortodonta: Gliwice
operacja: Zielona Góra, 16.03.2016

aparat:
góra od 10.09.2013
dół od 19.02.2014
MojPierwszyRaz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja na temat gabinetów ortodontycznych i ortodontów