Katowice / Gliwice

Szukasz ortodonty znającego się na wadach ortognatycznych w Twojej okolicy, zapytaj tutaj.

Katowice / Gliwice

Postprzez Lolla » 7 lutego 2015, godz. 21:18

Viper napisał(a):
Lolla napisał(a):Masakra... Coraz częściej nachodzą mnie myśli, że to wszystko niewarte tego czekania, pieniędzy, stresu, bólu...

W takim razie zostaw to. Nie ma sensu pakować się w coś do czego nie masz przekonania. Tu chodzi o komfort i ewentualne wzięcie na siebie niepowodzenia całej akcji. Trzeba mieć pewność i świadomość co Cię czeka i co Cię może czekać.

Chyba bardziej chodzi o to, że jestem w tym "sama", bo moja mama i siostra uważają, że to jakaś moja fanaberia, nie mam żadnej "dziwnej" twarzy i w ogóle niepotrzebna mi operacja.
Ja jestem zdecydowana, chcę to zrobić dla siebie, ale kiedy wszyscy wkoło pukają się w głowę, to po prostu mam spadek motywacji przy wzroście obaw i niepewności. No. :roll:

EdenHazard napisał(a):Dr. Anna Michalik z gliwic podobno najlepsza , ale mozesz tez udac sie do chirurga gdzie chcesz byc operowana na konsultacje i zapytac o jego rekomendacje. Tyle ze pani doktor raczej preferuje operacje we wroclawiu gdzie jak mysle sa duze kolejki jesli chodzi o termin na nfz bo to swietna ortognatyka , ale w opolu tez raczej dobrze operuja , ja wybieram sie na operacje do opola i tez zaczynam przygode z pozbywaniem sie progenii i towarzyszacych wad.

Ja też myślałam o dr Michalik, ale jak przeczytałam wszystkie opinie o niej (w dużej mierze niestety niepochlebne), to się lekko przeraziłam. Słyszałam za to mnóstwo pozytywnych komentarzy o dr Kuc-Michalskiej (nawet jedna, czy dwie osoby tu z forum były jej pacjentami) i do niej wybieram się za 2 tygodnie na konsultacje.
Lolla

Katowice / Gliwice

Postprzez wazup » 25 lutego 2015, godz. 22:28

Hej,

kto z was leczy się u dr. Michalik?? Ja już mam termin założenia aparatu za miesiąc. Jeszcze nie potwierdziłam czy biorę metalowy (2000zł) czy kosmetyczny (2600zł). Jaki polecacie?? Zaczęłam dziś szukać różnych obrazków i zdałam sobie sprawę, że nie wiem jakimi modelami operuje dr. Michalik hehe Orientuje się ktoś??? z góry dzięki
wazup

Katowice / Gliwice

Postprzez aneczka27 » 26 lutego 2015, godz. 09:37

........
Ostatnio edytowano 22 kwietnia 2015, godz. 10:39 przez aneczka27, łącznie edytowano 1 raz
Aparat od : 3.06.2013 r
Hyrax od : 5.10.2013 r

♫ ♪ ♥ ♥ ஐ ! Nigdy nie przestawaj marzyć ! ♫ ♪ ♥ ♥ ஐ
aneczka27

Katowice / Gliwice

Postprzez wazup » 26 lutego 2015, godz. 10:02

Za wizytę 60zł u dr. Michalik , w związku z moją wadą potwierdzałam stwierdzony sposób leczenia (bo muszę wyrwać wszystkie szóstki) u dr. Kuśnierczyk-Grochowina Danuta z Zabrza i taką samą metodę mi zaproponowała. U niej metalowy 1800zł, a wizyta 80zł więc wszystko się wyrównuje.

Ty chciałam się zapytać czy ktoś wie jakimi modelami operuje, bo nie zakodowałam. Przedzwonię sobie najwyżej.

Bardzo różne opinie czytałam, ale nie znalazłam takiego ortodonty, który miałby tylko i wyłącznie same pozytywy, co człowiek to inny przypadek....
wazup

Katowice / Gliwice

Postprzez wazup » 26 lutego 2015, godz. 11:12

Dzięki za odpowiedź. Poszperam jeszcze ;)

Tak BTW. Moja koleżanka zakłada za tydz. u dr Tarnawskiego, koszt jednego łuku kosmetycznego to 3000zł, a wizyta 200zł więc to dla mnie jest już w ogóle kosmos. Przekonałam się, że rynek Gliwice/Zabrze dla ortodontów to złote runo ;)
wazup

Katowice / Gliwice

Postprzez EdenHazard » 26 lutego 2015, godz. 20:40

wazup - u dr Tarnawskiego w Rybniku ? jesli tak to też tam chodze , damon kosztuje 2500 zl , konsultacje sa bezplatne u niego , a kontrola aparatu chyba 100 zl czy 80 zl , jesli na konsultacji sa wykonywane jakies zdjecia to dopiero sie u niego placi , polecam go bo do bardzo dobry fachowiec moim zdaniem a mam bardzo duża wade i skomplikowana a dobrze sobie radzi ze wszystkim , a inni orto mnie odrzucili na pierwszej wizycie bo stwierdzili ze nie dadza rady z roznych powodow.
EdenHazard

Katowice / Gliwice

Postprzez wazup » 10 marca 2015, godz. 21:55

Przyjmuje też w Gliwicach o takim nazwisku.. na tym rynku ma inne ceny, o ile mowa o tym samym Tarnawskim..
wazup

Katowice / Gliwice

Postprzez nigero » 19 marca 2015, godz. 20:22

Lecząc się u dr Musiał w Katowicach nie można sobie zrobić operacji na NFZ? pytam ponieważ ortodontka skierowała mnie do niego a jeżeli tak jest to odpada...
nigero

Katowice / Gliwice

Postprzez EdenHazard » 19 marca 2015, godz. 22:59

lekarza mozesz sobie sam wybrac i nikt nie moze ci zabronic , a jesli chce abys poszedl na operacje gdzies do polecanego chirurga platnego z wlasnych funduszy to widocznie ten orto musi cos z tego miec , nie przejmuj sie zapisz sie tam gdzie chcialbys miec operacje na NFZ bo to do ciebie nalezy wybor a jesli dr musial niechce abys poszedl na funduszowa operacje to zmien ortodonte.
EdenHazard

Ortodonta - Katowice / Gliwice

Postprzez nigero » 26 marca 2015, godz. 20:15

nigero napisał(a):
Tula napisał(a):
AtraX69 napisał(a):
Tula napisał(a):W Katowicach przyjmuje dr. Musiał, ale on współpracuje tylko z dr. Wiśniewskim i dr. Jagielakiem, więc jeśli chcesz operację na NFZ to nie polecam go:P

A to nie da rady aby konsultowal sie z Wroclawiem ;/??

Nie. Jak sobie wybrałam innego chirurga niż on chciał, to odmówił dalszej współpracy:D

Z tych postów wynika że jest inaczej

Halo może się ktoś wypowiedzieć o co chodzi z tym Musiałem ? :)
nigero

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja na temat gabinetów ortodontycznych i ortodontów