Włocławek / Toruń / okolice - Pilnie szukam

Szukasz ortodonty znającego się na wadach ortognatycznych w Twojej okolicy, zapytaj tutaj.

Pilnie- ortodonta Włocławek/Toruń/okolice

Postprzez AgaLabia » 12 grudnia 2012, godz. 18:35

nathaly napisał(a):A w sumie jest kilka osób z naszych stron, więc może kiedyś gdzieś byśmy się spotkali? :) Bo forumowe spotkanie nie wypala nam coś w Toruniu, ale w małym gronie będzie łatwiej nam się zgadać terminowo.. Co Wy na to? Chemiczka, Agucha, AgaLabia? :)

No i ja jestem "za". We Włocku będę w okresie świątecznym, może w jakis dzień uda się wyrwać od stołu.
Tak w ogóle to my z Agucha się od roku zgadujemy i ciągle COŚ :D To może teraz się uda...
AgaLabia

Postprzez nathaly » 12 grudnia 2012, godz. 21:23

No ja z Aguchą też się zgadywałam i jakoś nigdy nie wypaliło.. ;)
Aparat - maj 2011r. (dr Rako__wiecka - Toruń)
Chirurg - dr Ryb_icki - Warszawa/Lindleya
I operacja - osteotomia szczęki LeFort I - 11.07.2012 r.
II operacja - obustronna osteotomia gałęzi żuchwy + setback żuchwy - 07.02.2013 r.
https://plus.google.com/photos/11815820 ... banner=pwa
nathaly

Postprzez agucha » 1 lutego 2013, godz. 12:16

Oj ta Agucha ;)
Wada: progenia, niedorozwój szczęki;
Aparat: góra - 13.11.2009,
dół- 11.05.2010;
Operacja: dwu-szczękowa, 21.02.2012
agucha

Ortodonta Toruń

Postprzez Sandman » 23 listopada 2013, godz. 17:53

Witam,
Czy możecie mi polecić jakiegoś ortodontę w Toruniu? Zapisałam się na wizytę u dr. Aleksandry Michalak w DENmedzie, ale patrząc na bardzo szybkie terminy i brak opinii nieco się waham czy był to dobry wybór.
Mam prawdopodobnie poważną wadę. Leczyłam się jako dziecko u jednego z toruńskich ortodontów i do tej pory mam traumę w tym względzie. Nie rozpoznał wady, nie pokierował odpowiednio leczeniem. Teraz jestem już dorosła. Asymetria twarzy się pogłębia, co pewnie spowodowane jest ową wadą. Jako dziecko miałam fatalne zęby i zgryz, teraz całość jest ładnie zakamuflowana, ale rysy twarzy zmieniają się na niekorzyść. Długa twarz, całkowicie asymetryczna (z jednej strony inny kształt, z drugiej inny, wydłużona broda). Na dole zęby są stłoczone, na górze brak trójki, która po wyrwaniu mleczaka już nie wyrosła. Chciałabym wybrać odpowiedniego ortodontę, który zna się na rzeczy i odpowiednio mną pokieruje.

Polecacie kogoś?

/Post przenoszę do istniejącego już wątku na ten temat/ - awzan
Sandman

Postprzez nathaly » 23 listopada 2013, godz. 18:42

Ja mogę polecić swoją, ale bardzo długo się do niej czeka i ciężko się zapisać na I wizytę.. Nie wiem, czy zależy Ci na czasie? Ma doświadczenie, bo co i rusz przewija się jakiś pacjent operacyjny u niej :)
II operacja - obustronna osteotomia gałęzi żuchwy + setback żuchwy - 07.02.2013 r.
nathaly

Postprzez Sandman » 23 listopada 2013, godz. 19:05

Długo tzn.? Z tego co pamiętam koleżanka dzwoniła jakiś rok temu do jednej z polecanych ortodontek i pani w recepcji kazała jej zadzwonić za pół roku. :roll: Chociaż wolałabym poczekać niż trafić w ręce kolejnego partacza. Ortodontka u której mam się zjawić w grudniu jest nieznana, praktycznie zero opinii na forach, więc nie wiem, czy to dobry wybór.
Sandman

Postprzez nathaly » 23 listopada 2013, godz. 19:14

No u mojej jest tak, że dzwonisz to każą zadzwonić za kilka miesięcy właśnie, a jak dzwonisz za kilka miesięcy też może się okazać, że się nie załapiesz.. Wiem, że teraz mają być zapisy nowych w grudniu, ale którego to nie wiem :)
nathaly

Postprzez Sandman » 23 listopada 2013, godz. 19:20

Zadzwonię, mam nadzieje, że to będzie w połowie, bo wtedy mam wizytę u swojej i dowiem się na czym stoję. Partacza już poznam, ale i tak w razie czego zasięgnę opinie innego orto. a jak u niej z cenami? Skoro tyle pacjentów to pewnie horrendalne. :mrgreen:

-- 23 listopada 2013, godz. 20:07 --

nathaly nie wiesz czy adres e-mail podany na stronie jest aktualny? Czy lepiej dzwonić?
Sandman

Postprzez szpicbródka » 18 lutego 2014, godz. 12:59

Moja obecna stomatolog J. Zielińska-Łuszczek (Toruń) poleciła mi dr Rakowiecką lub dr Sielatycką.
Możecie coś powiedzieć na ich temat?
Dzięki Nathaly wiem już nieco więcej, ale po moich dotychczasowych doświadczeniach stwierdzam, że im więcej opinii tym lepiej =P
szpicbródka

Postprzez akhibi » 1 lipca 2014, godz. 22:59

szpicbródka napisał(a):Moja obecna stomatolog J. Zielińska-Łuszczek (Toruń) poleciła mi dr Rakowiecką lub dr Sielatycką.
Możecie coś powiedzieć na ich temat?
Dzięki Nathaly wiem już nieco więcej, ale po moich dotychczasowych doświadczeniach stwierdzam, że im więcej opinii tym lepiej =P

wiem, że troszkę stary temat, no ale... chciałam tylko napisać, że byłam u obu pań i stwierdziły że z taką poważną wadą to tylko do warszawt. byłam tam na konsultacjach u innych ortodontów i przerażona wizją comiesięcznych wyjazdów do stolicy zrezygnowałam całkowicie z leczenia.
pewnego pięknego dnia, jakieś 3 lata temu,ktoś napisał mi wiadomość prywatną o mojej obecnej pani doktor, która możliwe że mogłaby przygotować mnie do operacji.
dzisiaj jestem ponad miesiąc po zabiegu :)
WADA: laterogenia
ortodonta Toruń
chirurg Olsztyn
29.05.2014 operacja szczęki i żuchwy, plastyka bródki, resekcja kłykcia żuchwy
akhibi

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja na temat gabinetów ortodontycznych i ortodontów