Włocławek / Toruń / okolice - Pilnie szukam

Szukasz ortodonty znającego się na wadach ortognatycznych w Twojej okolicy, zapytaj tutaj.

Pilnie- ortodonta Włocławek/Toruń/okolice

Postprzez akhibi » 6 lipca 2014, godz. 14:10

monia wrocław napisał(a):
akhibi napisał(a):wiem, że troszkę stary temat, no ale... chciałam tylko napisać, że byłam u obu pań i stwierdziły że z taką poważną wadą to tylko do warszawt. byłam tam na konsultacjach u innych ortodontów i przerażona wizją comiesięcznych wyjazdów do stolicy zrezygnowałam całkowicie z leczenia.

Troche nie na temat wątku z mojej strony. A chciałam dodać że właśnie w początkowych latach 2000 i wcześniej, tak właśnie było że jeśli miało się wadę zgryzu operacyjną to kierowali w jedne wyznaczone punkty. U Ciebie była to wa-wa, u mnie kilku ortodontów z Wrocławia wskazywało jedną słuszną lokalizację (choć może być że to tylko mnie się tak wydarzyło, bo i 2012 roku mało zgrabnie dobierałam w tym mieście dodatkowe konsultacje gdyż każdy z odwiedzanych ortodontów znał moją tamtejszą orto :roll: ) - kiedyś myślałam o tym jak o jakimś mafijnym związku :D
Obecnie jest wydaje się większe obeznanie z pacjentami operacyjnymi, jak i większa konkurencja - tylko jakości trzeba nam samemu szukać :), a z tym związanego zaufania do lekarza.
W tych poszukiwaniach możliwe że Ci ortodonci którzy niegdyś odsyłali Cię do Wa-wy obecnie realizują się w temacie. W końcu minęło parę dobrych lat ;)

z tego co wiem to one przygotowywały i NADAL przygotowują do operacji, po prostu stwierdziły że jestem zbyt ciężkim przypadkiem. nie miałam progeni...
chirurdzy też twierdzili że jestem dla nich nie lada wyzwaniem, z resztą moja operacja trwała około 7 godzin :razz:
WADA: laterogenia
ortodonta Toruń
chirurg Olsztyn
29.05.2014 operacja szczęki i żuchwy, plastyka bródki, resekcja kłykcia żuchwy
akhibi

Pilnie- ortodonta Włocławek/Toruń/okolice

Postprzez ivonka4651 » 18 października 2014, godz. 17:55

A ja z pytaniem o dobrego stomatologa/bądź chirurga szczękowego w Toruniu do trudnych problemów z dziurami w zębach, które są bardzo łamliwe?
ivonka4651

Szukam ortodonty Toruń

Postprzez iwaa920 » 10 lutego 2016, godz. 18:26

Poszukuję sprawdzonego ortodonty, najlepiej doświadczonego w przygotowywaniu progeników do operacji.
Najlepiej Toruń lub pobliskie okolice.
iwaa920

Postprzez nathaly » 12 lutego 2016, godz. 05:16

Dr Rakowiecka. Za moich czasów przyjmowała na Jagiellońskiej w Toruniu.
Aparat - maj 2011r. (dr Rako__wiecka - Toruń)
Chirurg - dr Ryb_icki - Warszawa/Lindleya
I operacja - osteotomia szczęki LeFort I - 11.07.2012 r.
II operacja - obustronna osteotomia gałęzi żuchwy + setback żuchwy - 07.02.2013 r.
https://plus.google.com/photos/11815820 ... banner=pwa
nathaly

Postprzez Tka » 25 października 2016, godz. 16:54

Hej! Uh, nie wiem czy tak mogę się tu wprosić bez witania... :oops: :oops: :oops: Chciałam prosić o polecenie jakiegoś dobrego ortodonty <najlepiej z podejściem jak do dzieci bo się strasznie boję> mam tyłozgryz i zęby idą trochę w przód - górne.. Byłam dziś u orto i pani poleciła wyrwanie 4 i aparat góra/dół i kamuflaż . Mam 29 lat i w sumie nie chciałabym rwać zdrowych zębów do tego obawiam się, że efekt będzie raczej negatywny... Mógłby może ktoś się wypowiedzieć coś w temacie takich problemów i leczenia w okolicach Włocławek/ Toruń ?
Tka

Postprzez nathaly » 26 października 2016, godz. 02:37

Toruń - dr. Rakowiecka
II operacja - obustronna osteotomia gałęzi żuchwy + setback żuchwy - 07.02.2013 r.
nathaly

Postprzez Tka » 26 października 2016, godz. 08:08

Dzięki Nathaly :) :love: :love:
Dzwoniłam już wczoraj terminy do końca roku zaklepane na przyszły jeszcze nie zapisują... I się zastanawiam bo naprawdę ciężko skonsultować przy takich terminach... Ktoś może nawet gdzieś dalej by kogoś polecił? Umòwiłam się już na wt na wyciski itp cały pakiet ze zdjęciami i nie wiem czy w takim razie to przesunąć... Ciężko mi było się zdecydować a teraz sama już nie wiem czy taki kamuflaz mi wystarczy <rwanie zebow nadal mnie przeraża i to że wydaje mi sie że twarz się trochę zapadnie....
Przeczytałam już chyba wszystkie tematy....
Tka

Postprzez nathaly » 27 października 2016, godz. 19:38

Tutaj się tak długo czeka tylko na pierwszą wizytę. Później już wizyty są dość regularnie. :)
nathaly

Postprzez Dusia » 2 marca 2017, godz. 10:01

Hej! :)
W Toruniu polecam dr A. Pękalę - przygotowuje do operacji. Jeżeli chodzi o operację, to poleciła mi WCM Opole i nie żałuję (jak na razie ;-) ). Panią dr polecam z całego serca - oprócz tego, że jest świetnym ortodontą to jest przesympatyczną, ciepłą osobą, cenowo-super (nie zdziera!!!), naprawdę chodzę tam z przyjemnością. Na pierwszą wizytę trzeba poczekać (pewnie jak wszędzie, bo ortodontów w Polsce jest nadal za mało), ale potem już są wizyty regularne. Jeżeli ktoś potrzebuje nr tel i adres to proszę pisać na prv :).

-- 2 marca 2017, godz. 10:04 --

Zapomniałam dodać, że na pierwsza wizytę u dr A. Pękali czeka się krócej niż do dr Rakowieckiej :razz:
Rozpoznanie: Progenia, retrognacja, wychylenie zębów odc. przedniego szczęki i żuchwy
Aparat: góra od 6.2015, dół od 8.2015
Ortodonta: dr A. Pękala, Toruń
Operacja: 8.2.2017 WCM Opole, osteotomia szczęki typu Le Fort I z segmentalizacją-uwolnienie kości przysiecznej i żuchwy typu BSSO
Operator: dr R. Sadowski z zesp
Dusia

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusja na temat gabinetów ortodontycznych i ortodontów