Wrocław

Szukasz ortodonty znającego się na wadach ortognatycznych w Twojej okolicy, zapytaj tutaj.

Wrocław

Postprzez Lata_odosobnienia » 22 maja 2011, godz. 18:52

Witajcie, z tej strony Ewka... Jest tu ktoś, kto leczy albo leczył się we Wrocławiu? Moglibyście polecić mi jakiegoś ortodontę? Pozdrawiam, do napisania :)
Lata_odosobnienia

Ortodonta - Wrocław

Postprzez kasztanowa » 22 maja 2011, godz. 19:00

A ja mogę polecić :) Moja to dr Barbara Warych , jest jeszcze dr Patrycja Downarowicz . Planujesz operować się we Wrocławiu? To ortodontki pracujące również w tej klinice, więc między nimi a chirurgami jest pełna współpraca, więc wydaje mi się, że to najlepsza opcja w takim przypadku.
A jakbyś nie operowała się we Wrocławiu, to jeśli chodzi o tę pierwszą, to widziałam, jak kogoś ostatnio przygotowywała do operacji w innej klinice, więc nie powinno być większych problemów (pewnie też zależy gdzie).
No i co najważniejsze - z mojej jestem zadowolona, świeżo zoperowana, zgryz się składa :) Ceny nie są przesadne, przeciętne jak na Wrocław.
"Jeśli jesteś dobrą piłką, to im silniej cię uderzą - tym wyżej się wzniesiesz."
| progenia, niedorozwój szczęki, zgryz otwarty (long face, gummy smile)
| operacja: 19.04.2011, dwuszcz., USK Wrocław, dr N., dr P.
| orto: dr B.W., aparat górny od 19.11.08, dolny od 02.03.09 - do 08.05.12
Dziennik leczenia
kasztanowa

Ortodonta - Wrocław

Postprzez Lata_odosobnienia » 22 maja 2011, godz. 19:55

Super, dziękuję. :) Tak, planuję operację we Wrocławiu i na razie jestem jak dziecko we mgle... Mam nadzieję jednak, że wszystko powoli jakoś ruszy i że nie będzie tak strasznie, jak mi się wydaje. A jak się czujesz po zabiegu?
Lata_odosobnienia

Ortodonta - Wrocław

Postprzez kasztanowa » 22 maja 2011, godz. 20:13

Lata_odosobnienia, proszę bardzo ;) Jak udasz się do ortodonty, to ruszy. No i zapraszam do poczytania forum i mojego dziennika leczenia w ramach odpowiedzi na pytania i po przeczytaniu jego (pomijając może jakiś spam :D ) zadawanie kolejnych >> viewtopic.php?f=9&t=230
"Jeśli jesteś dobrą piłką, to im silniej cię uderzą - tym wyżej się wzniesiesz."
Dziennik leczenia
kasztanowa

Ortodonta - Wrocław

Postprzez Basia93 » 22 grudnia 2011, godz. 17:02

kasztanowa napisał(a):A ja mogę polecić :) Moja to dr Barbara Warych , jest jeszcze dr Patrycja Downarowicz. Planujesz operować się we Wrocławiu? To ortodontki pracujące również w tej klinice, więc między nimi a chirurgami jest pełna współpraca, więc wydaje mi się, że to najlepsza opcja w takim przypadku.
A jakbyś nie operowała się we Wrocławiu, to jeśli chodzi o tę pierwszą, to widziałam, jak kogoś ostatnio przygotowywała do operacji w innej klinice, więc nie powinno być większych problemów (pewnie też zależy gdzie).
No i co najważniejsze - z mojej jestem zadowolona, świeżo zoperowana, zgryz się składa :) Ceny nie są przesadne, przeciętne jak na Wrocław.

Czy ja mogłabym prosić Cię o więcej szczegółów na temat dr.Barbary Warych. Moja ortodontka skierowała mnie do niej, bardzo ją poleca. Powiedziała że z oja wadą zgryzu obie poradzi, wspomniała o zabiegu chirurgicznym ;/ i tego się obawiam. Czy któraś/yś z Was miał taki zabieg? Jak wygląda sytuacja finansowa, płaci sie za zabieg, itp. ? Bedę wdzięczna za wszelkie informacje. Pozdrawiam
Basia93

Ortodonta - Wrocław

Postprzez dorcia » 22 grudnia 2011, godz. 17:07

Basia93 napisał(a):Czy któraś/yś z Was miał taki zabieg?

Wszyscy na tym forum. Mieli lub będą mieć. :D

Basia93 napisał(a):Jak wygląda sytuacja finansowa, płaci sie za zabieg, itp. ?

Nie, we Wrocławiu nie płacisz, poczytaj forum, a jeśli interesuje Cię akurat Wrocław to cały ten wątek: viewtopic.php?f=5&t=34 :]
Crede, quod habes, et habes. - Wierz, że masz, a będziesz miał.

Wada: progenia, laterogenia
Aparat: 15.01.2009 - 13.10 i 30.11.2011
Łuk podniebienny Goshgarian: 13.07 - 5.10.2009
Szpital: WCM w Opolu
Operacja: szczęki i żuchwy 30.07.2010
Usuwanie płytek: 22.10 i 28.12.2010
dorcia

Ortodonta - Wrocław

Postprzez myszka0220 » 31 sierpnia 2012, godz. 14:35

Witam,

Jestem po konsultacji u dr R.N i jest tak jak kasztanowa pisze...musze zmienic ortodontę ponieważ jest współpraca między nim a chirurgiem ;-)
Wychodzi na to ze po operacji (jednoszczekowej)w Opolu i 3 latach z moja orto czas zacząć wszystko od nowa;/
Teraz przynajmniej wiem ze jestem w bardzo dobrych rekach:)
Przygotowywać mnie będzie Dr Rafał N,Barbara W- operacja dwuszczekowa!

-- 13 września 2012, godz. 08:49 --

Witam,

Czytam własnie opinie o dr Warych i.... :facepalm: :facepalm:

Kasztanowa jest tak jak ci ludzie wypisują??mam mieć spotkanie za 2tygodnie z dr Warych i dr N. i nie wiem czy nie prosić dr N o zmianę ortodonty......

ps

ile placi sie za wizyte??

Z góry dziekujeeee za odpowiedz!!! :) :) ;-)
myszka0220

Ortodonta - Wrocław

Postprzez kasztanowa » 17 września 2012, godz. 10:18

Myszko, ja tam nie wiem, mogé powiedziec, jak bylo u mnie: za pierwsza wizyte nic nie placilam, za druga polowe ceny normalnej. Dostaje caly czas rachunki za wizyte, choc sa one wprowadzone jako obowiazkowe dopiero do jakiegos roku i wtedy Pani dr tez to uruchomila w swoim gabinecie.
Z punktualnoscia nie ma wielkiego problemu, nie odczulam tego, raczej to ja sie spoznialam niz oni :P Oczywiscie czasem trzeba troszke poczekac, ale chyba nigdy nie weszlam 1,5 h po czasie jak ludzie wypisywali.
Ma asystentow, owszem, jak wielu innych dobrych ortodontow, ale ZAWSZE Pani dr zajrzala, obejrzala, powiedziala, co zrobic i ogladala rezultat. Oni tylko pomagaja np. zalozyc zamki - takie rutynowe zajecia, pod nakazem Pani dr, nigdy sami nie stawiaja diagnozy ani nie planuja co nam zrobic. O pacjentow operacyjnych chyba tez dbaja w szczegolny sposob, a przynajmniej ja to odczulam poprzez to, ze jakies 3/4 roku przed operacja i po zawsze Pani Warych obslugiwala mnie bez pomocy asystentow i sama wszystko robila.

Ktos tez napisal o marnym aparacie i ze trzeba placic za naprawy... Do trzech uszkodzen nie trzeba nic placic za naprawe i tak jest w wielu gabinetach w Polsce. Mi tylko dwa razy jakos zamek odpadl. Nigdy nie przekroczylam tego. Nigdy sie nie zdarzylo, zeby asystentka kasowala wiecej pod nieobecnosc Pani dr... Przeciez ceny wizyt sa zawsze te same, niewazne co robia, tylko na poczatku jest tak tanio albo za darmo.
Opisalam to, jak bylo u mnie, ja tam nie wiem jaka z reszta, choc mam wrazenie, ze Ci ludzie urwali sie z choinki i nigdy tam nie byli, nudzili sie i przyszli ponarzekac :D
Wizyta kosztuje 150 zl.
Dziennik leczenia
kasztanowa

Ortodonta - Wrocław

Postprzez myszka0220 » 18 września 2012, godz. 07:45

Dziękuję Kasztanowa za odpowiedz :)

Jak na razie mogę spać spokojnie ;-)
Nie pozostaje mi nic innego jak czekanie na wiadomość od dr N kiedy mamy się spotkać z dr Warych. :)
myszka0220

Ortodonta - Wrocław

Postprzez zulusek » 3 stycznia 2013, godz. 20:29

Kto ma pojęcie jakim cudem telefonicznie mozna sie zarejestrowac/umówić na Goleszan u dr Warych...???
mam się tam pojawić przed operacją, a dzwonie dzień w dzień o każdej mozliwej porze i za cholerę nikt nie podnosi słuchwaki... ma ktoś jakis pomysł???
:facepalm:
orto: dr S. Motyl, Kraków
chirurg: dr Pawlak, dr Kochman,dr Maks

góra: 14.06.2010
dół: 13.09.2010
mini implanty: 28.07.2011
Operacja: 26.02.2013
Eksmisja płytek, modelowanie żuchwy: 04.03.2014

https://plus.google.com/photos/11815820 ... banner=pwa
zulusek

Następna strona

Powrót do Dyskusja na temat gabinetów ortodontycznych i ortodontów