Łódź

Szukasz ortodonty znającego się na wadach ortognatycznych w Twojej okolicy, zapytaj tutaj.

Ortodonta w Łodzi!

Postprzez zyrcia » 20 kwietnia 2013, godz. 23:24

Ja wylądowałam aż we Wrocławiu, bo tu nikt nie chciał psuć opinii wybitnym specjalistom :D
Wada:progenia.
Aparat górny:2006 ; dolny:19.05.2010
Operacja jednoszczękowa: 20.05.2011
Genioplastyka: 6.02.2012
Operacja dwuszczękowa: 4.11.2013
zyrcia

Ortodonta w Łodzi!

Postprzez mon » 29 kwietnia 2013, godz. 19:02

hmm... też się zastanawiam nad wyborem ortodonty. Dawno temu byłam u Bartczaka na zwykłej konsultacji, po latach powiedzmy że chciałam wrócić do niego ale nie miał już mojej dokumentacji ani wycisków i niezbyt był miły przez tel i teraz nie wiem czy uderzać do niego czy do kogoś innego
mon

Ortodonta w Łodzi!

Postprzez pantherka1985 » 29 kwietnia 2013, godz. 21:08

Polecam moją dr Karolewska bardzo przyjemna, ceny znośne. Przyjmuje na ulicy Drewnowskiej Ka-Dent.
Aparat 18.02.2013
Operacja 23.01.2015
Osteotomia szczęki typu Le Fort I , osteotomia strzalkowa żuchwy z przemieszczenie do przodu i w prawo
pantherka1985

Ortodonta w Łodzi!

Postprzez maxi » 6 maja 2013, godz. 18:00

Mon nie sadzisz chyba,ze ortodonta bedzie latami przetrzymywal Twoje wyciski,zwlaszcza,ze nawet u niego sie nie leczylas...Ja np. moje pierwsze wyciski robilam u Wilka (a lecze sie u Bartczaka) i nie wyobrazam sobie,ze teraz po 2 latach przychodze do Wilka, chce swoje stare wyciski i mam do niego pretensje,ze je wyrzucil...Nie rozumiem dlaczego po konsultacji, nie zabralas swoich wyciskow.Ja swoje od Wilka zabrałam

-- 6 maja 2013, godz. 19:17 --

Asia nie rozumiem dlaczego nie pojdziesz na konsultacje.Wiem,ze szkoda Ci kasy ale z drugiej strony kontakt osobisty to nie to samo co rozmowa przez telefon ( z anonimowa jakby nie bylo osoba dla lekarza,Ty wiesz do kogo dzwonisz,on nie wie z kim rozmawia).Przeciez przez telefon nie zdiagnozuje Cie. Moją przyjaciółkę ( tą,ktora tak ślicznie wyglada po zabiegu u Kozaka) przygotowywala Patrycja Kossakowska.Ma niższe ceny niz dr.Bartczak,jeśli chcesz to idz do niej na konsultacje.Ona tez uczy studentow i wiem z "pewnych zrodeł",ze jest b.dobra ortodonka. Niezaleznie od mojej znajomości z nią okazało sie,ze mamy wspolnych znajomych i ich dzieci rowniez sie u niej lecza,wszyscy sa z leczenia zadowolonieni.Ja jej nie wybrałam dlatego,bo byl plan,zeby u mnie robic mikroimplanty ortodontyczne a ona tego nie robiła i prof.Kozakiewicz wybrał mi dr.Bartczaka,ktory je robi.Ale tez nie sadze,zeby cos Ci powiedziała przez telefon
maxi

Ortodonta w Łodzi!

Postprzez asior_22 » 13 maja 2013, godz. 21:43

maxi napisał(a):
Asia nie rozumiem dlaczego nie pojdziesz na konsultacje.Wiem,ze szkoda Ci kasy ale z drugiej strony kontakt osobisty to nie to samo co rozmowa przez telefon ( z anonimowa jakby nie bylo osoba dla lekarza,Ty wiesz do kogo dzwonisz,on nie wie z kim rozmawia).Przeciez przez telefon nie zdiagnozuje Cie. Moją przyjaciółkę ( tą,ktora tak ślicznie wyglada po zabiegu u Kozaka) przygotowywala Patrycja Kossakowska.Ma niższe ceny niz dr.Bartczak,jeśli chcesz to idz do niej na konsultacje.Ona tez uczy studentow i wiem z "pewnych zrodeł",ze jest b.dobra ortodonka. Niezaleznie od mojej znajomości z nią okazało sie,ze mamy wspolnych znajomych i ich dzieci rowniez sie u niej lecza,wszyscy sa z leczenia zadowolonieni.Ja jej nie wybrałam dlatego,bo byl plan,zeby u mnie robic mikroimplanty ortodontyczne a ona tego nie robiła i prof.Kozakiewicz wybrał mi dr.Bartczaka,ktory je robi.Ale tez nie sadze,zeby cos Ci powiedziała przez telefon

Wiesz chyba masz rację, może po osobistej rozmowie jednak zmienią zdanie.Zapiszę sie i dam znać co z tego wyszło
Progenia, protruzja, long face, gummy smile,laterogenia!
aparat : 31.08.2009
operacja Łódź WAM
termin:28.10.2011
asior_22

Łódź

Postprzez aiji » 21 października 2015, godz. 14:16

Trochę odkopuję temat, ale szukam ortodonty w Łodzi, który zerknąłby na aktualny stan moich zębów... Jestem w trakcie leczenia u pewnej pani dr, która chce mi już zdjąć aparat, a zgryz jest wciąż zły - za głęboki, brak triad, bo ponoć u mnie nie ma możliwości uzyskania poprawnego zgryzu... Polecicie kogoś? Dzwoniłam do dr Karolewskiej, ale terminy dopiero na grudzień, co mnie troszkę przeraziło... Czy u wszystkich dobrych łódzkich ortodontów są aż tak długie terminy? :shock:
aiji

Łódź

Postprzez Lumen » 25 września 2017, godz. 11:47

Witam,

Osobiście Polecam dr.Michała Bartczaka z NeoOrto, cena wizyty 150zł. Bardz miły, profesjonalny lekarz, współpracujący z profesorem.Kozakiewiczem. Lecze się u Pana doktora już 9 mc,w kwietniu mam zabieg retrogeni u prof.Kozakiewicza.

Pozdrawiam,
Lumen
Lumen

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusja na temat gabinetów ortodontycznych i ortodontów