Łódź

Szukasz ortodonty znającego się na wadach ortognatycznych w Twojej okolicy, zapytaj tutaj.

Ortodonta w Łodzi!

Postprzez yonghee » 20 lutego 2013, godz. 19:08

Ja konsultuję się z dr. Grobelnym i po usunięciu drugiej ósemki i wygojeniu się całości, ma zamiar założyć mi aparat. Chciałam zapytać dlaczego są wątpliwości co do niego? Na mnie osobiście wywarł bardzo dobre wrażenie :)
yonghee

Ortodonta w Łodzi!

Postprzez zyrcia » 21 lutego 2013, godz. 01:39

jak Cie bedzie naciagal przez 3 laata to zobavzymy co potem powiesz. w wamie tez Cie przyjmuje czy tylko na kwiatowej? mily moze i jest na poczatku, ale on nawet nie ma konkretnej dokumentacji i nie pamieta o zalecniaach chirurga. moze i tani ale jak porownac z innymi to wiadomo dlaczego. mnie leczgl ponad 4 lata, mam przez to same problemy ktore szybko sie nie skoncza dlatebo odrazu znajdz kogos konkretnego i nie oszczedzaj. polecm dr Badalk-Mirek ona tez pracuje z kozakiewiczem jak juz konieczie musisz cokolwiek robic w wamie. a ten dr z lokami nazywa sie bodajze sztychny.
Wada:progenia.
Aparat górny:2006 ; dolny:19.05.2010
Operacja jednoszczękowa: 20.05.2011
Genioplastyka: 6.02.2012
Operacja dwuszczękowa: 4.11.2013
zyrcia

Ortodonta w Łodzi!

Postprzez asior_22 » 8 kwietnia 2013, godz. 10:12

Tez nie polecam Grobelnego.
PILNE!!! Prosze o namiary na dobrego ortodonte który podjąłby się poprawy leczenia po innym orto.
Dobre opinie słyszałam o Badełek_Mirek ale jak weszłam dziś w internet to jej ocena w rankingu lekarzy i opinie są ostatnio kiepskie, :!: więc może kogoś innego poprosze:)

-- 8 kwietnia 2013, godz. 11:17 --

maxi napisał(a):Może pójdz na konsultację do prof.Adama Skiby wiem do prof.Kozakiewicza,ze jest BARDZO dobry.Bylam nawet u niego na konsultacji i powiedzial,ze podejmie sie leczenia ale... ma mial wtedy ochydny gabinet i wiecej tam nie poszłam.Przyjmował na Retkini.Nie mam numeru juz ale na 100% w Stomedzie mają.

Znalazłam informacje ze ten lekarz przyjmuje w Instytucie stomatologi.Czy to znaczy że konsultacja bylaby za darmo?

A słyszeliście coś o Wojciechu Radlińskim?
Progenia, protruzja, long face, gummy smile,laterogenia!
aparat : 31.08.2009
operacja Łódź WAM
termin:28.10.2011
asior_22

Ortodonta w Łodzi!

Postprzez Progeniczka » 8 kwietnia 2013, godz. 17:51

Leczenie ortodontyczne jest refundowane przez NFZ tylko dla dzieci (chyba do 12 roku zycia- spr w internecie wiek). Jezeli masz wiecej niz 12 lat, konsultacja bedzie platna.
Progeniczka

Ortodonta w Łodzi!

Postprzez asior_22 » 9 kwietnia 2013, godz. 17:40

Jestem załamana.Dzwonilam juz w 2 miejsca i od razu mówię że interesuje mnie konsultacja i ewentualne przejęcie leczenia po innym orto.Opowiadam historie o operacji itp i co?
Odpowiedz: "... lekarz nie będzie chciał poprawiać po kims, ewentualnie jakby pani tam zakonczyła leczenie i zdjęła aparat a u nas założyła nowy to tak, bo wie pani aparaty są rózne itp...."!!!!!! :cry:
Ja wiem że aparat to największy zarobek dla ortodontów no ale bez przesady!Co za ludzie i to mają być lekarze?
dobra odpadły moje najlepsze typy, zobaczymy dalej....
operacja Łódź WAM
asior_22

Ortodonta w Łodzi!

Postprzez afi » 9 kwietnia 2013, godz. 18:49

asior_22 napisał(a):Jestem załamana.Dzwonilam juz w 2 miejsca i od razu mówię że interesuje mnie konsultacja i ewentualne przejęcie leczenia po innym orto.Opowiadam historie o operacji itp i co?
Odpowiedz: "... lekarz nie będzie chciał poprawiać po kims, ewentualnie jakby pani tam zakonczyła leczenie i zdjęła aparat a u nas założyła nowy to tak, bo wie pani aparaty są rózne itp...."!!!!!! :cry:
Ja wiem że aparat to największy zarobek dla ortodontów no ale bez przesady!Co za ludzie i to mają być lekarze?
dobra odpadły moje najlepsze typy, zobaczymy dalej....

Może nie powinnaś się chwalić, telefonicznie, że leczenie jest do przejęcia... Osobiście zawsze możnaby wziąć na litość. Jestem w podobnej sytuacji i nikt do tej pory nie zaproponował mi zdjęcia łuku i ponownego założenia, stawiając to jako warunek kontynuacji leczenia. Jak masz możliwość, to może warto uderzać do innego miasta? (wiem, że to strata czasu i dodatkowe wydatki, ale gdyby wszystko inne zawiodło?)
*zgryz otwarty,lekka asymetria,niedorozwój bródki
*aparat: 30.05.2009-01.09.14, 01.07.2009-28.05.14
*WIM Warszawa,dr P.
*operacja I: dwuszczękowa 20.09.2011
*operacja II: genioplastyka,usunięcie płytek 19.07.2012
wydatki orto : 22 260zł
Obrazek
afi

Ortodonta w Łodzi!

Postprzez asior_22 » 11 kwietnia 2013, godz. 14:22

afi napisał(a):Może nie powinnaś się chwalić, telefonicznie, że leczenie jest do przejęcia... Osobiście zawsze możnaby wziąć na litość.

może nie powinnam ale nie chcę sytuacji że będę chodzić na konsultacje i wydawać niepotrzebnie pieniądze. Skoro od razu mi mówią że leczenia lekarz nie przejmie to po co wogóle mi tam konsultacja.

afi napisał(a):Jak masz możliwość, to może warto uderzać do innego miasta? (wiem, że to strata czasu i dodatkowe wydatki, ale gdyby wszystko inne zawiodło?)

NIe mam czasu i pieniędzy na to.Musi się znaleźć lekarz w Łodzi, ewentualnie w Zgierzu.

:!: Wszystkich proszę o namiary lekarzy którzy podejmowali się leczenia po innym ortodoncie. :!:
operacja Łódź WAM
asior_22

Ortodonta w Łodzi!

Postprzez maxi » 18 kwietnia 2013, godz. 12:56

Udało Ci sie znalezć kogoś?
maxi

Ortodonta w Łodzi!

Postprzez zyrcia » 18 kwietnia 2013, godz. 17:14

może sprobuj w Stomatologii na Ksiezym Mlynie. Bylam u tej Pani dr ale nie pamietam jak sie nazywa.
Wada:progenia.
Aparat górny:2006 ; dolny:19.05.2010
Operacja jednoszczękowa: 20.05.2011
Genioplastyka: 6.02.2012
Operacja dwuszczękowa: 4.11.2013
zyrcia

Ortodonta w Łodzi!

Postprzez asior_22 » 20 kwietnia 2013, godz. 20:43

maxi napisał(a):Udało Ci sie znalezć kogoś?

jeszcze nie :(
niestety Ci o których dobre opinie słyszałam mi odmówili.A boję się pójść do jakiegokolwiek bo mogę trafić na kolejnego konowała.
Maxi a twój orto przejąłby leczenie? Z tego co kojarzę to natknęłam się na taką opinię w necie o nim.Mogłabyś spytać na wizycie jak to wygląda?
operacja Łódź WAM
asior_22

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja na temat gabinetów ortodontycznych i ortodontów