Trójmiasto

Szukasz ortodonty znającego się na wadach ortognatycznych w Twojej okolicy, zapytaj tutaj.

Trójmiasto

Postprzez thulee » 20 sierpnia 2012, godz. 22:25

możecie kogoś polecić z trójmiasta ?? .kogoś kto jest w stanie przygotować do operacji .
który zna się na rzeczy ; ) byłoby miło.. ; )
pozdrawiam z góry dzieki.
thulee

ortodonta Gdańsk ( ogólnie trójmiasto )

Postprzez xmatix » 26 sierpnia 2012, godz. 09:38

Witam, leczę się u dr. Czajkowskiego. Ogólnie bardzo spoko, 22 sierpnia (cztery dni temu :mrgreen: ) miałem operację także w Gdańsku. Jak na tę chwilę polecam ;-)
xmatix

Postprzez Sagitta78 » 17 września 2012, godz. 12:25

Witam.

Całkiem niedawno (oglądając po raz kolejny z obrzydzeniem swoje zdjęcia z profilu) zagrzebałam w necie, i ze zdziwieniem stwierdziłam,że moja cofnięta broda, wysunięte żeby w szczęce, zbyt duża odległość między nosem na ustami, to może być wada, którą można leczyć! Jestem zafascynowana tematem, czytam co popadnie na ten temat, i już wiem,że byłabym skłonna poddać się takiej operacji.

Najważniejsze jednak teraz, to znaleźć dobrego ORTODONTĘ, który zna się na przygotowaniu przedoperacyjnym.

Na forach jakoś nie natrafiłam na info o takowych z Trójmiasta.

Ktoś może kogoś polecić? Jest ktoś inny, niż polecany wyżej,dr Czajkowski?

Operować się mogę w innym mieście, ale do samego ortodonty wolałabym chodzić u siebie. Jak się nie znajdzie żaden sęsowny, to wtedy będę szukać gdzie indziej.

Z góry dziękuję za wszelkie info.
Sagitta78

Postprzez pidzama » 10 października 2012, godz. 14:16

ja polecam lek. elzbiete orzechowska, jest ona uczciwa i ma powolanie. za wizyte ode mnie nie wziela nic, szczerze przyznala, ze aparat mi nic nie da i wszystko szczegolowo wytlumaczyla. poprzedni ortodonci chcieli od razu mnie drutowac. a ona zalecila mi op. szczeki.
przyjmuje we wrzeszczu.

polecam
swietna lekarz i kobieta
pidzama

Postprzez norkas » 11 listopada 2012, godz. 08:40

Również szukam ortodontę z 3miasta, znającym się na przygotowaniu do operacji przy progenii. Byłam u dr Orzelskiej,która od razu dała kartkę z prośbą o leczenie do W-wy do dr Warzelaka - on wykonuje zabiegi tylko prywatnie, więc się zastanawiam, czy jechać na konsultację, ale podejrzewam, że będzie to wyglądało tak, aby operować się u niego. Nie mam tyle kasy, stąd pomyślałam o przygotowaniu na miejscu u ortodonty, ale u kogo?
Czy rzeczywiście Akademia w Gdansku ma tak fatalne opinie? A kto w tej chwili operuje w AMG?
norkas

Postprzez kasztanowa » 12 listopada 2012, godz. 16:21

norkas napisał(a):Czy rzeczywiście Akademia w Gdansku ma tak fatalne opinie? A kto w tej chwili operuje w AMG?

Poszukaj / popytaj w wątku o chirurgii w Gdańsku.
"Jeśli jesteś dobrą piłką, to im silniej cię uderzą - tym wyżej się wzniesiesz."
| progenia, niedorozwój szczęki, zgryz otwarty (long face, gummy smile)
| operacja: 19.04.2011, dwuszcz., USK Wrocław, dr N., dr P.
| orto: dr B.W., aparat górny od 19.11.08, dolny od 02.03.09 - do 08.05.12
Dziennik leczenia
kasztanowa

Postprzez joanna_3miasto » 4 kwietnia 2014, godz. 17:36

Odswiezam watek Trojmiejski :) Jestem zdecydowana na operacje zlikwidowania progenii i szukam sprawdzonego ortodonty prowadzacego z Trojmiasta. Moze ktos ma jakies nowsze spostrzezenia?
→ progenia i niedorozwój szczęki
→ noszę aparat od 19.05.2014 r.
mój dziennik leczenia
joanna_3miasto

Postprzez Alwia » 23 kwietnia 2014, godz. 23:19

joanna_3miasto napisał(a):Odswiezam watek Trojmiejski :) Jestem zdecydowana na operacje zlikwidowania progenii i szukam sprawdzonego ortodonty prowadzacego z Trojmiasta. Moze ktos ma jakies nowsze spostrzezenia?

Witaj Joanno... dołączam się do Twoich poszukiwań :) wróciłam na forum po kilku mc przerwie, w tej chwili już muszę coś zdecydować co z sobą zrobić ( mam mieć operację dwu szczękową) stąd poszukiwania orto.
Będę tu zaglądać, może uda się Tobie kogoś zlokalizować, to będę wdzięczna za namiary. Odwrotnie, jeśli ja kogoś znajdę to dam Ci znać ok ?

Pozdrawiam :)
A.
Alwia

Postprzez joanna_3miasto » 27 kwietnia 2014, godz. 11:58

Czesc Alwia :) Jak na razie nie mam jeszcze wybranego ortodonty, w ten poniedzialek rano ide pierwszy raz na konsultacje z chirurgiem. Zobacze co mi powie i wtedy zaczynam poszukiwania ortodonty. Na pewno dam Ci znac kogo wybralam :)
→ progenia i niedorozwój szczęki
→ noszę aparat od 19.05.2014 r.
mój dziennik leczenia
joanna_3miasto

Postprzez pina_trojmiasto » 30 kwietnia 2014, godz. 15:32

Witam,
ja również byłam u dr Czajkowskiego, powiedział mi że nie podejmie się leczenia jeśli nie zgodzę się na operację. Za wizytę zapłaciłam 90zł trwała trochę ponad 5 minut. Od swojej dentystki otrzymałam namiary na Panią dr Bogna Racka-Pilszak podobno samym aparatem "naprawiła" zgryz chłopakowi który miał dużo większą wadę od mojej. Dodam że u mnie szczęka jest lekko wysunięta a zęby przednie zachodzą na dolne a nie odwrotnie jak to bywa w przypadku tej wady. Od 2004 roku leczyłam się u Pani dr w Tczewie która zaproponowała mi aparat ruchomy twierdząc że będzie wystarczający w moim przypadku, niestety wg dr Czajkowskiego był to wielki błąd i powinnam mieć założony aparat stały a biorąc pod uwagę ilość lat w ciągu których nosiłam aparat ruchomy dzisiaj nie miałabym żadnego problemu. Moim problemem nie jest wystająca broda tylko fakt że obnażają mi się dolne zęby i wg mojej dentystki za 20-25 lat będę nosić protezę jeśli nic z tym nie zrobię :( Myśl o operacji mnie przeraża i paraliżuje zwłaszcza jak czytam o tych wszystkich niechcianych "efektach" po, dlatego mam nadzieję że wyżej wymieniona Pani doktor mi pomoże. Może ktoś z tego forum leczył się u tej Pani i może coś na jej temat powiedzieć? Byłabym bardzo wdzięczna.
Pozdrawiam
pina_trojmiasto

Następna strona

Powrót do Dyskusja na temat gabinetów ortodontycznych i ortodontów