Trójmiasto

Szukasz ortodonty znającego się na wadach ortognatycznych w Twojej okolicy, zapytaj tutaj.

ortodonta Gdańsk ( ogólnie trójmiasto )

Postprzez jajagoda » 23 sierpnia 2014, godz. 00:03

OK, bardzo możliwe, dlatego właśnie szukam dobrego ortodonty, który to obejrzy i powie mi co i jak:)? Czy ktoś umie mi coś powiedzieć na temat wymienionych przeze mnie lekarzy?:) albo polecić jakiś innych? Bo po prawdzie znalazłam tutaj 2 nazwiska, a na pewno dużo osób ma jeszcze innych zaufanych lekarzy.

Bo wiem tez, ze w niektórych wypadkach robi się kamuflaż, który poprawia wygląd profilu, ale nie trzeba wtedy iść pod nóż, dlatego szukam osoby na tyle kompetentnej, która mi powie co powinnam wybrać, a nie zacznie się bawić i będzie gorzej.
jajagoda

Postprzez aniadud » 12 września 2014, godz. 12:56

Podnoszę temat, bo bardzo mi zależy na jakimś dobrym ortodoncie w trójmieście. Mam małe dzieci i niekoniecznie chce mi się jeździć po innych województwach na konsultacje.
aniadud

Postprzez annn » 28 października 2014, godz. 18:27

Może mógłby ktoś powiedzieć coś więcej na temat dr Czajkowskiego? Najprawdopodobniej mnie także czeka operacja retrogenii. Wiem, że doktor współpracuje z chirurgiem z Olsztyna. Czy jest ktoś na forum, kto został poprowadzony do operacji przez dr Czajkowskiego?

-- 28 października 2014, godz. 18:29 --

xmatix napisał(a):Witam, leczę się u dr. Czajkowskiego. Ogólnie bardzo spoko, 22 sierpnia (cztery dni temu :mrgreen: ) miałem operację także w Gdańsku. Jak na tę chwilę polecam ;-)

Mogłbyś zdradzić jakie rodzaju miałeś wadę i czy jesteś zadowolony z efektów leczenia?
annn

Trójmiasto

Postprzez panieromanie » 10 września 2015, godz. 21:35

Hej Pomorze!

Tak wielkie jest 3 city i nie ma tu dobrego orto?! Polećcie kogoś kto zna się na tyłozgryzach, leczę się aktualnie we Wrocławiu i miałem mieć zakładany aparat Herbsta, ale przeprowadziłem się do Gdyni i przeraża mnie wizja jeżdżenia taki kawał drogi do ortodonty!

Proszę o ratunek :D =P
panieromanie

Trójmiasto

Postprzez dorcia » 16 sierpnia 2017, godz. 11:21

Polecam doktor Dorotę Wojdę - przyjmuje w Gdańsku. Przeniosłam się do niej z polecenia swojego ortodonty z Wrocławia po tym jak się tu przeprowadziłam. Zna się na rzeczy, jest konkretna, dokładna, wszystko wytłumaczy. Przeogromna wiedza. :)
Crede, quod habes, et habes. - Wierz, że masz, a będziesz miał.

Wada: progenia, laterogenia
Aparat: 15.01.2009 - 13.10 i 30.11.2011
Łuk podniebienny Goshgarian: 13.07 - 5.10.2009
Szpital: WCM w Opolu
Operacja: szczęki i żuchwy 30.07.2010
Usuwanie płytek: 22.10 i 28.12.2010
dorcia

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusja na temat gabinetów ortodontycznych i ortodontów