w szpitalu przed operacją

Plan operacji, jakie badania, co wziąć do szpitala? problemy zdrowotne itp.

Postprzez kosia » 6 lipca 2014, godz. 22:40

Witajcie, wybieram sie już jutro do szpitala do Wrocławia, najpierw badania przed operacja, a potem we wtorek zabieg i moje pytanie jest takie co to sa za badania, krew i mocz czy cos wiecej? Jak to wyglada, jak z narkozą? Co jesli mi podskoczy ciśnienie ze stresu, dostane "głupiego jasia" i ide na operacje czy mnie cofną :lol: ?
kosia

Postprzez aga90210 » 7 lipca 2014, godz. 19:43

Miałam tylko krew- kilka fiołek pobrali. Nie cofna cie, chyba ze zaczniesz krzyczeć, że nie wyrażasz zgody na operacje. znieczulenie oczywiście ogólne. będzie dobrze. Daj znać ze szpitala :)
aga90210

Postprzez AnaKrak » 9 października 2014, godz. 11:27

Hej wszystkim,

mam pytanie do tych, którzy są już po zabiegu we Wrocławiu.

Chodzi mi o to jak wygląda pierwszy dzień, kiedy mamy się stawić na izbie przyjęć. Mój zabieg jest we wtorek, a w poniedziałek mam się juz stawić na oddziale - co się wtedy własciwie robi, oprócz badań?
Czy będę mieć spotkanie z chirurgami i szansę, żeby jeszcze z nimi pogadać? Czy dopiero we wtorek? Czy właściwie sama powinnam ich poszukać?

Dzięki z góry z odp :)
Wada: progenia, niedorozwój szczęki
Ortodonta: dr S.Motyl (Kraków)

Łuk góra: 12.2012
Łuk dół: 05.2013
Operacja: 04.11.2014 (Wroclaw, dwuszczękowa+genioplastyka, dr W.Pawlak)
AnaKrak

Postprzez karblon » 10 października 2014, godz. 07:56

stawić się najlepiej rano, bo są dosyć duże kolejki przy rejestracji ;-) najlepiej żeby ktoś z Tobą pojechał i zajął Ci miejsce w kolejce do rejestracji na oddział, bo Ty będziesz musiała iść jeszcze do poradni, żeby Cię obejrzeli i szkoda drugi raz potem stać w kolejce, a tak miejsce będziesz miała już zajęte ;-)
lekarz w poniedziałek przeprowadzi z Tobą wywiad, podpiszesz wszystkie zgody, powiedzą Ci dokładnie jak będzie wyglądał zabieg< co u Ciebie zostało zaplanowane do zrobienia>. Możliwe też, że będziesz mieć konsultacje z laryngologiem ;-) wieczorem z anestezjologiem. Ogólnie ja się wynudziłam :D
karblon

Postprzez AnaKrak » 10 października 2014, godz. 09:59

Dzięki za szybką odpowiedź! :razz:

Czy masz na myśli tę poradnię szczękowo-twarzową, do której zawsze chodziliśmy na kontrole, w sensie na dole, pok. 55.56? zakładam, że tak, ale lepiej słuchać doświadczonych, bo ten szpital jest tak ogromny, że gdzies jakaś druga poradnia spokojnie mogłaby się ukryć ;-)

AnaKrak

Postprzez karblon » 10 października 2014, godz. 11:00

taak dokładnie tam ;-) tylko, że najpierw mimo wszystko ja stałam w kolejce do rejestracji na oddział i chodzi o to, że jak pójdziesz do 56/55 to żeby ktoś Ci to miejsce trzymał i po prostu przepuszczał ludzi, a jak wrócisz, żebyś już sobie podeszła do okienka, bo bez sensu stać dwa razy w tej samej kolejce ;-) hope że wiesz o co mi chodzi :aparat:
karblon

Postprzez AnaKrak » 10 października 2014, godz. 11:08

Yupp, ma sens! :razz:
Dzięki wielkie, teraz mam trochę mniej obaw, bo do tej pory nie wiedziałam, czego się mogę spodziewać na miejscu, pozostaje wielkie odliczanie do 3 listopada, pozdrawiam! :D

AnaKrak

Powrót do Przygotowanie do zabiegu