OCZEKIWANIA PO OPERACJI

Plan operacji, jakie badania, co wziąć do szpitala? problemy zdrowotne itp.

OCZEKIWANIA PO OPERACJI

Postprzez meganka1 » 1 lipca 2017, godz. 12:00

Na ostatniej wizycie zadano mi bardzo konkretne pytanie: Jakie są moje oczekiwania, co bym chciała najbardziej osiągnąć?
Nie musiałam się długo zastanawiać nad odpowiedzią, ona przyszła sama: chciałabym ,żeby było normalnie, na tyle na ile to będzie tylko możliwe. Żeby było mi łatwiej jeść, mówić i się uśmiechać - żeby było normalnie, zwyczajnie. Wiem, że to bardzo trudne do spełnienia, bo za dużo się wydarzyło podczas poprzednich operacji.
Zobaczyłam wzruszenie w oczach lekarzy. Ale nie mogło być innej odpowiedzi, nic innego nie chcę.

I wam życzę tego, żeby Wasze oczekiwania też takie były. Żebyście na pierwszym miejscu stawiali Wasze zdrowie i bezpieczeństwo. Nie oczekujcie, nie wiadomo jakich rezultatów. Módlcie się, żeby było prawidłowo, normalnie- to naprawdę wystarczy.Pozdrawiam:)
meganka1

OCZEKIWANIA PO OPERACJI

Postprzez bilbobag » 1 lipca 2017, godz. 18:46

Zgadzam się i zycze zeby ci sie udalo! Ja od siebie dodam, że nawet jeśli nie będzie tak jak sobie wymarzyliśmy i rysy nie będą jakieś super, to pamiętajmy, ładny, równy uśmiech (a to na pewno się uda!) dodaje tyle do wyglądu, że wystarczy się tylko dużo uśmiechać i będzie super! :)
bilbobag

OCZEKIWANIA PO OPERACJI

Postprzez zabeczka » 2 lipca 2017, godz. 18:38

meganka1, kto będzie Ciebie operować teraz? :)
zabeczka

OCZEKIWANIA PO OPERACJI

Postprzez meganka1 » 2 lipca 2017, godz. 20:00

Przykro mi, ale doświadczenie nauczyło mnie, by nie udzielać tu takich informacji. Jak będzie po wszystkim i będzie ok...to dam znać:)
meganka1

Powrót do Przygotowanie do zabiegu