Domykanie ust

Rekonwalescencja, efekty, skutki uboczne itp.

Domykanie ust

Postprzez Sandra1987 » 8 sierpnia 2018, godz. 07:35

Hej ja tez mam problem z domykaniem ust i jestem tym faktem załamana :( jestem 1,5 miesiąca po lefort1+genio. Ćwiczę tak intensywnie ze aż mnie jyz wszystko boli od tego napinania i rozciągania a efektu nie widać :( przed operacja mogłam normalnie zamykać a teraz jestem oszpecona:( chirurg kazał ćwiczyć i wrócić się pokazać za 3 tyg- nie wyobrażam sobie żebym tak miała już zostać :( myślicie ze chirurg może coś z tym jeszcze zrobić ?
Sandra1987

Domykanie ust

Postprzez Radunia » 8 sierpnia 2018, godz. 21:56

Na forum nie ma wróżek (chyba), nie znamy przyczyny, z powodu której akurat u Ciebie występuje ten efekt, więc niby skąd na zdrowy rozum mamy wiedzieć, czy chirurg będzie mógł coś z tym zrobić? ;-) Jeśli będzie mógł coś zrobić, to zrobi, jeśli nie będzie mógł, to nie zrobi, wtedy możesz skonsultować to z innym chirurgiem i poszerzyć szanse. Na razie daj sobie trochę czasu na wygojenie tkanek. Ćwiczenia to jedno, a drugie to trochę cierpliwości i czas, bo opuchlizna musi zejść do końca, żeby nie blokować stawów i mięśni i wszystkie tkanki muszą się po prostu zagoić. Jestem 4 miesiące po operacji i dopiero teraz większość dolegliwości mija i dopiero teraz powoli widzę na horyzoncie koniec gojenia tkanek miękkich.
progenia
aparat góra+dół: 4.07.2016
pogrubienie dziąseł: 28.11.2016
BIMAX w ZG: 11.04.2018
Radunia

Domykanie ust

Postprzez soldiero » 10 sierpnia 2018, godz. 20:01

Jak zagryzasz zęby to duża jest u Ciebie odległość dolnej wargi do górnej? Bo u mnie jest ponad 1cm więc dałem sobie spokój z ćwiczeniami bo nie ma szans żeby pomogły.. Przed ope jak i po, muszę na siłe zamykać + marszcząca broda i już chyba pozostaje mi się z tym pogodzić.. (no chyba, że botoks ale raczej podziękuję)

Aparat dół: 03.2015
Dystrakcja szczęki: 04.2015
Aparat góra: 05.2015
Dwuszczękowa + genio: 05.2017
Wyjęcie płytek: 01.2018
soldiero

Poprzednia strona

Powrót do Po zabiegu