Problem z otwieraniem ust

Rekonwalescencja, efekty, skutki uboczne itp.

Postprzez alicja » 26 kwietnia 2018, godz. 19:24

Jestem juz 1,5 roku po operacji. Jakis czas temu otwieralam usta na 3 palce i lekarze mowili ze to jest ok. Pozniej, chyba w wybiku stresu, zaczela mnie bolec szczeka z lewej strony (nie wiem czy staw czy miesien) i przez dluzszy czas z tym bolem chodzilam. Jednoczesnie zrobilo mi sie cos w rodzaju szczekoscisku - otwieram raczej max na 2 palce, ciezko nawet zjesc kanapke. W tej chwili z bolem praktycznie sobie poradzilam ale ust nadal bardziej nie otwieram no moze troche siw ruszylo bo w najgorszym stadium mialam problem aby w ogole wlozyc te 2 palce).

Czy macie podobnie? Czy sadzicie ze moze w czyms pomoc botox na ktory zostalam skierowana?

-- 2 maja 2018, godz. 13:02 --

Nikt nic? Może chociaż ktoś podpowie czy problem z otwarciem ust w takim stopniu jest jakkolwiek normlany po operacji czy też może świadczyć o tym, że coś poszło nie tak
alicja

Postprzez Alex11 » 16 listopada 2018, godz. 14:28

Jestem 2 miesiące po operacji plastyki stawu o nie otwieram prawie wcale. Wszystko trzeszczy, strzela jest nieprzyjemnie, gorzej niż przed. Nie wiem co robić.
Alex11

Powrót do Po zabiegu