Skrzywiony nos po operacji

Rekonwalescencja, efekty, skutki uboczne itp.

Postprzez lismarti86 » 20 listopada 2016, godz. 22:13

Minęło 1,5 miesiąca od mojej operacji dwuszczekowej, po której do siebie doszłam całkiem szybko . Opuchlizny prawie już nie ma , dieta coraz bardziej urozmaicona ale ... No właśnie ale o ile poszerzenie nosa nie stanowi dla mnie wielkiego problemu tak skrzywienie nosa już tak ;/ nos w tym momencie jest pod skosem , przesunięta końcówka w stosunku do ust :( czy ktoś doświadczył tego po swoim zabiegu ?
Osteotomia dwuszczękowa - dr. Walerzak
lismarti86

Postprzez Dominus Tenebrae » 21 listopada 2016, godz. 00:46

to normalne, ze przegroda po zabiegu sie krzywi, bo ciecie jest w zasadzie na podstawie przegrody medxy innymi. czesto jddnak przy tym samym zabiegu dokonuje sie septoplastyki, zeby poprawic funkcjonalnosc I przywrocic normalna jakosc oddychania. jesli ci tego nie zrobili, musisz pojsc do laryngologa I umowic sie na takowy zabieg oddzielnie :)
dziennik leczenia: http://www.progenia.org/viewtopic.php?f=9&t=2427

Rozpoznanie: Niedorozwój szczęki w w wymiarze podłużnym i pionowym + asymetria szczęki

Operacja: Zabieg w linii Lefort1 + poszerzenie i pogłębienie nozdrzy

Miejsce i termin:
USK Wrocław 15.11.2016r. dr Wojciech P.
Dominus Tenebrae
Moderator

Postprzez janinkaem » 11 grudnia 2017, godz. 11:05

Ja miałam zrobioną septoplastyke przy zabiegu i mój przepiękny wcześniej nos dziś wygląda jak złamany w dwóch miejscach....kurtyna.
https://picasaweb.google.com/progenicy/ ... sybpeTsVg#
"Człowiek, który przenosi góry musiał zaczynać od kamieni..."
janinkaem

Powrót do Po zabiegu