Genioplastyka - czy napewno otrzymam porządany efekt?

Rekonwalescencja, efekty, skutki uboczne itp.

Postprzez gonnabehappy » 9 kwietnia 2017, godz. 08:29

Hej forumowicze. Ostatnio byłam u chirurga, stwierdził ze nie mam retrogenii a niedorozwinięcie pojawia sie na końcowym odcinku żuchwy i wystarczy genioplastyka. I tutaj pojawiają sie moje obawy. Czy to napewno da efekt pięknej brody? Bo cos mi sie zdaje (moze juz dopadła mnie paranoja) ze wcale nie. Znalazłam ciekawe forum zagraniczne RealSelf.com gdzie mozna pooglądać sobie zdjecia przed i po. "Sliding genioplasty" u niektórych daje piękne efekty a u innych, Well dalej widać ze cos jest nie tak. A wiadomo cieżko znaleźć kogos kto ma podobna sytuacje. Ja nie mam w ogole guzkowatosci i boje sie ze jak odetną mi kawałek brodki i przesuną to zrobi sie cos na kształt nawet nie wiem jak to określić postaram sie znaleźć zdjecia.
Po za tym efekty uboczne. Niektórzy piszą ze maja krzywo zrobione inni ze stracili czucie, ze zeby sa martwe. Jest tu ktos kto miał, pokaże zdjecia i napisze czy jest zadowolony? Czy warto wiem napewno ze tak - to jest zbyt duzy kompleks zeby odpuścić
Kupie brodę!
gonnabehappy

Postprzez BonJovi » 11 kwietnia 2017, godz. 09:51

Hej, jako ze trzy tygodnie temu przeszedlem genio mogę potwierdzić brak czucia w dolnej wardze jak i calym odcinku twarzy ponizej jej, czyli cala broda bez czucia. To dlatego, ponieważ w miejscu ciec sa nerwy, ktore zazwyczaj sa ciete wraz z kością. Obrzek jak byl tak bardzo pomalu schodzi. Dr mowil o 3-4 tyg. ale podejrzewam wiecej w moim przypadku, bo u każdego inaczej to wyglada. Co do efektu wirtualnego, cóż narazie się wstrzymam, ale juz widzę co innego od spodziewanego efektu. Trzeba tez zaznaczyć, ze kazdemu co innego sie podoba, dlatego dlamnie twija broda może okazac się całkiem wporzadku. Masz racje z tymi efektami. Po genio moze byc różnie. Lekarz może bardzo wpłynąć na koncowy wygląd pozytywnej jak i negatywnie. Kazda brodka różni sie od siebie i trudno okreslic czy da sie poprawic ja w oczekiwany sposob. Duzo zalezy tez od chirurga i pewnie tez czy robisz to panstwowo czy prywatnie.
BonJovi

Postprzez Siska25 » 24 lipca 2017, godz. 14:22

nie wiedzialam gdzie mam to umiescic,(w razie czego prosze o przeniesienie do innego watku :) )ale polecam to "cos"dla wszystkich po operacji progenii i genio,mnie chirurg kazal zakupic badz uszyc tzw.funde czyli kawalek gumy podtrzymujacej nam brode po operacji,znalazlam takie oto cudo,nie dosc ze niby ma dzialac przeciwmzarszczkowo to jeszcze po operacji bedzie niczym zbawienie :D polecam,posiadam choc juz mi nie potrzebne :)
no chyba,że na zmarszczki :lol: :lol: =P cego to ludzie nie wymyślą :razz:

https://pl.aliexpress.com/item/Wrinkle- ... 5904daf4a7
Siska25

Postprzez gonnabehappy » 25 lipca 2017, godz. 13:37

Hej, jestem juz po operacji. 3 tygodnie wszystko zeszło, nie mam siniaków ani opuchlizny. Jedyne czego sie przestraszyłam to dostałam drgawek po lekach na opuchliznę. Jestem bardzo zadowolona. Miałam wysuwane 9 mm, wiadomo broda nie jest hollywoodzka ale twarz jest symetryczna! Polecam dr Maciejaka z Wilanowa
Kupie brodę!
gonnabehappy

Powrót do Po zabiegu