STAN ZAPALNY WOKÓŁ PŁYTKI?!

Rekonwalescencja, efekty, skutki uboczne itp.

Postprzez chlipchlip » 20 czerwca 2017, godz. 21:54

Witam, czy komuś zdarzył się tzw. stan zapalny wokół płytki? Genioplastykę miałam robioną w 2013, czyli szmat czasu temu, od tamtej pory prawa połowa mojej wargi jest wiecznie znieczulona, a lewa jest taka jak przed operacją. Prawa połowa brody też jest taka dziwna "nie swoja", chirurg mi powtarzał, że przejdzie, że potrzeba czasu. Taaak... mydlenie oczu i tyle. Czasami jest lepiej, na tyle że nawet o tym zapominam, a czasami mnie "łapie" takie spięcie i odrętwienie i pogorszenie komfortu czucia. Tak samo jest z przednią (prawą) połową zębów i dziąseł, ale teraz doszedł jeszcze ból, pieczenie dziwne czasami jakieś rwanie, a nawet ukłucia, a wszystko tylko i wyłącznie z prawej strony. Czy to jest stan zapalny? Borykam się z tym bólem już od paru dni i nie wiem czy jest w ogóle sens umawiać się do tego chirurga przed lat. Może mi on jakoś pomóc w ogóle :(? Co to może być? Dodatkowe zaburzenie czucia? Może to brak witamin, jakiś ucisk na nerw albo może efekt stosowania kwasów na twarz? Niedługo zacznę wszystko dookoła podejrzewać :facepalm: .
chlipchlip

Postprzez Vivi » 20 marca 2018, godz. 16:09

Witaj,
Mój organizm odrzucał płytki, przez co miałam spuchniętą buzię.
Vivi

Postprzez meganka1 » 22 marca 2018, godz. 17:16

Mam to samo, operacje w2012- 2013 u drJ- diagnoza EMG- uszkodzenie dróg eferentnych w odcinku wewnątrzczaszkwym- w skrócie uszkodzony nerw twarzowy.Dokładnie te same objawy.Mnie też oszukiwał że wszystko wróci do normy- nie wróciło nic, jest dosłownie tak jakbym była zaraz po operacji.Nie chcę Cię martwić, ale jeśli to to co u mnie- szans raczej nie ma.
meganka1

Postprzez jznwq » 24 marca 2018, godz. 12:13

Również mam podobną przypadłość, do tego niestety dużą sztywność warg :roll:
- operacja dwuszczękowa dr Walerzak - nieudana
- reoperacja - ... (serdeczna prośba o informacje odnośnie lekarzy podejmujących się zrobienia poprawki po innym)
jznwq

Powrót do Po zabiegu