Reoperacja

Rekonwalescencja, efekty, skutki uboczne itp.

Reoperacja

Postprzez jznwq » 27 lutego 2018, godz. 00:35

Czy ktoś z Państwa miał przeprowadzaną reoperację? Jeżeli tak to w jakim zakresie -jedno, -dwuszczękowa? Czy wykonywał ją lekarz, który przeprowadzał pierwszy zabieg, czy szukaliście Państwo pomocy u kogoś innego?
Jak u Państwa wyglądała kwestia z pogorszeniem się czucia i ogólnego komfortu po ponownej operacji?

Pozdrawiam.
- operacja dwuszczękowa dr Walerzak - nieudana
- reoperacja - ... (serdeczna prośba o informacje odnośnie lekarzy podejmujących się zrobienia poprawki po innym)
jznwq

Reoperacja

Postprzez nathaly » 27 lutego 2018, godz. 17:53

Ja miałam. Przy pierwszej operacji moja żuchwa przy nacinaniu się pokruszyła i nie mogli dokończyć. Po pół roku znowu mnie operowali - ten sam chirurg ;) Do tej pory w brodzie nie mam czucia.
Aparat - maj 2011r. (dr Rako__wiecka - Toruń)
Chirurg - dr Ryb_icki - Warszawa/Lindleya
I operacja - osteotomia szczęki LeFort I - 11.07.2012 r.
II operacja - obustronna osteotomia gałęzi żuchwy + setback żuchwy - 07.02.2013 r.
https://plus.google.com/photos/11815820 ... banner=pwa
nathaly

Reoperacja

Postprzez meganka1 » 7 marca 2018, godz. 21:15

Ja miałam. Robił ją niestety ten sam lekarz- wyszło szereg ignorowanych komplikacji ( z czuciem, z nerwem twarzowym, mięśniami, stawami, jedzeniem, mową).Tak jak przed reoperacją czułam cokolwiek normalnie- tak po reo- wszystko przepadło. Mówiono że to przez płytki- lekarz tak mi wmawiał, cały czas twierdził że wszystko wróci.Nie wróciło nic, za to zmacząco z czasem się pogorszyło.Nie wiem na czym polega nieudana reoperacja u Ciebie, ale jeśli nie ma tragedii, to radzę poczekać i dać odpocząc mięśniom i nerwom.
meganka1

Reoperacja

Postprzez soldiero » 8 marca 2018, godz. 20:30

jznwq napisał(a):Czy ktoś z Państwa miał przeprowadzaną reoperację? Jeżeli tak to w jakim zakresie -jedno, -dwuszczękowa? Czy wykonywał ją lekarz, który przeprowadzał pierwszy zabieg, czy szukaliście Państwo pomocy u kogoś innego?
Jak u Państwa wyglądała kwestia z pogorszeniem się czucia i ogólnego komfortu po ponownej operacji?

Pozdrawiam.

Można wiedzieć co się nie udało podczas operacji?

Aparat dół: 03.2015
Dystrakcja szczęki: 04.2015
Aparat góra: 05.2015
Dwuszczękowa + genio: 05.2017
Wyjęcie płytek: 01.2018
soldiero

Reoperacja

Postprzez jznwq » 14 marca 2018, godz. 21:06

meganka1 napisał(a):Nie wiem na czym polega nieudana reoperacja u Ciebie, ale jeśli nie ma tragedii, to radzę poczekać i dać odpocząc mięśniom i nerwom.

Miałaś zbyt wcześnie zrobioną reoperację? Można wiedzieć po jakim czasie?
- operacja dwuszczękowa dr Walerzak - nieudana
- reoperacja - ... (serdeczna prośba o informacje odnośnie lekarzy podejmujących się zrobienia poprawki po innym)
jznwq

Reoperacja

Postprzez meganka1 » 16 marca 2018, godz. 20:08

4 mies.
meganka1

Powrót do Po zabiegu