Nadmiar skóry po operacji

Rekonwalescencja, efekty, skutki uboczne itp.

Pytanie dt. skóry po operacji

Postprzez myszka0220 » 4 maja 2013, godz. 22:10

Nic nie będziesz miała wolnego...
myszka0220

Postprzez Audrina » 23 maja 2013, godz. 22:27

a wlasnie ze moZe Sie pojawic troszke obwisla skora np. pod broda. przy wiekszej manipulacji szczek. u niektorych wrecz odwrotnie zalezy co masz robione
Audrina

Postprzez myszka0220 » 24 maja 2013, godz. 10:32

bez przesady...
myszka0220

Postprzez Audrina » 9 czerwca 2013, godz. 21:32

zmniejszaja zuchwe - wycinaja to zostaje troche skory bo jest krotsza, z czym przesadzam? sama u siebie to zauwazylam niestety, tylko akurat nie pod broda a po bokach zuchwy. Wszystko zalezy od wieku, stanu skory i tez pewnie plci (pewnie faceci maja mniejsza sklonnosc). U 18 latkow raczej nie bedzie problemu zreszta tak jak mowie zalezy jaka operacja bo dwuszczekowa moze miec takie manewry ze naciagnie ta skore u gory. Na pewno tez ma wplyw napuchniecie po operacji. Oczywiscie nie sa to zmiany wymagajace od razu liftingu...
Audrina

Postprzez Dusia » 2 marca 2017, godz. 22:05

Ja znalazłam na necie informację o zabiegach bezinwazyjnych zwanych Lipolizą (zastrzyki, które mają "rozpuścić" nadmiar tkanki tłuszczowej). Robią to w salonach medycyny estetycznej, podobno na podbródek wystarczy jedna seria. Ceny - od 200-250 zł wzwyż (zależy jakie miasto). Wybieram się tam, dowiem się, kiedy można to wykonać (jeszcze mi opuchlizna nie zeszła) i będę pisać, czy warto. Mam nadzieję, że tak, bo cena jest bardzo przystępna w porównaniu do zabiegu "wycięcia" nadmiaru skóry - tu już idzie w tysiące zł, no i zabieg inwazyjny).
Jeżeli macie jakieś doświadczenia w tym kierunku albo inne pomysły, to piszcie. :razz:
Rozpoznanie: Progenia, retrognacja, wychylenie zębów odc. przedniego szczęki i żuchwy
Aparat: góra od 6.2015, dół od 8.2015
Ortodonta: dr A. Pękala, Toruń
Operacja: 8.2.2017 WCM Opole, osteotomia szczęki typu Le Fort I z segmentalizacją-uwolnienie kości przysiecznej i żuchwy typu BSSO
Operator: dr R. Sadowski z zesp
Dusia

Postprzez Britni » 4 marca 2017, godz. 10:57

Dusia napisał(a):Ja znalazłam na necie informację o zabiegach bezinwazyjnych zwanych Lipolizą (zastrzyki, które mają "rozpuścić" nadmiar tkanki tłuszczowej). Robią to w salonach medycyny estetycznej, podobno na podbródek wystarczy jedna seria. Ceny - od 200-250 zł wzwyż (zależy jakie miasto). Wybieram się tam, dowiem się, kiedy można to wykonać (jeszcze mi opuchlizna nie zeszła) i będę pisać, czy warto. Mam nadzieję, że tak, bo cena jest bardzo przystępna w porównaniu do zabiegu "wycięcia" nadmiaru skóry - tu już idzie w tysiące zł, no i zabieg inwazyjny).
Jeżeli macie jakieś doświadczenia w tym kierunku albo inne pomysły, to piszcie. :razz:

A ile masz lat jeśli można wiedzieć? I jak ogólna kondycja skory? Wiedz, że tuż po zejściu opuchlizny jakość skóry będzie prawdopodobnie najgorsza ever i może się wydawać że jakieś zabiegi mają wtedy sens ale wierz mi warto dać jej chwilę czasu. Zazwyczaj wszystko się elegancko układa, choc na początku czasem trudno w to uwierzyć. Po co wpuszczac sobie jakieś paskudztwa od razu - ten hajs lepiej wydać na fryzjera, będzie bardziej efektownie ;-) a po kilku miesiącach zobaczysz czy coś zostało czy nie, choc pewnie w miedzyczasie zapomnisz, że cokolwiek kiedykolwiek wisiało.
You wanna live fancy
Live in a big mansion
Party in France
You better work bitch [4x]
Britni

Poprzednia strona

Powrót do Po zabiegu