Jestem po jednym leczeniu. Moge miec drugie?

Informacje ogólne o wadzie, jak rozpoznać i leczyć. Pytania na temat wady.

Postprzez Pipi » 3 listopada 2017, godz. 00:53

Cześć! Mam 23 i mam dosyć znaczną retrogenie. Nosiłam przez 3 lata(okres liceum) aparat stały na obu szczekach który zamknął mi zgryz (prawie) poniewaz moja ortodontka z małego miasta nie powiedziała ze powinnam mieć operację przy mojej wadzie. Trudno, nie wiedzieliśmy. Teraz mieszkam w Krakowie i szukam dobrego ortodonty który przygotuje mnie do zabiegu. Mógłby ktoś polecić kogoś kto zajmuje się retrogeniami (cofnietymi zuchwami) w Krakowie. Boję się tez tego jak moje zeby zniosą drugie leczenie odwrotne. Wcześniej miałam zamykany zgryz teraz będę go z powrotem otwierać. Przepraszam że pisze jak dziecko z podstawówki ale staram się w krótkim czasie przekazać konkrety. Pozdrawiam i proszę o pomoc.
Pipi

Postprzez Dominus Tenebrae » 3 listopada 2017, godz. 10:47

Przejrzyj dział " dyskusja na temat gabinetów ortodontycznych i ortodontów " i tam będzie wątek na temat Krakowa. O zęby się nie martw, znam kilka osób po wcześniejszym kamuflażu, które zdecydowały się na zabieg i nic im się nie dzieje ;-)
dziennik leczenia: http://www.progenia.org/viewtopic.php?f=9&t=2427

Rozpoznanie: Niedorozwój szczęki w w wymiarze podłużnym i pionowym + asymetria szczęki

Operacja: Zabieg w linii Lefort1 + poszerzenie i pogłębienie nozdrzy

Miejsce i termin:
USK Wrocław 15.11.2016r. dr Wojciech P.
Dominus Tenebrae
Moderator

Powrót do Retrogenia