Ile mieliście lat w czasie operacji?

Zabieg jednoszczękowy, dwuszczękowy, rozerwanie szwu podniebiennego, genioplastyka itp.

Postprzez enith » 12 listopada 2011, godz. 18:19

stresik napisał(a):masakra, depresja do dego czasu jak nic!

Oszalałaś, że się tak spytam? Dlaczego miałabym mieć depresję? Owszem, w latach nastoletnich, gdy mi dokuczano z powodu wyglądu (nawet nie retrogenii!), miałam chwile załamania (na pewno nie depresji), ale uwierz mi, z takiego myślenia się wyrasta, a przynajmniej powinno. Ja do ślubu szłam cztery lata temu z galopującą retrogenią i w okularach, i korona mi z tego tytułu z głowy nie spadła. Ty uczepiłaś się myśli, że do ślubu to tylko, och ach, z piękną buzią po operacji, a nie wzięłaś kompletnie pod uwagę, że operacja może się opóźnić, ba, może się nie udać, czego mamy liczne przykłady na forum. I co wtedy? Nie wyjdziesz za mąż dopóki ci twarzy nie naprawią? Idź ty dziewczyno do ołtarza szczęśliwa, że wychodzisz za meżczyznę, który cię kocha POMIMO wady zgryzu, którego ty kochasz i ciesz się, że jesteście oboje zdrowi, młodzi i macie całe życie przed sobą. A zgryz? Zgryz ci kiedyś naprawią.
Retrogenia
Zgryz głęboki
Zgryz krzyżowy
enith

Postprzez Jagódka » 13 listopada 2011, godz. 20:17

Dzięki Herrero za wsparcie. Ogólnie miło wiedzieć, że nie wszyscy mają operację jako nastolatki :)
Trzymam kciuki za Twoje przygotowania.
:)
Jagódka

Postprzez chemiczka » 21 listopada 2011, godz. 13:40

stresik, miałam identyczną sytuację jak Ty. Jakoś w grudniu ustalono mi termin operacji na 28lutego kolejnego roku(2011) i już byłam szczęśliwa, że zdąże przed własnym ślubem, bo też był w sierpniu, a potem się wszystko ze*rało i poszłam do ołtarza w aparacie i bez operacji...a i tak było cudownie:) Obecnie jestem 5 tyg po operacji i depresji żadnej nie ma;)

Mam 29lat, a o możliwości leczenia operacyjnego mojej wady dowiedziałam się w wieku 26 lat, właśnie dzięki DENTONET.PL :razz:
chemiczka

Postprzez monia wrocław » 28 czerwca 2014, godz. 09:07

....
Ostatnio edytowano 21 września 2014, godz. 21:57 przez monia wrocław, łącznie edytowano 1 raz
monia wrocław

Postprzez MojPierwszyRaz » 28 czerwca 2014, godz. 10:56

a jaj mam nadzieję że będę operowana w przyszłym roku - oby - i rocznikowo będzie 33 :aparat:
retrognacja, zgryz głęboki, zgryz krzyżowy

Ortodonta: Gliwice
operacja: Zielona Góra, 16.03.2016

aparat:
góra od 10.09.2013
dół od 19.02.2014
MojPierwszyRaz

Postprzez awzan » 28 czerwca 2014, godz. 13:56

MojPierwszyRaz napisał(a):i rocznikowo będzie 33

Chrystusowo ;-)

Ja mam nadzieję, że do dwudziestki piątki się wyrobię z leczeniem, z czego zoperują mnie jak będę miał dwadzieścia cztery, czyli w przyszłym roku.
awzan

Postprzez wjewjura » 28 czerwca 2014, godz. 16:38

operacja 28 ;-) na 30 poprosze zdjecie aparatu, ale chyba sie kurcze w miesiac orto nie wyrobi :lol:
wjewjura

Postprzez modo66 » 29 czerwca 2014, godz. 19:25

Pierwszy zabieg 33, dwuszczękowa - 38 lat.
modo66

Postprzez aroko » 30 czerwca 2014, godz. 06:56

Hej a mam nadzieję że na 40 urodziny zrobię sobie najpiękniejszy prezent a mianowicie - operacje jedno lub dwuszczękową.
aroko

Postprzez akhibi » 1 lipca 2014, godz. 22:45

a mi się udało przed osiemnastką... :)
WADA: laterogenia
ortodonta Toruń
chirurg Olsztyn
29.05.2014 operacja szczęki i żuchwy, plastyka bródki, resekcja kłykcia żuchwy
akhibi

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zabiegi chirurgiczne